DEMGY FĂGĂRAŞ S.R.L.
| Denumire | DEMGY FĂGĂRAŞ S.R.L. |
| CUI | 16872847 |
| Nr. Reg. Com. | J2004002469089 |
| EUID | ROONRC.J2004002469089 |
| CAEN | 2226 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-10-22 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LEDUC PIERRE JEAN BERNARD EDOUARD | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 405 013 | -3 180 269 | 11 174 604 | 13 303 803 | 20 732 956 | 22 133 338 | 120 |
| 2024 | 52 868 902 | 141 699 | 9 343 934 | 12 032 976 | 23 326 561 | 25 313 606 | 129 |
| 2023 | 58 894 639 | 1 633 535 | 18 195 315 | 13 383 216 | 31 960 148 | 26 415 557 | 155 |
| 2022 | 52 877 593 | 3 164 460 | 20 041 191 | 16 188 919 | 31 126 198 | 26 318 183 | 175 |
| 2021 | 45 687 219 | 3 315 956 | 15 451 628 | 16 563 878 | 23 344 973 | 23 153 723 | 157 |
| 2020 | 42 329 506 | 2 962 959 | 20 174 636 | 17 155 244 | 24 323 209 | 19 837 768 | 162 |
| 2019 | 57 253 727 | 4 052 042 | 23 939 523 | 18 468 816 | 26 012 837 | 18 815 374 | 200 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises30 405 013 lei
-42%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DEMGY FĂGĂRAŞ S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2226 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 2226: Fabricarea altor produse din material plastic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DEMGY FĂGĂRAŞ S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DEMGY FĂGĂRAŞ S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DEMGY FĂGĂRAŞ S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.032.976 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.326.561 |
| Stocuri | 8.078.752 |
| Creante | 10.311.762 |
| Casa si conturi la banci | 4.936.047 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.742 |
| DATORII | 9.343.934 |
| VENITURI IN AVANS | 479.884 |
| PROVIZIOANE | 239.855 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.313.606 |
| Capital subscris varsat | 422.047 |
| Cifra de afaceri neta | 52.868.902 |
| VENITURI TOTALE | 54.134.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.858.143 |
| Profitul brut | 275.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 141.699 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 129 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.383.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.960.148 |
| Stocuri | 14.469.731 |
| Creante | 13.617.207 |
| Casa si conturi la banci | 3.873.210 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.725 |
| DATORII | 18.195.315 |
| VENITURI IN AVANS | 479.884 |
| PROVIZIOANE | 269.333 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.415.557 |
| Cifra de afaceri neta | 58.894.639 |
| VENITURI TOTALE | 59.292.342 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.409.533 |
| Profitul brut | 1.882.809 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.633.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 155 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.188.919 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.126.198 |
| Stocuri | 13.700.603 |
| Creante | 16.128.488 |
| Casa si conturi la banci | 1.297.107 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.935 |
| DATORII | 20.041.191 |
| VENITURI IN AVANS | 655.439 |
| PROVIZIOANE | 354.239 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.318.183 |
| Capital subscris varsat | 422.047 |
| Cifra de afaceri neta | 52.877.593 |
| VENITURI TOTALE | 53.827.792 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.417.358 |
| Profitul brut | 3.410.434 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.164.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.563.878 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.344.973 |
| Stocuri | 9.353.589 |
| Creante | 12.827.626 |
| Casa si conturi la banci | 1.163.758 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.138 |
| DATORII | 15.451.628 |
| VENITURI IN AVANS | 976.862 |
| PROVIZIOANE | 342.776 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.153.723 |
| Capital subscris varsat | 422.047 |
| Cifra de afaceri neta | 45.687.219 |
| VENITURI TOTALE | 46.223.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.671.281 |
| Profitul brut | 3.552.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.315.956 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 157 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.155.244 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.323.209 |
| Stocuri | 6.909.338 |
| Creante | 15.013.342 |
| Casa si conturi la banci | 2.400.529 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.036 |
| DATORII | 20.174.636 |
| VENITURI IN AVANS | 1.362.568 |
| PROVIZIOANE | 145.517 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.837.768 |
| Capital subscris varsat | 422.047 |
| Cifra de afaceri neta | 42.329.506 |
| VENITURI TOTALE | 44.978.547 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.546.906 |
| Profitul brut | 3.431.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.962.959 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 162 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.468.816 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.012.837 |
| Stocuri | 7.010.363 |
| Creante | 16.903.355 |
| Casa si conturi la banci | 2.099.119 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.258 |
| DATORII | 23.939.523 |
| VENITURI IN AVANS | 1.748.275 |
| PROVIZIOANE | 33.739 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.815.374 |
| Capital subscris varsat | 422.047 |
| Cifra de afaceri neta | 57.253.727 |
| VENITURI TOTALE | 58.296.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.855.315 |
| Profitul brut | 4.440.704 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.052.042 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 200 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.493.941 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.573.880 |
| Stocuri | 8.536.896 |
| Creante | 15.655.146 |
| Casa si conturi la banci | 381.838 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.977 |
| DATORII | 27.223.921 |
| VENITURI IN AVANS | 2.133.981 |
| PROVIZIOANE | 40.939 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.702.957 |
| Capital subscris varsat | 422.047 |
| Cifra de afaceri neta | 50.964.241 |
| VENITURI TOTALE | 52.697.886 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.452.923 |
| Profitul brut | 2.244.963 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.242.726 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 224 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.435.691 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.549.606 |
| Stocuri | 4.875.159 |
| Creante | 13.070.503 |
| Casa si conturi la banci | 2.603.944 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.089 |
| DATORII | 22.460.899 |
| VENITURI IN AVANS | 2.699.237 |
| PROVIZIOANE | 165.710 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.688.540 |
| Capital subscris varsat | 422.047 |
| Cifra de afaceri neta | 44.702.523 |
| VENITURI TOTALE | 45.856.097 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.931.499 |
| Profitul brut | 1.924.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.924.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 178 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.220.748 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.308.575 |
| Stocuri | 5.096.576 |
| Creante | 8.014.142 |
| Casa si conturi la banci | 1.197.857 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.871 |
| DATORII | 13.347.370 |
| VENITURI IN AVANS | 3.303.129 |
| PROVIZIOANE | 142.753 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.763.942 |
| Capital subscris varsat | 422.047 |
| Cifra de afaceri neta | 29.902.210 |
| VENITURI TOTALE | 30.458.402 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.602.493 |
| Profitul brut | 2.855.909 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.445.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 148 |