DIMAS GOLD SRL
| Denumire | DIMAS GOLD SRL |
| CUI | 16822105 |
| Nr. Reg. Com. | J2004002102229 |
| EUID | ROONRC.J22/2102/2004 |
| CAEN | 4648 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-10-06 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 322 066 | 722 906 | 2 605 214 | — | — | — | 25 |
| 2024 | 12 091 789 | 519 528 | 2 591 214 | 3 860 540 | 4 984 957 | 5 663 883 | 28 |
| 2023 | 11 071 770 | 200 386 | 3 583 598 | 4 540 730 | 5 451 088 | 5 410 877 | 28 |
| 2022 | 9 824 057 | 188 725 | 3 570 443 | 5 217 630 | 4 983 370 | 5 210 490 | 31 |
| 2021 | 7 341 896 | 183 140 | 3 243 514 | 5 813 702 | 4 267 457 | 5 021 765 | 30 |
| 2020 | 5 275 592 | 59 401 | 3 466 968 | 6 083 770 | 4 470 232 | 4 838 626 | 30 |
| 2019 | 7 308 855 | 201 428 | 2 431 428 | 6 642 677 | 3 266 570 | 4 778 872 | 30 |
| 2018 | 7 679 494 | 384 208 | 3 728 538 | 3 570 722 | 7 973 086 | 4 577 444 | 26 |
| 2017 | 7 136 988 | 1 038 229 | 1 330 103 | 1 902 748 | 3 620 591 | 4 193 236 | 23 |
| 2016 | 7 349 239 | 879 697 | 1 582 251 | 1 793 191 | 2 944 067 | 3 155 007 | 24 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 322 066 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DIMAS GOLD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4648 Rev. 2 (echivalent: 4648 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DIMAS GOLD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DIMAS GOLD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DIMAS GOLD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.860.540 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.984.957 |
| Stocuri | 2.609.754 |
| Creante | 1.918.276 |
| Casa si conturi la banci | 456.927 |
| DATORII | 2.591.214 |
| VENITURI IN AVANS | 590.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.663.883 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.091.789 |
| VENITURI TOTALE | 12.533.175 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.895.675 |
| Profitul brut | 637.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 519.528 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.540.730 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.451.088 |
| Stocuri | 2.441.234 |
| Creante | 2.653.674 |
| Casa si conturi la banci | 356.180 |
| DATORII | 3.583.598 |
| VENITURI IN AVANS | 997.343 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.410.877 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.071.770 |
| VENITURI TOTALE | 11.528.208 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.264.315 |
| Profitul brut | 263.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 200.386 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.217.630 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.983.370 |
| Stocuri | 3.252.333 |
| Creante | 1.448.942 |
| Casa si conturi la banci | 282.095 |
| DATORII | 3.570.443 |
| VENITURI IN AVANS | 1.420.067 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.210.490 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.824.057 |
| VENITURI TOTALE | 10.259.990 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.009.753 |
| Profitul brut | 250.237 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 188.725 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.813.702 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.267.457 |
| Stocuri | 2.502.446 |
| Creante | 1.568.693 |
| Casa si conturi la banci | 196.318 |
| DATORII | 3.243.514 |
| VENITURI IN AVANS | 1.815.880 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.021.765 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.341.896 |
| VENITURI TOTALE | 8.581.076 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.335.009 |
| Profitul brut | 246.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 183.140 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.083.770 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.470.232 |
| Stocuri | 1.928.086 |
| Creante | 1.659.909 |
| Casa si conturi la banci | 882.237 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 408 |
| DATORII | 3.466.968 |
| VENITURI IN AVANS | 2.248.816 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.838.626 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.275.592 |
| VENITURI TOTALE | 5.908.281 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.824.244 |
| Profitul brut | 84.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 59.401 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.642.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.266.570 |
| Stocuri | 1.626.442 |
| Creante | 1.485.608 |
| Casa si conturi la banci | 154.520 |
| DATORII | 2.431.428 |
| VENITURI IN AVANS | 2.698.947 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.778.872 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.308.855 |
| VENITURI TOTALE | 8.270.308 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.016.976 |
| Profitul brut | 253.332 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 201.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.570.722 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.973.086 |
| Stocuri | 1.919.499 |
| Creante | 4.960.775 |
| Casa si conturi la banci | 1.092.812 |
| DATORII | 3.728.538 |
| VENITURI IN AVANS | 3.237.826 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.577.444 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.679.494 |
| VENITURI TOTALE | 7.845.898 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.377.180 |
| Profitul brut | 468.718 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 384.208 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.902.748 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.620.591 |
| Stocuri | 1.842.828 |
| Creante | 1.514.730 |
| Casa si conturi la banci | 263.033 |
| DATORII | 1.330.103 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.193.236 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.136.988 |
| VENITURI TOTALE | 7.181.728 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.941.600 |
| Profitul brut | 1.240.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.038.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.793.191 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.944.067 |
| Stocuri | 933.384 |
| Creante | 1.517.548 |
| Casa si conturi la banci | 493.135 |
| DATORII | 1.582.251 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.155.007 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.349.239 |
| VENITURI TOTALE | 7.372.174 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.324.901 |
| Profitul brut | 1.047.273 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 879.697 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |