GRUP T.S.A. COMPANY SRL
| Denumire | GRUP T.S.A. COMPANY SRL |
| CUI | 16378500 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000932082 |
| EUID | ROONRC.J2004000932082 |
| CAEN | 4631 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-04-29 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68 264 334 | -126 554 | 8 242 836 | 1 465 462 | 6 284 001 | -427 047 | 54 |
| 2024 | 48 433 947 | 105 175 | 6 394 851 | 1 478 645 | 4 598 758 | -300 493 | 34 |
| 2023 | 48 974 611 | -270 679 | 6 900 511 | 1 948 677 | 4 789 518 | -139 838 | 25 |
| 2022 | 37 217 345 | 18 235 | 6 581 289 | 2 160 973 | 4 533 464 | 130 841 | 17 |
| 2021 | 35 855 469 | -302 063 | 5 127 119 | 2 034 373 | 3 199 382 | 116 606 | 10 |
| 2020 | 19 650 188 | 65 719 | 3 960 988 | 1 617 555 | 2 770 863 | 443 618 | 8 |
| 2019 | 17 167 188 | 7 320 | 1 403 970 | 978 906 | 623 361 | 277 900 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises68 264 334 lei
41%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GRUP T.S.A. COMPANY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4631 Rev. 2 (echivalent: 4631 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 4631: Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GRUP T.S.A. COMPANY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GRUP T.S.A. COMPANY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GRUP T.S.A. COMPANY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.478.645 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.598.758 |
| Stocuri | 1.226.265 |
| Creante | 2.054.030 |
| Casa si conturi la banci | 1.318.463 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.955 |
| DATORII | 6.394.851 |
| CAPITALURI - TOTAL | -300.493 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 48.433.947 |
| VENITURI TOTALE | 48.435.374 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.231.365 |
| Profitul brut | 204.009 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 105.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.948.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.789.518 |
| Stocuri | 1.387.774 |
| Creante | 2.219.296 |
| Casa si conturi la banci | 1.182.448 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.478 |
| DATORII | 6.900.511 |
| CAPITALURI - TOTAL | -139.838 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 48.974.611 |
| VENITURI TOTALE | 49.072.145 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.342.824 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 270.679 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 270.679 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.160.973 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.533.464 |
| Stocuri | 1.209.485 |
| Creante | 2.420.001 |
| Casa si conturi la banci | 903.978 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.693 |
| DATORII | 6.581.289 |
| CAPITALURI - TOTAL | 130.841 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 37.217.345 |
| VENITURI TOTALE | 38.584.430 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.510.367 |
| Profitul brut | 74.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.034.373 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.199.382 |
| Stocuri | 1.022.363 |
| Creante | 1.717.068 |
| Casa si conturi la banci | 459.951 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.970 |
| DATORII | 5.127.119 |
| CAPITALURI - TOTAL | 116.606 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 35.855.469 |
| VENITURI TOTALE | 35.857.018 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.159.081 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 302.063 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 302.063 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.617.555 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.770.863 |
| Stocuri | 972.356 |
| Creante | 930.407 |
| Casa si conturi la banci | 868.100 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.188 |
| DATORII | 3.960.988 |
| CAPITALURI - TOTAL | 443.618 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.650.188 |
| VENITURI TOTALE | 19.651.979 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.574.826 |
| Profitul brut | 77.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 65.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 978.906 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 623.361 |
| Stocuri | 310.240 |
| Creante | 261.788 |
| Casa si conturi la banci | 51.333 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 79.603 |
| DATORII | 1.403.970 |
| CAPITALURI - TOTAL | 277.900 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.167.188 |
| VENITURI TOTALE | 17.264.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.248.507 |
| Profitul brut | 15.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| Active imobilizate | 641.159 |
| Active circulante | 491.633 |
| Stocuri | 195.238 |
| Creante | 251.428 |
| Disponibilitati | 44.967 |
| Cheltuieli in avans | 3.977 |
| Datorii | 855.221 |
| Capitaluri proprii | 281.548 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 14.834.930 |
| Venituri totale | 14.835.210 |
| Cheltuieli totale | 14.786.456 |
| Profit brut | 48.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 766.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 819.967 |
| Stocuri | 285.505 |
| Creante | 383.354 |
| Casa si conturi la banci | 151.108 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.253 |
| DATORII | 1.357.712 |
| CAPITALURI - TOTAL | 243.762 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.933.119 |
| VENITURI TOTALE | 16.058.614 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.057.780 |
| Profitul brut | 834 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.608 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| Active imobilizate | 707.150 |
| Active circulante | 571.633 |
| Stocuri | 272.488 |
| Creante | 269.027 |
| Disponibilitati | 30.118 |
| Cheltuieli in avans | 3.308 |
| Datorii | 1.036.721 |
| Capitaluri proprii | 245.370 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.757.127 |
| Venituri totale | 15.765.177 |
| Cheltuieli totale | 15.684.893 |
| Profit brut | 80.284 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.558 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |