ICE AGE SRL
| Denumire | ICE AGE SRL |
| CUI | 16769761 |
| Nr. Reg. Com. | J2004007557138 |
| EUID | ROONRC.J13/7557/2004 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-09-16 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TRAȘCĂ SORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 134 920 | 2 312 512 | 24 290 124 | 32 280 839 | 16 891 336 | 25 122 640 | 59 |
| 2024 | 41 640 861 | 7 759 933 | 23 835 826 | 33 520 688 | 17 818 970 | 27 522 743 | 53 |
| 2023 | 32 117 519 | 3 061 254 | 12 491 630 | 17 777 869 | 16 142 974 | 21 508 387 | 50 |
| 2022 | 31 794 484 | 5 884 053 | 15 590 666 | 19 526 615 | 14 408 674 | 18 391 343 | 47 |
| 2021 | 15 246 424 | -1 110 473 | 22 724 283 | 19 222 077 | 15 117 328 | 12 160 033 | 47 |
| 2020 | 15 816 936 | 228 990 | 19 360 928 | 19 945 563 | 12 259 220 | 13 423 596 | 43 |
| 2019 | 19 359 136 | 3 750 187 | 13 403 613 | 15 685 095 | 10 811 600 | 13 651 290 | 54 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises41 134 920 lei
-1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ICE AGE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Constanţa , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ICE AGE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ICE AGE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ICE AGE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.520.688 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.818.970 |
| Stocuri | 1.396.901 |
| Creante | 13.121.821 |
| Casa si conturi la banci | 2.669.775 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.911 |
| DATORII | 23.835.826 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.522.743 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.640.861 |
| VENITURI TOTALE | 44.998.336 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.729.875 |
| Profitul brut | 9.268.461 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.759.933 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.777.869 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.142.974 |
| Stocuri | 705.509 |
| Creante | 8.947.434 |
| Casa si conturi la banci | 5.859.558 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 79.174 |
| DATORII | 12.491.630 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.508.387 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.117.519 |
| VENITURI TOTALE | 36.942.424 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.291.258 |
| Profitul brut | 3.651.166 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.061.254 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.526.615 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.408.674 |
| Stocuri | 696.697 |
| Creante | 12.251.922 |
| Casa si conturi la banci | 829.582 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.293 |
| DATORII | 15.590.666 |
| VENITURI IN AVANS | -427 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.391.343 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.794.484 |
| VENITURI TOTALE | 36.228.189 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.627.445 |
| Profitul brut | 6.600.744 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.884.053 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.222.077 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.117.328 |
| Stocuri | 643.763 |
| Creante | 10.009.514 |
| Casa si conturi la banci | 4.464.051 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 592.293 |
| DATORII | 22.724.283 |
| VENITURI IN AVANS | 47.382 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.160.033 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.246.424 |
| VENITURI TOTALE | 22.067.741 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.175.603 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.107.862 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.110.473 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.945.563 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.259.220 |
| Stocuri | 377.819 |
| Creante | 10.044.523 |
| Casa si conturi la banci | 1.836.878 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 618.789 |
| DATORII | 19.360.928 |
| VENITURI IN AVANS | 39.048 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.423.596 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.816.936 |
| VENITURI TOTALE | 20.162.951 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.933.961 |
| Profitul brut | 228.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 228.990 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.685.095 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.811.600 |
| Stocuri | 5.003 |
| Creante | 9.531.308 |
| Casa si conturi la banci | 1.275.289 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 558.208 |
| DATORII | 13.403.613 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.651.290 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.359.136 |
| VENITURI TOTALE | 23.876.739 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.017.219 |
| Profitul brut | 3.859.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.750.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.271.938 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.857.441 |
| Stocuri | 1.454 |
| Creante | 6.030.654 |
| Casa si conturi la banci | 825.333 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 527.221 |
| DATORII | 12.552.200 |
| VENITURI IN AVANS | 2.253 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.102.147 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.750.375 |
| VENITURI TOTALE | 18.805.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.398.288 |
| Profitul brut | 1.406.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.406.826 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.831.297 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.921.567 |
| Stocuri | 463.952 |
| Creante | 7.250.262 |
| Casa si conturi la banci | 3.207.353 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 511.705 |
| DATORII | 21.703.815 |
| VENITURI IN AVANS | 470.032 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.090.722 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.731.486 |
| VENITURI TOTALE | 10.306.702 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.802.326 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.495.624 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.495.624 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.978.487 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.882.051 |
| Stocuri | 978.255 |
| Creante | 10.329.297 |
| Casa si conturi la banci | 574.499 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 580.691 |
| DATORII | 18.594.146 |
| VENITURI IN AVANS | 470.032 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.377.051 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.771.361 |
| VENITURI TOTALE | 11.877.480 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.726.483 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.849.003 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.849.003 |
| Numar mediu de salariati | 45 |