BOZMAR TRANS SRL
| Denumire | BOZMAR TRANS SRL |
| CUI | 16042169 |
| Nr. Reg. Com. | J51/2/2004 |
| EUID | ROONRC.J51/2/2004 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-01-08 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOZEA IOANA | - | România |
| BOZEA MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 186 196 | 732 145 | 9 166 965 | 1 087 372 | 8 825 353 | 745 760 | 13 |
| 2024 | 32 933 262 | 109 286 | 8 687 889 | 1 397 084 | 7 494 105 | 229 900 | 14 |
| 2023 | 43 804 617 | 918 510 | 6 542 010 | 2 037 562 | 5 757 281 | 1 252 833 | 16 |
| 2022 | 71 422 214 | 1 353 591 | 8 984 434 | 1 284 037 | 10 449 873 | 2 749 476 | 15 |
| 2021 | 48 655 245 | 1 206 836 | 5 605 120 | 1 125 245 | 5 873 457 | 1 393 582 | 13 |
| 2020 | 27 755 874 | 427 604 | 4 763 591 | 798 457 | 5 690 477 | 1 725 343 | 12 |
| 2019 | 27 513 864 | 482 841 | 4 774 796 | 686 774 | 5 385 761 | 1 297 739 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises33 186 196 lei
1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOZMAR TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Călăraşi , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOZMAR TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOZMAR TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOZMAR TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.397.084 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.494.105 |
| Stocuri | 2.486.216 |
| Creante | 4.434.571 |
| Casa si conturi la banci | 573.318 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.600 |
| DATORII | 8.687.889 |
| CAPITALURI - TOTAL | 229.900 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 32.933.262 |
| VENITURI TOTALE | 33.023.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.875.541 |
| Profitul brut | 147.721 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 109.286 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.037.562 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.757.281 |
| Stocuri | 2.423.041 |
| Creante | 2.749.519 |
| Casa si conturi la banci | 584.721 |
| DATORII | 6.542.010 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.252.833 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 43.804.617 |
| VENITURI TOTALE | 44.127.535 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.018.548 |
| Profitul brut | 1.108.987 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 918.510 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.284.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.449.873 |
| Stocuri | 2.909.257 |
| Creante | 4.868.281 |
| Casa si conturi la banci | 2.672.335 |
| DATORII | 8.984.434 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.749.476 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 71.422.214 |
| VENITURI TOTALE | 71.432.837 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.903.604 |
| Profitul brut | 1.529.233 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.353.591 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.125.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.873.457 |
| Stocuri | 2.490.159 |
| Creante | 2.735.181 |
| Casa si conturi la banci | 648.117 |
| DATORII | 5.605.120 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.393.582 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 48.655.245 |
| VENITURI TOTALE | 49.464.107 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.041.580 |
| Profitul brut | 1.422.527 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.206.836 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 798.457 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.690.477 |
| Stocuri | 2.675.450 |
| Creante | 2.448.221 |
| Casa si conturi la banci | 566.806 |
| DATORII | 4.763.591 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.725.343 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.755.874 |
| VENITURI TOTALE | 27.780.920 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.271.370 |
| Profitul brut | 509.550 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 427.604 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 686.774 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.385.761 |
| Stocuri | 1.722.440 |
| Creante | 3.390.202 |
| Casa si conturi la banci | 273.119 |
| DATORII | 4.774.796 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.297.739 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.513.864 |
| VENITURI TOTALE | 27.580.482 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.013.481 |
| Profitul brut | 567.001 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 482.841 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 987.494 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.097.965 |
| Stocuri | 805.061 |
| Creante | 4.353.825 |
| Casa si conturi la banci | 939.079 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.449 |
| DATORII | 6.286.935 |
| CAPITALURI - TOTAL | 818.973 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.728.308 |
| VENITURI TOTALE | 25.788.269 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.418.174 |
| Profitul brut | 370.095 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 306.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 729.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.667.063 |
| Stocuri | 945.287 |
| Creante | 3.043.567 |
| Casa si conturi la banci | 678.209 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.249 |
| DATORII | 4.756.244 |
| CAPITALURI - TOTAL | 659.322 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.694.898 |
| VENITURI TOTALE | 20.829.951 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.644.595 |
| Profitul brut | 185.356 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 155.234 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 552.588 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.636.427 |
| Stocuri | 713.739 |
| Creante | 1.471.821 |
| Casa si conturi la banci | 450.867 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.249 |
| DATORII | 2.620.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 587.545 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.346.269 |
| VENITURI TOTALE | 18.370.579 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.081.887 |
| Profitul brut | 288.692 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 242.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |