LASER DT SRL
| Denumire | LASER DT SRL |
| CUI | 17173413 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000042142 |
| EUID | ROONRC.J2005000042142 |
| CAEN | 2895 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-01-28 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FEJÉR GIZELLA | - | România |
| BAKA ERNŐ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 399 278 | 160 658 | 7 396 250 | — | — | — | 25 |
| 2024 | 7 706 797 | 780 796 | 3 009 441 | 3 732 019 | 2 618 851 | 1 994 574 | 23 |
| 2023 | 6 693 757 | 855 196 | 2 522 683 | 3 590 648 | 2 310 119 | 1 664 495 | 21 |
| 2022 | 5 542 950 | 442 920 | 3 607 172 | 4 298 179 | 2 572 425 | 1 139 219 | 21 |
| 2021 | 5 094 826 | 285 008 | 3 120 712 | 5 153 222 | 1 507 831 | 1 028 413 | 20 |
| 2020 | 4 106 652 | 160 264 | 3 430 336 | 6 022 775 | 1 575 181 | 1 205 238 | 21 |
| 2019 | 3 462 127 | 19 662 | 3 707 189 | 5 765 063 | 2 399 706 | 1 103 360 | 21 |
| 2018 | 3 392 341 | 155 808 | 2 765 768 | 2 429 033 | 5 103 195 | 1 141 598 | 19 |
| 2017 | 3 032 735 | 132 222 | 2 029 755 | 2 560 047 | 986 828 | 954 113 | 18 |
| 2016 | 2 999 579 | 469 159 | 1 769 883 | 2 583 934 | 775 712 | 913 569 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 399 278 lei
9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LASER DT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2895 Rev. 2 (echivalent: 2895 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea utilajelor pentru industria hârtiei și cartonului |
| Descriere Activitate | Fabricarea utilajelor pentru industria hârtiei și cartonului |
| Cod CAEN principal | 28 Fabricarea utilajelor pentru industria hârtiei și cartonului |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Covasna , domeniul 2895: Fabricarea utilajelor pentru industria hârtiei și cartonului
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LASER DT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LASER DT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LASER DT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.732.019 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.618.851 |
| Stocuri | 743.943 |
| Creante | 1.820.103 |
| Casa si conturi la banci | 54.805 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.586 |
| DATORII | 3.009.441 |
| VENITURI IN AVANS | 1.413.441 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.994.574 |
| Capital subscris varsat | 80.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.706.797 |
| VENITURI TOTALE | 8.051.129 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.136.664 |
| Profitul brut | 914.465 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 780.796 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.590.648 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.310.119 |
| Stocuri | 683.221 |
| Creante | 1.396.849 |
| Casa si conturi la banci | 230.049 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.518 |
| DATORII | 2.522.683 |
| VENITURI IN AVANS | 1.761.107 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.664.495 |
| Capital subscris varsat | 80.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.693.757 |
| VENITURI TOTALE | 7.147.819 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.156.703 |
| Profitul brut | 991.116 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 855.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.298.179 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.572.425 |
| Stocuri | 833.947 |
| Creante | 1.440.485 |
| Casa si conturi la banci | 297.993 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.219 |
| DATORII | 3.607.172 |
| VENITURI IN AVANS | 2.162.432 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.139.219 |
| Capital subscris varsat | 80.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.542.950 |
| VENITURI TOTALE | 6.025.355 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.494.945 |
| Profitul brut | 530.410 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 442.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.153.222 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.507.831 |
| Stocuri | 426.310 |
| Creante | 931.180 |
| Casa si conturi la banci | 150.341 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 79.049 |
| DATORII | 3.120.712 |
| VENITURI IN AVANS | 2.590.977 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.028.413 |
| Capital subscris varsat | 80.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.094.826 |
| VENITURI TOTALE | 6.040.147 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.692.629 |
| Profitul brut | 347.518 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 285.008 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.022.775 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.575.181 |
| Stocuri | 361.736 |
| Creante | 1.034.865 |
| Casa si conturi la banci | 178.580 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.098 |
| DATORII | 3.430.336 |
| VENITURI IN AVANS | 3.024.480 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.205.238 |
| Capital subscris varsat | 80.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.106.652 |
| VENITURI TOTALE | 4.569.935 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.373.010 |
| Profitul brut | 196.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 160.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.765.063 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.399.706 |
| Stocuri | 233.394 |
| Creante | 2.126.420 |
| Casa si conturi la banci | 39.892 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 57.899 |
| DATORII | 3.707.189 |
| VENITURI IN AVANS | 3.412.119 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.103.360 |
| Capital subscris varsat | 80.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.462.127 |
| VENITURI TOTALE | 3.734.473 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.700.047 |
| Profitul brut | 34.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.662 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.429.033 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.103.195 |
| Stocuri | 223.416 |
| Creante | 4.750.625 |
| Casa si conturi la banci | 129.154 |
| DATORII | 2.765.768 |
| VENITURI IN AVANS | 3.624.862 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.141.598 |
| Capital subscris varsat | 80.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.392.341 |
| VENITURI TOTALE | 3.592.077 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.406.833 |
| Profitul brut | 185.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 155.808 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.560.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 986.828 |
| Stocuri | 279.881 |
| Creante | 573.569 |
| Casa si conturi la banci | 133.378 |
| DATORII | 2.029.755 |
| VENITURI IN AVANS | 563.007 |
| CAPITALURI - TOTAL | 954.113 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.032.735 |
| VENITURI TOTALE | 3.177.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.005.626 |
| Profitul brut | 172.095 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 132.222 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.583.934 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 775.712 |
| Stocuri | 135.465 |
| Creante | 529.355 |
| Casa si conturi la banci | 110.892 |
| DATORII | 1.769.883 |
| VENITURI IN AVANS | 676.194 |
| CAPITALURI - TOTAL | 913.569 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.999.579 |
| VENITURI TOTALE | 3.645.693 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.140.779 |
| Profitul brut | 504.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 469.159 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |