NUTRIAVI SRL
| Denumire | NUTRIAVI SRL |
| CUI | 16551413 |
| Nr. Reg. Com. | J2004001142053 |
| EUID | ROONRC.J2004001142053 |
| CAEN | 147 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-06-23 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 970 492 | 2 945 957 | 12 037 576 | 1 338 444 | 19 121 442 | 8 422 753 | 38 |
| 2024 | 27 410 353 | 4 045 689 | 12 526 254 | 589 961 | 17 120 485 | 5 188 172 | 36 |
| 2023 | 27 488 300 | 592 628 | 5 749 182 | 237 740 | 6 651 305 | 1 142 483 | 26 |
| 2022 | 14 847 | 623 | 3 447 730 | 18 554 | 3 979 030 | 549 854 | 7 |
| 2021 | 49 303 | 230 | 68 110 | 2 000 | 615 358 | 549 248 | 3 |
| 2020 | 2 036 | 1 791 | 19 871 | 5 651 | 1 663 238 | 1 649 018 | 3 |
| 2019 | 30 245 | 1 668 716 | 15 710 | 2 651 | 1 899 326 | 1 886 267 | 2 |
| 2018 | 4 664 930 | 633 | 2 805 519 | — | — | — | 25 |
| 2017 | 4 044 065 | 10 098 | 4 077 569 | — | — | — | 25 |
Statistics
Commercial networks and enterprises32 970 492 lei
20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NUTRIAVI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 147 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NUTRIAVI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NUTRIAVI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NUTRIAVI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 589.961 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.120.485 |
| Stocuri | 3.325.915 |
| Creante | 13.655.814 |
| Casa si conturi la banci | 138.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.980 |
| DATORII | 12.526.254 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.188.172 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.410.353 |
| VENITURI TOTALE | 27.661.707 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.952.382 |
| Profitul brut | 4.709.325 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.045.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 237.740 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.651.305 |
| Stocuri | 2.772.715 |
| Creante | 3.821.394 |
| Casa si conturi la banci | 57.196 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.620 |
| DATORII | 5.749.182 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.142.483 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.488.300 |
| VENITURI TOTALE | 25.263.797 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.583.211 |
| Profitul brut | 680.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 592.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| Active imobilizate | 18.554 |
| Active circulante | 3.979.030 |
| Stocuri | 3.564.607 |
| Creante | 333.048 |
| Disponibilitati | 81.375 |
| Datorii | 3.447.730 |
| Capitaluri proprii | 549.854 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 14.847 |
| Venituri totale | 2.438.310 |
| Cheltuieli totale | 2.437.358 |
| Profit brut | 952 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 623 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 2.000 |
| Active circulante | 615.358 |
| Stocuri | 145.515 |
| Creante | 397.095 |
| Disponibilitati | 72.748 |
| Datorii | 68.110 |
| Capitaluri proprii | 549.248 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 49.303 |
| Venituri totale | 217.391 |
| Cheltuieli totale | 216.351 |
| Profit brut | 1.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 5.651 |
| Active circulante | 1.663.238 |
| Stocuri | 27.281 |
| Creante | 1.245.652 |
| Disponibilitati | 390.305 |
| Datorii | 19.871 |
| Capitaluri proprii | 1.649.018 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.036 |
| Venituri totale | 35.516 |
| Cheltuieli totale | 32.697 |
| Profit brut | 2.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.791 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.651 |
| Active circulante | 1.899.326 |
| Stocuri | 3.217 |
| Creante | 1.763.440 |
| Disponibilitati | 132.669 |
| Datorii | 15.710 |
| Capitaluri proprii | 1.886.267 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 30.245 |
| Venituri totale | 2.929.291 |
| Cheltuieli totale | 1.216.801 |
| Profit brut | 1.712.490 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.668.716 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 507.357 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.607.357 |
| Stocuri | 1.843.158 |
| Creante | 685.578 |
| Casa si conturi la banci | 78.621 |
| DATORII | 2.805.519 |
| CAPITALURI - TOTAL | 309.195 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.664.930 |
| VENITURI TOTALE | 4.580.584 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.578.372 |
| Profitul brut | 2.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 633 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 619.550 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.766.582 |
| Stocuri | 2.082.896 |
| Creante | 1.600.031 |
| Casa si conturi la banci | 83.655 |
| DATORII | 4.077.569 |
| CAPITALURI - TOTAL | 308.563 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.044.065 |
| VENITURI TOTALE | 3.824.862 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.811.146 |
| Profitul brut | 13.716 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.098 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 708.260 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.623.169 |
| Stocuri | 2.003.558 |
| Creante | 1.529.036 |
| Casa si conturi la banci | 90.575 |
| DATORII | 4.032.965 |
| CAPITALURI - TOTAL | 298.464 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.588.217 |
| VENITURI TOTALE | 4.206.290 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.196.119 |
| Profitul brut | 10.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.332 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |