ROM DINAROM SRL
| Denumire | ROM DINAROM SRL |
| CUI | 16191160 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000121318 |
| EUID | ROONRC.J2004000121318 |
| CAEN | 2891 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-02-26 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 24 691 119 | 3 895 329 | 4 435 365 | 4 460 537 | 11 704 973 | 11 715 446 | 57 |
| 2023 | 26 568 919 | 2 840 832 | 6 443 065 | 4 423 191 | 11 054 419 | 9 015 769 | 58 |
| 2022 | 23 520 984 | 2 982 690 | 7 253 152 | 3 385 769 | 10 096 656 | 6 174 937 | 55 |
| 2021 | 13 404 645 | 597 873 | 5 415 829 | 2 747 612 | 7 398 285 | 4 614 627 | 51 |
| 2020 | 10 713 515 | 624 834 | 3 860 144 | 2 866 622 | 5 609 131 | 4 437 807 | 47 |
| 2019 | 12 712 982 | 50 573 | 4 440 630 | 3 021 421 | 5 465 084 | 3 840 127 | 61 |
| 2018 | 14 274 054 | -37 646 | 5 102 508 | 3 456 996 | 6 206 606 | 4 315 870 | 67 |
| 2017 | 17 662 959 | 1 925 571 | 6 101 972 | 3 408 539 | 7 342 114 | 4 351 485 | 73 |
| 2016 | 14 198 512 | 1 376 459 | 5 019 670 | 2 466 908 | 5 452 077 | 2 526 057 | 55 |
Statistics
Commercial networks and enterprises24 691 119 lei
-7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROM DINAROM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2891 Rev. 2 (echivalent: 2891 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea utilajelor pentru metalurgie |
| Descriere Activitate | Fabricarea utilajelor pentru metalurgie |
| Cod CAEN principal | 28 Fabricarea utilajelor pentru metalurgie |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Sălaj , domeniul 2891: Fabricarea utilajelor pentru metalurgie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROM DINAROM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROM DINAROM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROM DINAROM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.460.537 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.704.973 |
| Stocuri | 2.570.212 |
| Creante | 5.678.282 |
| Casa si conturi la banci | 3.456.479 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.407 |
| DATORII | 4.435.365 |
| VENITURI IN AVANS | 99.106 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.715.446 |
| Capital subscris varsat | 303.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.691.119 |
| VENITURI TOTALE | 25.145.866 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.690.213 |
| Profitul brut | 4.455.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.895.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.423.191 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.054.419 |
| Stocuri | 2.651.598 |
| Creante | 5.516.635 |
| Casa si conturi la banci | 2.886.186 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 117.890 |
| DATORII | 6.443.065 |
| VENITURI IN AVANS | 136.666 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.015.769 |
| Capital subscris varsat | 303.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.568.919 |
| VENITURI TOTALE | 27.231.907 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.004.005 |
| Profitul brut | 3.227.902 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.840.832 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.385.769 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.096.656 |
| Stocuri | 2.193.507 |
| Creante | 6.707.567 |
| Casa si conturi la banci | 1.195.582 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119.889 |
| DATORII | 7.253.152 |
| VENITURI IN AVANS | 174.225 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.174.937 |
| Capital subscris varsat | 303.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.520.984 |
| VENITURI TOTALE | 24.694.272 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.293.424 |
| Profitul brut | 3.400.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.982.690 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.747.612 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.398.285 |
| Stocuri | 1.785.677 |
| Creante | 4.917.372 |
| Casa si conturi la banci | 695.236 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 96.344 |
| DATORII | 5.415.829 |
| VENITURI IN AVANS | 211.785 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.614.627 |
| Capital subscris varsat | 303.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.404.645 |
| VENITURI TOTALE | 13.698.044 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.042.616 |
| Profitul brut | 655.428 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 597.873 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.866.622 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.609.131 |
| Stocuri | 1.726.069 |
| Creante | 3.670.953 |
| Casa si conturi la banci | 212.109 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 71.542 |
| DATORII | 3.860.144 |
| VENITURI IN AVANS | 249.344 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.437.807 |
| Capital subscris varsat | 303.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.713.515 |
| VENITURI TOTALE | 11.049.690 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.382.897 |
| Profitul brut | 666.793 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 624.834 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.021.421 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.465.084 |
| Stocuri | 2.179.140 |
| Creante | 2.678.539 |
| Casa si conturi la banci | 607.405 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 79.780 |
| DATORII | 4.440.630 |
| VENITURI IN AVANS | 285.528 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.840.127 |
| Capital subscris varsat | 303.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.712.982 |
| VENITURI TOTALE | 12.890.516 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.823.061 |
| Profitul brut | 67.455 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 50.573 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.456.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.206.606 |
| Stocuri | 2.073.230 |
| Creante | 3.779.154 |
| Casa si conturi la banci | 354.222 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 88.470 |
| DATORII | 5.102.508 |
| VENITURI IN AVANS | 333.694 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.315.870 |
| Capital subscris varsat | 303.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.274.054 |
| VENITURI TOTALE | 14.883.501 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.921.147 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.646 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 37.646 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.408.539 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.342.114 |
| Stocuri | 1.753.595 |
| Creante | 5.431.290 |
| Casa si conturi la banci | 157.229 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 89.043 |
| DATORII | 6.101.972 |
| VENITURI IN AVANS | 386.239 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.351.485 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.662.959 |
| VENITURI TOTALE | 18.549.607 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.301.897 |
| Profitul brut | 2.247.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.925.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.466.908 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.452.077 |
| Stocuri | 1.272.602 |
| Creante | 3.860.759 |
| Casa si conturi la banci | 318.716 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.526 |
| DATORII | 5.019.670 |
| VENITURI IN AVANS | 438.784 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.526.057 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.198.512 |
| VENITURI TOTALE | 14.818.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.262.869 |
| Profitul brut | 1.555.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.376.459 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |