TEXMO BLANK ROMANIA S.R.L.
| Denumire | TEXMO BLANK ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 17078810 |
| Nr. Reg. Com. | J35/3982/2004 |
| EUID | ROONRC.J2004003982350 |
| CAEN | 2932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-12-27 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RAMACHANDRAN ARJUNAN | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 110 950 | -19 170 613 | 46 971 922 | 12 967 782 | 8 001 038 | -26 138 298 | 249 |
| 2024 | 64 424 438 | -16 417 942 | 31 399 099 | 17 189 182 | 8 180 786 | -6 714 427 | 424 |
| 2023 | 88 039 279 | 1 842 411 | 31 553 325 | 22 255 085 | 19 394 268 | 9 491 996 | 436 |
| 2022 | 57 299 919 | -2 852 971 | 26 055 490 | 22 849 691 | 11 184 939 | 7 649 585 | 395 |
| 2021 | 49 647 831 | -5 588 952 | 18 002 758 | 20 616 070 | 8 045 480 | 10 502 556 | 383 |
| 2020 | 27 504 359 | -7 010 572 | 9 565 945 | 22 400 719 | 3 256 734 | 16 091 508 | 262 |
| 2019 | 36 143 933 | 1 030 963 | 6 105 236 | 23 407 645 | 5 799 671 | 23 102 080 | 288 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 110 950 lei
-44%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEXMO BLANK ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2932 Rev. 2 (echivalent: 2932 Rev. 1, 2932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Cod CAEN principal | 29 Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea autovehiculelor de transport rutier, a remorcilor și semiremorcilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 2932: Fabricarea altor mașini și utilaje agricole și forestiere
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEXMO BLANK ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEXMO BLANK ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEXMO BLANK ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.189.182 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.180.786 |
| Stocuri | 2.304.000 |
| Creante | 4.965.379 |
| Casa si conturi la banci | 911.407 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 161.182 |
| DATORII | 31.399.099 |
| PROVIZIOANE | 846.478 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.714.427 |
| Capital subscris varsat | 22.290.880 |
| Cifra de afaceri neta | 64.424.438 |
| VENITURI TOTALE | 62.048.642 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.466.584 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.417.942 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 16.417.942 |
| Numar mediu de salariati | 424 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.255.085 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.394.268 |
| Stocuri | 4.821.042 |
| Creante | 13.582.455 |
| Casa si conturi la banci | 990.771 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 105.769 |
| DATORII | 31.553.325 |
| PROVIZIOANE | 709.801 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.491.996 |
| Capital subscris varsat | 22.290.880 |
| Cifra de afaceri neta | 88.039.279 |
| VENITURI TOTALE | 91.023.662 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.181.251 |
| Profitul brut | 1.842.411 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.842.411 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 436 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.849.691 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.184.939 |
| Stocuri | 2.963.514 |
| Creante | 7.443.668 |
| Casa si conturi la banci | 777.757 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 78.608 |
| DATORII | 26.055.490 |
| PROVIZIOANE | 408.163 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.649.585 |
| Capital subscris varsat | 22.290.880 |
| Cifra de afaceri neta | 57.299.919 |
| VENITURI TOTALE | 59.065.140 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.918.111 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.852.971 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.852.971 |
| Numar mediu de salariati | 395 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.616.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.045.480 |
| Stocuri | 1.028.499 |
| Creante | 6.820.724 |
| Casa si conturi la banci | 196.257 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.101 |
| DATORII | 18.002.758 |
| PROVIZIOANE | 170.337 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.502.556 |
| Capital subscris varsat | 22.290.880 |
| Cifra de afaceri neta | 49.647.831 |
| VENITURI TOTALE | 51.027.391 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.616.343 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.588.952 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.588.952 |
| Numar mediu de salariati | 383 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.400.719 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.256.734 |
| Stocuri | 601.323 |
| Creante | 2.445.585 |
| Casa si conturi la banci | 209.826 |
| DATORII | 9.565.945 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.091.508 |
| Capital subscris varsat | 22.290.880 |
| Cifra de afaceri neta | 27.504.359 |
| VENITURI TOTALE | 28.688.583 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.699.155 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.010.572 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.010.572 |
| Numar mediu de salariati | 262 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.407.645 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.799.671 |
| Stocuri | 18.795 |
| Creante | 4.605.520 |
| Casa si conturi la banci | 1.175.356 |
| DATORII | 6.105.236 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.102.080 |
| Capital subscris varsat | 4.056.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.143.933 |
| VENITURI TOTALE | 37.969.155 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.708.653 |
| Profitul brut | 1.260.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.030.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 288 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.781.473 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.011.051 |
| Stocuri | 67.220 |
| Creante | 2.236.282 |
| Casa si conturi la banci | 7.707.549 |
| DATORII | 10.579.952 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.212.572 |
| Capital subscris varsat | 4.056.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.241.924 |
| VENITURI TOTALE | 49.734.116 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.587.269 |
| Profitul brut | 3.146.847 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.624.662 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 361 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.856.338 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.754.763 |
| Stocuri | 29.115 |
| Creante | 3.768.151 |
| Casa si conturi la banci | 5.957.497 |
| DATORII | 6.632.352 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.978.749 |
| Capital subscris varsat | 4.056.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.044.588 |
| VENITURI TOTALE | 45.589.272 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.660.431 |
| Profitul brut | 2.928.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.467.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 359 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.208.903 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.175.010 |
| Stocuri | 108.689 |
| Creante | 3.656.569 |
| Casa si conturi la banci | 2.409.752 |
| DATORII | 4.268.768 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.115.145 |
| Capital subscris varsat | 4.056.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.576.246 |
| VENITURI TOTALE | 46.126.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.379.939 |
| Profitul brut | 4.746.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.022.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 309 |