GREENTECH S.A.
| Denumire | GREENTECH S.A. |
| CUI | 16848342 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000972109 |
| EUID | ROONRC.J2004000972109 |
| CAEN | 3821 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-10-15 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HARGREAVES MARTIN LAWRENCE | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
| GHICA AURELIU MARIUS | - | România |
| MARIN GEORGIAN IONUȚ | - | România |
| STĂNCULESCU ADRIAN | - | România |
| DAMOV CONSTANTIN | - | România |
| BÎRSAN DOINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 433 362 572 | -84 952 197 | 509 603 594 | 213 287 027 | 180 957 833 | -119 267 132 | 839 |
| 2024 | 425 850 552 | -78 928 723 | 496 377 035 | 236 389 531 | 235 107 590 | -34 314 935 | 832 |
| 2023 | 404 591 208 | -59 548 126 | 462 284 225 | 299 843 458 | 191 149 032 | 19 532 586 | 817 |
| 2022 | 383 015 540 | -39 808 435 | 460 094 149 | 310 477 390 | 231 464 986 | 70 619 942 | 868 |
| 2021 | 361 822 278 | -1 899 | 254 485 305 | 324 138 928 | 108 046 238 | 176 560 253 | 647 |
| 2020 | 312 178 430 | -19 149 850 | 195 424 952 | 293 357 832 | 76 331 411 | 176 562 153 | 641 |
| 2019 | 421 548 886 | 26 152 205 | 208 842 984 | 308 419 741 | 97 668 508 | 197 252 350 | 767 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises433 362 572 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GREENTECH S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 3821 Rev. 2 (echivalent: 3821 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 6 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Buzău , domeniul 3821: Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GREENTECH S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GREENTECH S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GREENTECH S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 310.477.390 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 231.464.986 |
| Stocuri | 166.344.336 |
| Creante | 58.142.929 |
| Casa si conturi la banci | 6.977.721 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.446.039 |
| DATORII | 460.094.149 |
| VENITURI IN AVANS | 19.438.818 |
| PROVIZIOANE | 235.506 |
| CAPITALURI - TOTAL | 70.619.942 |
| Capital subscris varsat | 35.760.000 |
| Cifra de afaceri neta | 383.015.540 |
| VENITURI TOTALE | 420.437.220 |
| CHELTUIELI TOTALE | 460.245.655 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.808.435 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 39.808.435 |
| Numar mediu de salariati | 868 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 308.419.741 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 97.668.508 |
| Stocuri | 58.863.271 |
| Creante | 31.319.916 |
| Casa si conturi la banci | 7.485.321 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.151.715 |
| DATORII | 208.842.984 |
| VENITURI IN AVANS | 2.053.253 |
| PROVIZIOANE | 91.377 |
| CAPITALURI - TOTAL | 197.252.350 |
| Capital subscris varsat | 35.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 421.548.886 |
| VENITURI TOTALE | 455.586.366 |
| CHELTUIELI TOTALE | 424.276.538 |
| Profitul brut | 31.309.828 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 26.152.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 767 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 125.916.101 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 254.443.228 |
| Stocuri | 67.975.069 |
| Creante | 178.174.676 |
| Casa si conturi la banci | 8.283.751 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.530.063 |
| DATORII | 206.058.751 |
| VENITURI IN AVANS | 4.027.856 |
| PROVIZIOANE | 1.560.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 171.242.535 |
| Capital subscris varsat | 35.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 387.507.420 |
| VENITURI TOTALE | 414.911.517 |
| CHELTUIELI TOTALE | 391.865.618 |
| Profitul brut | 23.045.899 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.543.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 801 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 129.181.532 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 253.370.777 |
| Stocuri | 85.340.243 |
| Creante | 152.977.034 |
| Casa si conturi la banci | 15.053.500 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.222.662 |
| DATORII | 226.095.959 |
| VENITURI IN AVANS | 3.457.633 |
| CAPITALURI - TOTAL | 154.221.379 |
| Capital subscris varsat | 35.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 282.434.249 |
| VENITURI TOTALE | 323.367.887 |
| CHELTUIELI TOTALE | 295.000.874 |
| Profitul brut | 28.367.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 28.367.013 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 638 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.861.225 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 177.864.275 |
| Stocuri | 46.416.973 |
| Creante | 126.683.571 |
| Casa si conturi la banci | 4.615.007 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 497.133 |
| DATORII | 107.594.230 |
| VENITURI IN AVANS | 3.992.390 |
| CAPITALURI - TOTAL | 135.636.013 |
| Capital subscris varsat | 35.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 280.768.986 |
| VENITURI TOTALE | 301.997.842 |
| CHELTUIELI TOTALE | 268.051.492 |
| Profitul brut | 33.946.350 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 29.488.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 596 |