SALES CONSULTING SRL
| Denumire | SALES CONSULTING SRL |
| CUI | 16929188 |
| Nr. Reg. Com. | J2004002067162 |
| EUID | ROONRC.J2004002067162 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-11-11 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZGLOBIU IONEL LAURENŢIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 160 205 923 | 6 201 756 | 20 728 319 | 4 882 422 | 24 123 730 | 12 146 270 | 134 |
| 2024 | 10 296 967 | 169 577 | 2 598 999 | 448 699 | 2 405 192 | 254 892 | 2 |
| 2023 | 10 300 851 | 284 183 | 1 249 999 | 313 207 | 1 271 723 | 335 315 | 2 |
| 2022 | 8 974 889 | 246 302 | 659 526 | 305 742 | 651 218 | 297 434 | 2 |
| 2021 | 5 971 091 | 184 684 | 446 242 | 310 001 | 370 671 | 235 816 | 2 |
| 2020 | 5 192 377 | 159 449 | 318 911 | 308 433 | 221 059 | 210 581 | 2 |
| 2019 | 3 751 797 | 89 230 | 385 902 | 312 191 | 212 740 | 140 362 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises160 205 923 lei
1,456%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SALES CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Dolj , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SALES CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SALES CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SALES CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2017-07-10 |
| Data reactivare | 2017-07-14 |
| Data publicare | 2017-07-11 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 448.699 |
| Active circulante | 2.405.192 |
| Stocuri | 19.300 |
| Creante | 2.383.091 |
| Disponibilitati | 2.801 |
| Datorii | 2.598.999 |
| Capitaluri proprii | 254.892 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 10.296.967 |
| Venituri totale | 10.368.196 |
| Cheltuieli totale | 10.172.481 |
| Profit brut | 195.715 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 169.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 313.207 |
| Active circulante | 1.271.723 |
| Stocuri | 9.794 |
| Creante | 1.236.627 |
| Disponibilitati | 25.302 |
| Cheltuieli in avans | 384 |
| Datorii | 1.249.999 |
| Capitaluri proprii | 335.315 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 10.300.851 |
| Venituri totale | 10.300.851 |
| Cheltuieli totale | 9.969.224 |
| Profit brut | 331.627 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 284.183 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 305.742 |
| Active circulante | 651.218 |
| Stocuri | 33.054 |
| Creante | 607.818 |
| Disponibilitati | 10.346 |
| Datorii | 659.526 |
| Capitaluri proprii | 297.434 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 8.974.889 |
| Venituri totale | 8.974.889 |
| Cheltuieli totale | 8.690.223 |
| Profit brut | 284.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 246.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 310.001 |
| Active circulante | 370.671 |
| Stocuri | 3.994 |
| Creante | 330.471 |
| Disponibilitati | 36.206 |
| Cheltuieli in avans | 1.386 |
| Datorii | 446.242 |
| Capitaluri proprii | 235.816 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 5.971.091 |
| Venituri totale | 5.974.945 |
| Cheltuieli totale | 5.759.815 |
| Profit brut | 215.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 184.684 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 308.433 |
| Active circulante | 221.059 |
| Stocuri | 3.122 |
| Creante | 107.681 |
| Disponibilitati | 16.178 |
| Datorii | 318.911 |
| Capitaluri proprii | 210.581 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 5.192.377 |
| Venituri totale | 5.195.458 |
| Cheltuieli totale | 5.012.719 |
| Profit brut | 182.739 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 159.449 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 312.191 |
| Active circulante | 212.740 |
| Stocuri | 2.958 |
| Creante | 110.902 |
| Disponibilitati | 54.879 |
| Cheltuieli in avans | 1.333 |
| Datorii | 385.902 |
| Capitaluri proprii | 140.362 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 3.751.797 |
| Venituri totale | 3.755.158 |
| Cheltuieli totale | 3.652.389 |
| Profit brut | 102.769 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 89.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 313.818 |
| Active circulante | 113.764 |
| Stocuri | 24.624 |
| Creante | 57.766 |
| Disponibilitati | 22.750 |
| Datorii | 330.399 |
| Capitaluri proprii | 97.183 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 3.016.925 |
| Venituri totale | 3.020.452 |
| Cheltuieli totale | 2.960.518 |
| Profit brut | 59.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.842 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 310.353 |
| Active circulante | 176.044 |
| Stocuri | 14.451 |
| Creante | 86.215 |
| Disponibilitati | 75.378 |
| Datorii | 368.215 |
| Capitaluri proprii | 118.182 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 2.463.626 |
| Venituri totale | 2.465.663 |
| Cheltuieli totale | 2.381.476 |
| Profit brut | 84.187 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.071 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 308.533 |
| Active circulante | 96.100 |
| Stocuri | 15.724 |
| Creante | 44.664 |
| Disponibilitati | 35.712 |
| Datorii | 359.587 |
| Capitaluri proprii | 45.046 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.275.829 |
| Venituri totale | 2.280.665 |
| Cheltuieli totale | 2.227.324 |
| Profit brut | 53.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |