AGRIBRESCIA SRL
| Denumire | AGRIBRESCIA SRL |
| CUI | 17293789 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000842211 |
| EUID | ROONRC.J40/3865/2005 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-02-28 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ESTEBAN RUIZ EVA MARIA | - | Spania |
| ESTEBAN RUIZ IVAN | - | Spania |
| ESTEBAN BELTRAN FRANCISCO | - | Spania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 864 946 | 2 695 234 | 7 187 883 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 4 427 454 | 817 086 | 5 367 119 | 21 842 037 | 5 505 202 | 21 990 401 | 7 |
| 2023 | 6 858 589 | -301 766 | 4 537 185 | 20 130 019 | 6 187 247 | 21 780 159 | 6 |
| 2022 | 1 916 251 | 1 855 196 | 6 106 923 | 20 434 057 | 11 196 636 | 23 465 756 | 6 |
| 2021 | 7 769 578 | 5 039 156 | 4 754 135 | 20 490 573 | 8 048 611 | 21 613 877 | 6 |
| 2020 | 954 698 | -512 707 | 7 131 800 | 20 295 773 | 5 718 404 | 16 597 267 | 6 |
| 2019 | 3 542 910 | 621 723 | 6 124 553 | 20 551 385 | 5 075 674 | 17 110 017 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | 4 092 877 | 597 730 | 6 385 206 | 21 146 605 | 5 385 392 | 17 522 075 | 6 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 864 946 lei
10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRIBRESCIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Ialomiţa , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRIBRESCIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRIBRESCIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRIBRESCIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.842.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.505.202 |
| Stocuri | 2.803.976 |
| Creante | 2.106.839 |
| Casa si conturi la banci | 594.387 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.281 |
| DATORII | 5.367.119 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.990.401 |
| Capital subscris varsat | 36.460 |
| Cifra de afaceri neta | 4.427.454 |
| VENITURI TOTALE | 8.869.130 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.960.987 |
| Profitul brut | 908.143 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 817.086 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.130.019 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.187.247 |
| Stocuri | 2.957.245 |
| Creante | 1.686.400 |
| Casa si conturi la banci | 1.543.602 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 78 |
| DATORII | 4.537.185 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.780.159 |
| Capital subscris varsat | 36.460 |
| Cifra de afaceri neta | 6.858.589 |
| VENITURI TOTALE | 6.805.108 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.106.874 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 301.766 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 301.766 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.434.057 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.196.636 |
| Stocuri | 7.510.348 |
| Creante | 3.371.587 |
| Casa si conturi la banci | 314.701 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 737 |
| DATORII | 6.106.923 |
| VENITURI IN AVANS | 2.058.751 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.465.756 |
| Capital subscris varsat | 36.460 |
| Cifra de afaceri neta | 1.916.251 |
| VENITURI TOTALE | 8.863.905 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.726.945 |
| Profitul brut | 2.136.960 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.855.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.490.573 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.048.611 |
| Stocuri | 1.954.721 |
| Creante | 3.355.949 |
| Casa si conturi la banci | 2.737.941 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 759 |
| DATORII | 4.754.135 |
| VENITURI IN AVANS | 2.171.931 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.613.877 |
| Capital subscris varsat | 36.460 |
| Cifra de afaceri neta | 7.769.578 |
| VENITURI TOTALE | 9.728.327 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.081.407 |
| Profitul brut | 5.646.920 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.039.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.295.773 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.718.404 |
| Stocuri | 1.776.747 |
| Creante | 3.000.148 |
| Casa si conturi la banci | 941.509 |
| DATORII | 7.131.800 |
| VENITURI IN AVANS | 2.285.110 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.597.267 |
| Capital subscris varsat | 36.460 |
| Cifra de afaceri neta | 954.698 |
| VENITURI TOTALE | 6.242.909 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.742.339 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 499.430 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 512.707 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.551.385 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.075.674 |
| Stocuri | 1.477.071 |
| Creante | 2.810.121 |
| Casa si conturi la banci | 788.482 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.801 |
| DATORII | 6.124.553 |
| VENITURI IN AVANS | 2.398.290 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.110.017 |
| Capital subscris varsat | 36.460 |
| Cifra de afaceri neta | 3.542.910 |
| VENITURI TOTALE | 4.514.533 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.859.111 |
| Profitul brut | 655.422 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 621.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| Active imobilizate | 20.848.432 |
| Active circulante | 5.911.349 |
| Stocuri | 2.896.129 |
| Creante | 2.388.849 |
| Disponibilitati | 626.371 |
| Cheltuieli in avans | 3.158 |
| Datorii | 7.762.638 |
| Venituri in avans | 2.511.783 |
| Capitaluri proprii | 16.488.518 |
| Capital social | 36.460 |
| Cifra de afaceri | 2.065.880 |
| Venituri totale | 6.266.757 |
| Cheltuieli totale | 7.279.343 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.012.586 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.033.557 |
| Nr. salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.146.605 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.385.392 |
| Stocuri | 1.846.439 |
| Creante | 3.440.257 |
| Casa si conturi la banci | 98.696 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 183 |
| DATORII | 6.385.206 |
| VENITURI IN AVANS | 2.624.899 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.522.075 |
| Capital subscris varsat | 36.460 |
| Cifra de afaceri neta | 4.092.877 |
| VENITURI TOTALE | 5.062.374 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.304.620 |
| Profitul brut | 757.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 597.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| Active imobilizate | 21.420.680 |
| Active circulante | 5.273.823 |
| Stocuri | 2.706.160 |
| Creante | 2.075.122 |
| Disponibilitati | 492.541 |
| Cheltuieli in avans | 8.672 |
| Datorii | 7.034.899 |
| Venituri in avans | 2.742.042 |
| Capitaluri proprii | 16.926.234 |
| Capital social | 36.460 |
| Cifra de afaceri | 2.700.822 |
| Venituri totale | 5.568.150 |
| Cheltuieli totale | 4.292.362 |
| Profit brut | 1.275.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.068.655 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |