DAVID MODE SRL
| Denumire | DAVID MODE SRL |
| CUI | 17534798 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000415393 |
| EUID | ROONRC.J2005000415393 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-04-27 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MODREANU NICU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -2 323 | 1 800 | 0 | 783 136 | 781 336 | 0 |
| 2024 | 148 403 | 448 356 | 30 468 | 0 | 814 127 | 783 659 | 3 |
| 2023 | 819 578 | 59 157 | 492 617 | 586 376 | 925 789 | 642 912 | 6 |
| 2022 | 1 928 196 | 749 010 | 452 472 | 756 185 | 954 110 | 749 754 | 7 |
| 2021 | 1 222 815 | 14 916 | 407 238 | 945 585 | 349 515 | 234 744 | 16 |
| 2020 | 1 445 509 | 70 479 | 236 356 | 1 097 395 | 143 341 | 219 828 | 22 |
| 2019 | 587 872 | 227 009 | 553 922 | 1 130 803 | 533 131 | 217 599 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAVID MODE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAVID MODE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAVID MODE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAVID MODE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 814.127 |
| Creante | 788.781 |
| Disponibilitati | 25.346 |
| Datorii | 30.468 |
| Capitaluri proprii | 783.659 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 148.403 |
| Venituri totale | 1.237.923 |
| Cheltuieli totale | 766.892 |
| Profit brut | 471.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 448.356 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 586.376 |
| Active circulante | 925.789 |
| Stocuri | 5.406 |
| Creante | 917.429 |
| Disponibilitati | 2.954 |
| Datorii | 492.617 |
| Venituri in avans | 376.636 |
| Capitaluri proprii | 642.912 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 819.578 |
| Venituri totale | 953.029 |
| Cheltuieli totale | 885.676 |
| Profit brut | 67.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 756.185 |
| Active circulante | 954.110 |
| Stocuri | 9.169 |
| Creante | 862.118 |
| Disponibilitati | 82.823 |
| Datorii | 452.472 |
| Venituri in avans | 508.069 |
| Capitaluri proprii | 749.754 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 1.928.196 |
| Venituri totale | 2.057.350 |
| Cheltuieli totale | 1.289.058 |
| Profit brut | 768.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 749.010 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 945.585 |
| Active circulante | 349.515 |
| Stocuri | 35.679 |
| Creante | 106.216 |
| Disponibilitati | 207.620 |
| Datorii | 407.238 |
| Venituri in avans | 653.118 |
| Capitaluri proprii | 234.744 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 1.222.815 |
| Venituri totale | 1.385.131 |
| Cheltuieli totale | 1.357.987 |
| Profit brut | 27.144 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.916 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 1.097.395 |
| Active circulante | 143.341 |
| Stocuri | 8.146 |
| Creante | 82.876 |
| Disponibilitati | 52.319 |
| Datorii | 236.356 |
| Venituri in avans | 784.552 |
| Capitaluri proprii | 219.828 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 1.445.509 |
| Venituri totale | 1.387.574 |
| Cheltuieli totale | 1.302.640 |
| Profit brut | 84.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.479 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 22 |
| Active imobilizate | 1.130.803 |
| Active circulante | 533.131 |
| Stocuri | 195.340 |
| Creante | 329.738 |
| Disponibilitati | 8.053 |
| Datorii | 553.922 |
| Venituri in avans | 892.413 |
| Capitaluri proprii | 217.599 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 587.872 |
| Venituri totale | 794.184 |
| Cheltuieli totale | 561.296 |
| Profit brut | 232.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 227.009 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 1.615 |
| Active circulante | 10.493 |
| Stocuri | 5.413 |
| Creante | 3.595 |
| Disponibilitati | 1.485 |
| Datorii | 21.518 |
| Capitaluri proprii | -9.410 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 6.756 |
| Venituri totale | 6.756 |
| Cheltuieli totale | 27.486 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.730 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 20.798 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.615 |
| Active circulante | 25.226 |
| Stocuri | 5.413 |
| Disponibilitati | 19.813 |
| Datorii | 15.453 |
| Capitaluri proprii | 11.388 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 65.917 |
| Venituri totale | 65.917 |
| Cheltuieli totale | 63.616 |
| Profit brut | 2.301 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.641 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 269 |
| Active circulante | 65.681 |
| Disponibilitati | 65.681 |
| Datorii | 56.301 |
| Capitaluri proprii | 9.649 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 65.950 |
| Venituri totale | 65.950 |
| Cheltuieli totale | 1.153 |
| Profit brut | 64.797 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 62.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |