HAI EXTRUSION S.R.L.
| Denumire | HAI EXTRUSION S.R.L. |
| CUI | 16344329 |
| Nr. Reg. Com. | J02/682/2004 |
| EUID | ROONRC.J02/682/2004 |
| CAEN | 2442 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-04-19 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| THELLMANN CLAUDIUS-ŞTEFAN | - | România |
| SCHOBER MARKUS | - | Austria |
| ROBERTUS CAROLUS JOZEF VAN GILS | - | Austria |
| ROBERTUS CAROLUS JOZEF VAN GILS | - | Austria |
| VAN DEN NIEUWELAAR JOHANNES NORBERTUS HENDRIKUS | - | Ungaria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 597 372 745 | -23 989 855 | 267 726 688 | 325 385 122 | 108 861 110 | 158 068 970 | 307 |
| 2024 | 543 337 719 | -6 033 409 | 351 990 234 | 333 457 788 | 207 393 161 | 182 058 824 | 318 |
| 2023 | 563 355 371 | 7 302 852 | 290 649 530 | 281 363 392 | 105 711 199 | 88 692 233 | 372 |
| 2022 | 632 074 359 | 3 060 403 | 162 300 916 | 115 507 204 | 127 989 769 | 81 389 381 | 359 |
| 2021 | 359 467 660 | 1 647 435 | 178 168 502 | 119 635 350 | 136 728 929 | 78 328 978 | 366 |
| 2020 | 221 120 271 | -3 040 001 | 107 591 077 | 90 897 271 | 53 144 922 | 27 181 544 | 0 |
| 2019 | 241 966 513 | -12 641 141 | 58 023 279 | 52 262 389 | 42 337 669 | 30 221 545 | 232 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises597 372 745 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HAI EXTRUSION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2442 Rev. 2 (echivalent: 2442 Rev. 1, 2442 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Metalurgia aluminiului |
| Descriere Activitate | Metalurgia aluminiului |
| Cod CAEN principal | 24 Metalurgia aluminiului |
| Descriere activitate (principal) | Industria metalurgică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Arad , domeniul 2442: Fabricarea preparatelor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HAI EXTRUSION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HAI EXTRUSION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HAI EXTRUSION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 333.457.788 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 207.393.161 |
| Stocuri | 91.885.897 |
| Creante | 107.943.051 |
| Casa si conturi la banci | 7.564.213 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 158.063 |
| DATORII | 351.990.234 |
| PROVIZIOANE | 6.959.954 |
| CAPITALURI - TOTAL | 182.058.824 |
| Capital subscris varsat | 146.556.000 |
| Cifra de afaceri neta | 543.337.719 |
| VENITURI TOTALE | 556.036.034 |
| CHELTUIELI TOTALE | 557.292.797 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.256.763 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.033.409 |
| Numar mediu de salariati | 318 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 281.363.392 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 105.711.199 |
| Stocuri | 67.213.287 |
| Creante | 22.505.086 |
| Casa si conturi la banci | 15.992.826 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 421.029 |
| DATORII | 290.649.530 |
| PROVIZIOANE | 8.153.857 |
| CAPITALURI - TOTAL | 88.692.233 |
| Capital subscris varsat | 146.556.000 |
| Cifra de afaceri neta | 563.355.371 |
| VENITURI TOTALE | 556.132.886 |
| CHELTUIELI TOTALE | 545.904.825 |
| Profitul brut | 10.228.061 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.302.852 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 372 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 115.507.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 127.989.769 |
| Stocuri | 86.894.439 |
| Creante | 7.675.601 |
| Casa si conturi la banci | 33.419.729 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 193.324 |
| DATORII | 162.300.916 |
| CAPITALURI - TOTAL | 81.389.381 |
| Capital subscris varsat | 146.556.000 |
| Cifra de afaceri neta | 632.074.359 |
| VENITURI TOTALE | 626.734.368 |
| CHELTUIELI TOTALE | 622.773.074 |
| Profitul brut | 3.961.294 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.060.403 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 359 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 119.635.350 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 136.728.929 |
| Stocuri | 82.784.830 |
| Creante | 35.969.405 |
| Casa si conturi la banci | 17.974.694 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 133.201 |
| DATORII | 178.168.502 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 78.328.978 |
| Capital subscris varsat | 146.556.000 |
| Cifra de afaceri neta | 359.467.660 |
| VENITURI TOTALE | 388.573.274 |
| CHELTUIELI TOTALE | 377.255.214 |
| Profitul brut | 11.318.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.647.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 366 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 90.897.271 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.144.922 |
| Stocuri | 26.636.410 |
| Creante | 23.681.280 |
| Casa si conturi la banci | 2.827.232 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 118.780 |
| DATORII | 107.591.077 |
| PROVIZIOANE | 9.388.352 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.181.544 |
| Capital subscris varsat | 97.056.000 |
| Cifra de afaceri neta | 221.120.271 |
| VENITURI TOTALE | 230.934.643 |
| CHELTUIELI TOTALE | 233.974.644 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.040.001 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.040.001 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.262.389 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.337.669 |
| Stocuri | 19.959.938 |
| Creante | 22.356.980 |
| Casa si conturi la banci | 20.751 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.426 |
| DATORII | 58.023.279 |
| PROVIZIOANE | 6.386.660 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.221.545 |
| Capital subscris varsat | 97.056.000 |
| Cifra de afaceri neta | 241.966.513 |
| VENITURI TOTALE | 239.511.541 |
| CHELTUIELI TOTALE | 252.152.682 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.641.141 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 12.641.141 |
| Numar mediu de salariati | 232 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.086.568 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.899.815 |
| Stocuri | 19.180.963 |
| Creante | 35.640.713 |
| Casa si conturi la banci | 78.139 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.820 |
| DATORII | 55.555.864 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.465.339 |
| Capital subscris varsat | 97.056.000 |
| Cifra de afaceri neta | 225.908.358 |
| VENITURI TOTALE | 231.680.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 237.877.256 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.196.596 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.196.596 |
| Numar mediu de salariati | 228 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.599.343 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.055.540 |
| Stocuri | 14.582.904 |
| Creante | 33.374.426 |
| Casa si conturi la banci | 7.098.210 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.360 |
| DATORII | 50.017.309 |
| CAPITALURI - TOTAL | 49.661.934 |
| Capital subscris varsat | 97.056.000 |
| Cifra de afaceri neta | 216.476.498 |
| VENITURI TOTALE | 222.483.383 |
| CHELTUIELI TOTALE | 228.853.451 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.370.068 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.370.068 |
| Numar mediu de salariati | 184 |