ADA FABRICA DE MOBILA SRL
| Denumire | ADA FABRICA DE MOBILA SRL |
| CUI | 16957137 |
| Nr. Reg. Com. | J2004002140052 |
| EUID | ROONRC.J05/2140/2004 |
| CAEN | 3100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-11-18 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BAGDI ANDREA-EDINA | - | România |
| SOLTI SZILARD-IMRE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 156 322 881 | -9 953 604 | 19 201 542 | 30 148 888 | 27 549 046 | 37 304 887 | 408 |
| 2024 | 178 681 089 | 49 901 | 19 027 300 | 30 023 952 | 36 773 406 | 47 273 897 | 534 |
| 2023 | 203 585 886 | 2 210 971 | 12 315 787 | 30 318 429 | 43 653 519 | 60 844 622 | 642 |
| 2022 | 197 570 957 | -5 026 262 | 25 880 567 | 38 098 503 | 47 390 535 | 58 633 651 | 675 |
| 2021 | 208 293 613 | 13 060 963 | 10 038 018 | 34 344 572 | 50 559 038 | 73 554 713 | 718 |
| 2020 | 183 459 550 | 11 768 559 | 15 735 226 | 34 616 863 | 42 612 929 | 60 493 750 | 711 |
| 2019 | 182 217 695 | -2 378 815 | 29 883 055 | 37 110 454 | 43 164 007 | 48 725 191 | 718 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises156 322 881 lei
-13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ADA FABRICA DE MOBILA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3100 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Cod CAEN principal | 31 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bihor , domeniul 3100: Fabricarea de mobilă
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ADA FABRICA DE MOBILA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ADA FABRICA DE MOBILA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ADA FABRICA DE MOBILA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.023.952 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.773.406 |
| Stocuri | 12.438.558 |
| Creante | 6.983.461 |
| Casa si conturi la banci | 17.351.387 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 68.283 |
| DATORII | 19.027.300 |
| VENITURI IN AVANS | 73.500 |
| PROVIZIOANE | 490.944 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.273.897 |
| Capital subscris varsat | 42.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 178.681.089 |
| VENITURI TOTALE | 179.719.016 |
| CHELTUIELI TOTALE | 179.669.115 |
| Profitul brut | 49.901 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 49.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 534 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.318.429 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.653.519 |
| Stocuri | 14.851.263 |
| Creante | 12.400.763 |
| Casa si conturi la banci | 16.401.493 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.578 |
| DATORII | 12.315.787 |
| VENITURI IN AVANS | 104.500 |
| PROVIZIOANE | 758.617 |
| CAPITALURI - TOTAL | 60.844.622 |
| Capital subscris varsat | 42.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 203.585.886 |
| VENITURI TOTALE | 206.663.864 |
| CHELTUIELI TOTALE | 204.452.893 |
| Profitul brut | 2.210.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.210.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 642 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.098.503 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.390.535 |
| Stocuri | 16.551.239 |
| Creante | 15.640.346 |
| Casa si conturi la banci | 15.198.950 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 25.880.567 |
| PROVIZIOANE | 974.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 58.633.651 |
| Capital subscris varsat | 42.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 197.570.957 |
| VENITURI TOTALE | 200.462.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 204.252.326 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.789.961 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.026.262 |
| Numar mediu de salariati | 675 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.344.572 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.559.038 |
| Stocuri | 14.579.233 |
| Creante | 14.594.980 |
| Casa si conturi la banci | 21.384.825 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.722 |
| DATORII | 10.038.018 |
| PROVIZIOANE | 1.313.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | 73.554.713 |
| Capital subscris varsat | 42.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 208.293.613 |
| VENITURI TOTALE | 210.344.709 |
| CHELTUIELI TOTALE | 197.186.466 |
| Profitul brut | 13.158.243 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.060.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 718 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.616.863 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.612.929 |
| Stocuri | 13.866.822 |
| Creante | 17.345.362 |
| Casa si conturi la banci | 11.400.745 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 15.735.226 |
| PROVIZIOANE | 1.000.816 |
| CAPITALURI - TOTAL | 60.493.750 |
| Capital subscris varsat | 42.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 183.459.550 |
| VENITURI TOTALE | 188.419.670 |
| CHELTUIELI TOTALE | 176.651.111 |
| Profitul brut | 11.768.559 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.768.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 711 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.110.454 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.164.007 |
| Stocuri | 11.680.205 |
| Creante | 21.480.434 |
| Casa si conturi la banci | 10.003.368 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 146.648 |
| DATORII | 29.883.055 |
| PROVIZIOANE | 1.812.863 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.725.191 |
| Capital subscris varsat | 42.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 182.217.695 |
| VENITURI TOTALE | 184.827.468 |
| CHELTUIELI TOTALE | 187.206.283 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.378.815 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.378.815 |
| Numar mediu de salariati | 718 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.156.689 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.969.518 |
| Stocuri | 12.782.132 |
| Creante | 27.026.034 |
| Casa si conturi la banci | 5.161.352 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.974 |
| DATORII | 29.259.211 |
| PROVIZIOANE | 1.858.963 |
| CAPITALURI - TOTAL | 51.104.007 |
| Capital subscris varsat | 42.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 181.947.760 |
| VENITURI TOTALE | 184.273.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 194.379.826 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.106.371 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.106.371 |
| Numar mediu de salariati | 638 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.891.108 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 51.784.567 |
| Stocuri | 17.334.581 |
| Creante | 32.374.328 |
| Casa si conturi la banci | 2.075.658 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 107.486 |
| DATORII | 27.427.738 |
| PROVIZIOANE | 2.145.045 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.210.378 |
| Capital subscris varsat | 42.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 195.041.324 |
| VENITURI TOTALE | 198.362.105 |
| CHELTUIELI TOTALE | 208.853.619 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.491.514 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.491.514 |
| Numar mediu de salariati | 825 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.580.046 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.872.966 |
| Stocuri | 16.471.042 |
| Creante | 34.492.280 |
| Casa si conturi la banci | 4.909.644 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.641 |
| DATORII | 21.026.978 |
| PROVIZIOANE | 2.752.784 |
| CAPITALURI - TOTAL | 71.701.891 |
| Capital subscris varsat | 42.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 239.699.614 |
| VENITURI TOTALE | 245.731.041 |
| CHELTUIELI TOTALE | 243.998.924 |
| Profitul brut | 1.732.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.719.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.021 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-23 16:55:14 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-23 16:55:14 |