POULTEC INTERNATIONAL SRL
| Denumire | POULTEC INTERNATIONAL SRL |
| CUI | 17049270 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000497527 |
| EUID | ROONRC.J2004000497527 |
| CAEN | 147 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-12-16 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 395 339 | -198 086 | 1 764 526 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 969 819 | 813 235 | 1 640 165 | — | — | — | 1 |
| 2023 | 546 910 | -30 892 | 1 782 450 | 1 261 322 | 415 099 | -106 029 | 1 |
| 2022 | 1 142 761 | -2 029 809 | 2 074 019 | 1 550 934 | 447 948 | -75 137 | 5 |
| 2021 | 4 199 578 | 35 261 | 2 099 688 | 1 755 574 | 2 720 817 | 2 376 703 | 11 |
| 2020 | 4 516 076 | 317 230 | 2 829 439 | 2 624 139 | 2 546 741 | 2 341 441 | 11 |
| 2019 | 4 175 170 | 72 942 | 2 034 379 | 1 989 215 | 2 069 375 | 2 024 211 | 11 |
| 2018 | 4 465 526 | 477 765 | 1 647 292 | 1 863 801 | 2 180 978 | 2 397 487 | 12 |
| 2017 | 3 838 642 | 58 322 | 2 431 594 | 2 115 517 | 2 235 799 | 1 919 722 | 14 |
| 2016 | 3 881 079 | 37 012 | 2 099 754 | 2 094 998 | 1 866 156 | 1 861 400 | 18 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 395 339 lei
44%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “POULTEC INTERNATIONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 147 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Giurgiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „POULTEC INTERNATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „POULTEC INTERNATIONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „POULTEC INTERNATIONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.124.309 |
| Active circulante | 1.223.063 |
| Stocuri | 539 |
| Creante | 1.183.353 |
| Disponibilitati | 39.171 |
| Datorii | 1.640.165 |
| Capitaluri proprii | 707.207 |
| Capital social | 120.000 |
| Cifra de afaceri | 969.819 |
| Venituri totale | 1.103.846 |
| Cheltuieli totale | 265.992 |
| Profit brut | 837.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 813.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.261.322 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 415.099 |
| Stocuri | 539 |
| Creante | 361.567 |
| Casa si conturi la banci | 52.993 |
| DATORII | 1.782.450 |
| CAPITALURI - TOTAL | -106.029 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 546.910 |
| VENITURI TOTALE | 760.059 |
| CHELTUIELI TOTALE | 780.540 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.481 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 30.892 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.550.934 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 447.948 |
| Stocuri | 133.115 |
| Creante | 124.097 |
| Casa si conturi la banci | 190.736 |
| DATORII | 2.074.019 |
| CAPITALURI - TOTAL | -75.137 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.142.761 |
| VENITURI TOTALE | 1.161.109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.190.918 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.029.809 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.029.809 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.755.574 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.720.817 |
| Stocuri | 1.632.308 |
| Creante | 393.081 |
| Casa si conturi la banci | 695.428 |
| DATORII | 2.099.688 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.376.703 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.199.578 |
| VENITURI TOTALE | 4.814.644 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.745.331 |
| Profitul brut | 69.313 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 35.261 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.624.139 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.546.741 |
| Stocuri | 1.436.487 |
| Creante | 341.025 |
| Casa si conturi la banci | 769.229 |
| DATORII | 2.829.439 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.341.441 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.516.076 |
| VENITURI TOTALE | 4.996.302 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.570.478 |
| Profitul brut | 425.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 317.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.989.215 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.069.375 |
| Stocuri | 1.225.958 |
| Creante | 526.722 |
| Casa si conturi la banci | 316.695 |
| DATORII | 2.034.379 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.024.211 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.175.170 |
| VENITURI TOTALE | 4.506.542 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.386.741 |
| Profitul brut | 119.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 72.942 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.863.801 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.180.978 |
| Stocuri | 1.040.987 |
| Creante | 533.772 |
| Casa si conturi la banci | 606.219 |
| DATORII | 1.647.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.397.487 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.465.526 |
| VENITURI TOTALE | 4.355.171 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.758.149 |
| Profitul brut | 597.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 477.765 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.115.517 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.235.799 |
| Stocuri | 1.175.349 |
| Creante | 165.535 |
| Casa si conturi la banci | 894.915 |
| DATORII | 2.431.594 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.919.722 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.838.642 |
| VENITURI TOTALE | 3.954.849 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.876.874 |
| Profitul brut | 77.975 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 58.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.094.998 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.866.156 |
| Stocuri | 994.899 |
| Creante | 809.929 |
| Casa si conturi la banci | 61.328 |
| DATORII | 2.099.754 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.861.400 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.881.079 |
| VENITURI TOTALE | 4.166.590 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.111.239 |
| Profitul brut | 55.351 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 37.012 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |