X PREMIUM BEEF FARM S.R.L.
| Denumire | X PREMIUM BEEF FARM S.R.L. |
| CUI | 16364911 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000666266 |
| EUID | ROONRC.J26/666/2004 |
| CAEN | 142 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-04-22 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OLTEAN OANA-ŞTEFANIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 15 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 316 375 | 0 | 13 721 | -302 654 | 0 |
| 2023 | 0 | -28 435 | 316 375 | 0 | 13 721 | -302 654 | 0 |
| 2022 | 100 617 | -83 988 | 325 672 | 2 183 | 49 271 | -274 218 | 1 |
| 2021 | 204 838 | -81 651 | 333 431 | 8 212 | 134 989 | -190 230 | 2 |
| 2020 | 214 090 | -79 242 | 298 839 | 18 400 | 171 860 | -108 579 | 2 |
| 2019 | 192 540 | -39 438 | 244 163 | 28 672 | 186 154 | -29 337 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “X PREMIUM BEEF FARM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 142 Rev. 2 (echivalent: 142 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor din blană |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor din blană |
| Cod CAEN principal | 14 Fabricarea articolelor din blană |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „X PREMIUM BEEF FARM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „X PREMIUM BEEF FARM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „X PREMIUM BEEF FARM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 13.721 |
| Creante | 13.644 |
| Disponibilitati | 77 |
| Datorii | 316.375 |
| Capitaluri proprii | -302.654 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 13.721 |
| Creante | 13.644 |
| Disponibilitati | 77 |
| Datorii | 316.375 |
| Capitaluri proprii | -302.654 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 8.400 |
| Cheltuieli totale | 36.835 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.435 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.435 |
| Active imobilizate | 2.183 |
| Active circulante | 49.271 |
| Stocuri | 25.109 |
| Creante | 14.484 |
| Disponibilitati | 9.678 |
| Datorii | 325.672 |
| Capitaluri proprii | -274.218 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 100.617 |
| Venituri totale | 75.022 |
| Cheltuieli totale | 158.004 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 82.982 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 83.988 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 8.212 |
| Active circulante | 134.989 |
| Stocuri | 103.485 |
| Creante | 21.826 |
| Disponibilitati | 9.678 |
| Datorii | 333.431 |
| Capitaluri proprii | -190.230 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 204.838 |
| Venituri totale | 277.414 |
| Cheltuieli totale | 357.017 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 79.603 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 81.651 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 18.400 |
| Active circulante | 171.860 |
| Stocuri | 140.937 |
| Creante | 22.986 |
| Disponibilitati | 7.937 |
| Datorii | 298.839 |
| Capitaluri proprii | -108.579 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 214.090 |
| Venituri totale | 275.528 |
| Cheltuieli totale | 352.683 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 77.155 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 79.242 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 28.672 |
| Active circulante | 186.154 |
| Stocuri | 146.722 |
| Creante | 31.206 |
| Disponibilitati | 8.226 |
| Datorii | 244.163 |
| Capitaluri proprii | -29.337 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 192.540 |
| Venituri totale | 261.069 |
| Cheltuieli totale | 298.582 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.513 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 39.438 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 39.360 |
| Active circulante | 151.699 |
| Stocuri | 112.009 |
| Creante | 12.768 |
| Disponibilitati | 26.922 |
| Datorii | 180.958 |
| Capitaluri proprii | 10.101 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 240.597 |
| Venituri totale | 355.552 |
| Cheltuieli totale | 317.714 |
| Profit brut | 37.838 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.132 |
| Active circulante | 110.803 |
| Stocuri | 55.009 |
| Creante | 5.645 |
| Disponibilitati | 50.149 |
| Datorii | 137.453 |
| Capitaluri proprii | -25.518 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 196.604 |
| Venituri totale | 231.177 |
| Cheltuieli totale | 270.327 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.150 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 41.307 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.633 |
| Active circulante | 146.107 |
| Stocuri | 121.780 |
| Creante | 24.022 |
| Disponibilitati | 305 |
| Datorii | 131.951 |
| Capitaluri proprii | 15.789 |
| Capital social | 201 |
| Cifra de afaceri | 140.848 |
| Venituri totale | 188.567 |
| Cheltuieli totale | 181.122 |
| Profit brut | 7.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |