CENTRUL REGIONAL DE COLECTARE CEREALE S.R.L.
| Denumire | CENTRUL REGIONAL DE COLECTARE CEREALE S.R.L. |
| CUI | 17399071 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000736237 |
| EUID | ROONRC.J09/322/2005 |
| CAEN | 146 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-03-24 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MORARU MARIN | - | România |
| PREDA (MORARU) LILIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68 383 901 | 178 855 | 37 460 419 | 15 506 094 | 23 130 093 | 4 114 603 | 40 |
| 2024 | 21 053 470 | 747 444 | 33 506 274 | 18 038 835 | 17 062 758 | 4 022 612 | 1 |
| 2023 | 43 716 011 | 1 308 120 | 23 530 866 | 10 844 428 | 10 437 102 | 3 275 168 | 52 |
| 2022 | 23 742 514 | 71 884 | 37 042 774 | 10 603 947 | 25 270 627 | 2 046 427 | 25 |
| 2021 | 11 882 097 | 51 157 | 21 417 633 | 10 674 529 | 11 718 463 | 1 994 942 | 26 |
| 2020 | 5 997 855 | 82 757 | 13 072 892 | 10 487 008 | 6 805 114 | 2 491 154 | 31 |
| 2019 | 12 288 170 | 35 169 | 15 754 819 | 11 240 892 | 7 020 679 | 2 506 752 | 40 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises68 383 901 lei
225%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CENTRUL REGIONAL DE COLECTARE CEREALE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 146 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CENTRUL REGIONAL DE COLECTARE CEREALE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CENTRUL REGIONAL DE COLECTARE CEREALE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CENTRUL REGIONAL DE COLECTARE CEREALE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.844.428 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.437.102 |
| Stocuri | 1.053.957 |
| Creante | 9.343.309 |
| Casa si conturi la banci | 39.836 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.524.504 |
| DATORII | 23.530.866 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.275.168 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 43.716.011 |
| VENITURI TOTALE | 43.047.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.719.646 |
| Profitul brut | 1.327.373 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.308.120 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.597.275 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.217.577 |
| Stocuri | 2.632.800 |
| Creante | 39.273.596 |
| Casa si conturi la banci | 311.181 |
| DATORII | 54.078.466 |
| VENITURI IN AVANS | 3.264.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.471.586 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 30.465.484 |
| VENITURI TOTALE | 33.440.634 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.918.997 |
| Profitul brut | 521.637 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 427.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.344.908 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.585.534 |
| Stocuri | 3.021.987 |
| Creante | 37.501.165 |
| Casa si conturi la banci | 62.382 |
| DATORII | 49.505.819 |
| VENITURI IN AVANS | 3.264.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.159.823 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 103.003.519 |
| VENITURI TOTALE | 108.072.929 |
| CHELTUIELI TOTALE | 107.410.791 |
| Profitul brut | 662.138 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 551.255 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.454.316 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.368.734 |
| Stocuri | 9.302.638 |
| Creante | 22.923.248 |
| Casa si conturi la banci | 142.848 |
| DATORII | 50.949.682 |
| VENITURI IN AVANS | 3.264.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.608.568 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 86.383.826 |
| VENITURI TOTALE | 88.855.994 |
| CHELTUIELI TOTALE | 88.554.434 |
| Profitul brut | 301.560 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 251.996 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |