PC - coolers SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BISTREANU BOGDAN DRAGOŞ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 800 545 | 359 068 | 20 524 579 | — | — | — | 26 |
| 2024 | 26 675 315 | 763 318 | 19 466 636 | 1 588 370 | 25 564 562 | 7 740 835 | 27 |
| 2023 | 29 073 356 | 740 918 | 20 412 892 | 1 160 028 | 26 111 317 | 6 977 517 | 29 |
| 2022 | 23 435 715 | -792 879 | 22 270 407 | 1 424 016 | 26 798 280 | 6 236 599 | 31 |
| 2021 | 32 717 872 | 1 420 962 | 30 423 001 | 1 894 189 | 35 457 385 | 7 121 111 | 34 |
| 2020 | 35 654 800 | 2 935 177 | 17 212 234 | 1 526 586 | 21 764 485 | 6 319 095 | 31 |
| 2019 | 25 622 738 | 1 264 430 | 11 163 731 | 1 154 764 | 13 871 018 | 4 191 518 | 30 |
| 2018 | 25 301 528 | 2 106 782 | 11 150 138 | 487 289 | 13 415 225 | 2 958 666 | 26 |
| 2017 | 19 590 864 | 825 884 | 12 090 035 | 582 578 | 13 428 601 | 1 928 845 | 24 |
| 2016 | 16 174 010 | 1 158 026 | 7 396 032 | 361 749 | 8 453 428 | 1 448 225 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises25 800 545 lei
-3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PC - coolers SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4651 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4650: Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PC - coolers SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PC - coolers SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PC - coolers SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.588.370 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.564.562 |
| Stocuri | 10.294.565 |
| Creante | 14.339.743 |
| Casa si conturi la banci | 930.254 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.539 |
| DATORII | 19.466.636 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.740.835 |
| Capital subscris varsat | 275.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.675.315 |
| VENITURI TOTALE | 27.156.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.223.220 |
| Profitul brut | 933.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 763.318 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.160.028 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.111.317 |
| Stocuri | 12.085.414 |
| Creante | 13.556.925 |
| Casa si conturi la banci | 468.978 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119.064 |
| DATORII | 20.412.892 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.977.517 |
| Capital subscris varsat | 275.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.073.356 |
| VENITURI TOTALE | 29.448.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.645.063 |
| Profitul brut | 803.843 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 740.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.424.016 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.798.280 |
| Stocuri | 16.620.005 |
| Creante | 8.724.925 |
| Casa si conturi la banci | 1.453.350 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 285.765 |
| DATORII | 22.270.407 |
| VENITURI IN AVANS | 1.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.236.599 |
| Capital subscris varsat | 275.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.435.715 |
| VENITURI TOTALE | 24.298.209 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.091.088 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 792.879 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 792.879 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.894.189 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.457.385 |
| Stocuri | 23.729.371 |
| Creante | 11.137.437 |
| Casa si conturi la banci | 590.577 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 192.538 |
| DATORII | 30.423.001 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.121.111 |
| Capital subscris varsat | 275.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.717.872 |
| VENITURI TOTALE | 33.340.015 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.697.653 |
| Profitul brut | 1.642.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.420.962 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.526.586 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.764.485 |
| Stocuri | 8.232.660 |
| Creante | 9.073.691 |
| Casa si conturi la banci | 4.458.134 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 240.258 |
| DATORII | 17.212.234 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.319.095 |
| Capital subscris varsat | 275.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.654.800 |
| VENITURI TOTALE | 36.394.191 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.958.307 |
| Profitul brut | 3.435.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.935.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.154.764 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.871.018 |
| Stocuri | 4.575.098 |
| Creante | 9.185.053 |
| Casa si conturi la banci | 110.867 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 329.467 |
| DATORII | 11.163.731 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.191.518 |
| Capital subscris varsat | 275.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.622.738 |
| VENITURI TOTALE | 26.209.496 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.686.135 |
| Profitul brut | 1.523.361 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.264.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 487.289 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.415.225 |
| Stocuri | 5.148.755 |
| Creante | 8.246.894 |
| Casa si conturi la banci | 19.576 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 206.421 |
| DATORII | 11.150.138 |
| VENITURI IN AVANS | 131 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.958.666 |
| Capital subscris varsat | 275.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.301.528 |
| VENITURI TOTALE | 25.606.079 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.091.341 |
| Profitul brut | 2.514.738 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.106.782 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 582.578 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.428.601 |
| Stocuri | 4.489.888 |
| Creante | 8.742.064 |
| Casa si conturi la banci | 196.649 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.832 |
| DATORII | 12.090.035 |
| VENITURI IN AVANS | 131 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.928.845 |
| Capital subscris varsat | 275.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.590.864 |
| VENITURI TOTALE | 19.920.275 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.940.069 |
| Profitul brut | 980.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 825.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 361.749 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.453.428 |
| Stocuri | 1.317.887 |
| Creante | 7.060.677 |
| Casa si conturi la banci | 74.864 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.211 |
| DATORII | 7.396.032 |
| VENITURI IN AVANS | 131 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.448.225 |
| Capital subscris varsat | 275.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.174.010 |
| VENITURI TOTALE | 16.310.192 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.931.588 |
| Profitul brut | 1.378.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.158.026 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |