VIATOR & VEKTOR RO SRL
| Denumire | VIATOR & VEKTOR RO SRL |
| CUI | 16081303 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000101035 |
| EUID | ROONRC.J2004000101035 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-01-27 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOCÎRLAN DRAGOŞ-COSTEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 668 827 | 4 006 690 | 21 227 501 | 14 382 647 | 21 898 623 | 9 077 319 | 114 |
| 2024 | 58 881 254 | 899 885 | 20 328 201 | 11 213 157 | 15 393 972 | 6 278 928 | 117 |
| 2023 | 54 931 160 | 701 819 | 15 498 847 | 11 815 240 | 8 962 649 | 6 479 042 | 116 |
| 2022 | 53 635 529 | 604 677 | 12 803 194 | 9 735 105 | 9 234 112 | 6 166 023 | 113 |
| 2021 | 43 642 887 | 485 358 | 14 057 070 | 10 069 223 | 10 185 194 | 6 161 347 | 109 |
| 2020 | 39 889 390 | 481 435 | 14 275 127 | 11 236 278 | 9 050 838 | 5 975 989 | 107 |
| 2019 | 41 472 774 | 467 735 | 16 241 469 | 13 778 330 | 8 492 793 | 6 003 554 | 116 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises66 668 827 lei
13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VIATOR & VEKTOR RO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Argeş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VIATOR & VEKTOR RO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VIATOR & VEKTOR RO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VIATOR & VEKTOR RO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.213.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.393.972 |
| Stocuri | 859.352 |
| Creante | 9.461.180 |
| Casa si conturi la banci | 573.440 |
| DATORII | 20.328.201 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.278.928 |
| Capital subscris varsat | 3.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.881.254 |
| VENITURI TOTALE | 59.242.971 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.195.996 |
| Profitul brut | 1.046.975 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 899.885 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.815.240 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.962.649 |
| Stocuri | 820.430 |
| Creante | 7.420.081 |
| Casa si conturi la banci | 722.138 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.200.000 |
| DATORII | 15.498.847 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.479.042 |
| Capital subscris varsat | 3.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.931.160 |
| VENITURI TOTALE | 56.855.607 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.024.196 |
| Profitul brut | 831.411 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 701.819 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.735.105 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.234.112 |
| Stocuri | 778.206 |
| Creante | 6.743.096 |
| Casa si conturi la banci | 1.712.810 |
| DATORII | 12.803.194 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.166.023 |
| Capital subscris varsat | 3.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.635.529 |
| VENITURI TOTALE | 55.317.817 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.592.005 |
| Profitul brut | 725.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 604.677 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.069.223 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.185.194 |
| Stocuri | 579.986 |
| Creante | 6.714.360 |
| Casa si conturi la banci | 2.890.848 |
| DATORII | 14.057.070 |
| PROVIZIOANE | 36.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.161.347 |
| Capital subscris varsat | 3.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 43.642.887 |
| VENITURI TOTALE | 45.920.447 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.333.401 |
| Profitul brut | 587.046 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 485.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.236.278 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.050.838 |
| Stocuri | 474.441 |
| Creante | 5.996.039 |
| Casa si conturi la banci | 2.580.358 |
| DATORII | 14.275.127 |
| PROVIZIOANE | 36.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.975.989 |
| Capital subscris varsat | 3.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.889.390 |
| VENITURI TOTALE | 41.468.336 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.897.047 |
| Profitul brut | 571.289 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 481.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.778.330 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.492.793 |
| Stocuri | 583.929 |
| Creante | 7.470.205 |
| Casa si conturi la banci | 438.659 |
| DATORII | 16.241.469 |
| PROVIZIOANE | 26.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.003.554 |
| Capital subscris varsat | 3.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.472.774 |
| VENITURI TOTALE | 45.228.942 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.682.183 |
| Profitul brut | 546.759 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 467.735 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.228.034 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.260.630 |
| Stocuri | 522.659 |
| Creante | 9.294.773 |
| Casa si conturi la banci | 443.198 |
| DATORII | 20.728.431 |
| PROVIZIOANE | 80.415 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.679.818 |
| Capital subscris varsat | 3.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 47.797.412 |
| VENITURI TOTALE | 52.619.433 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.083.754 |
| Profitul brut | 535.679 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 452.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.670.905 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.418.838 |
| Stocuri | 706.692 |
| Creante | 13.599.959 |
| Casa si conturi la banci | 1.112.187 |
| DATORII | 30.737.572 |
| PROVIZIOANE | 124.948 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.227.223 |
| Capital subscris varsat | 3.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.652.814 |
| VENITURI TOTALE | 58.574.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.198.308 |
| Profitul brut | 1.376.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.164.346 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.414.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.824.286 |
| Stocuri | 584.915 |
| Creante | 11.083.762 |
| Casa si conturi la banci | 2.155.609 |
| DATORII | 21.194.642 |
| PROVIZIOANE | 124.948 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.919.678 |
| Capital subscris varsat | 3.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.604.464 |
| VENITURI TOTALE | 56.964.669 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.907.518 |
| Profitul brut | 1.057.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 885.100 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |