ASSA GRUP SRL
| Denumire | ASSA GRUP SRL |
| CUI | 16031399 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000016120 |
| EUID | ROONRC.J12/16/2004 |
| CAEN | 4613 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-01-06 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PAȘCA ALEXANDRU VICTOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 361 984 | 830 869 | 22 487 377 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 3 869 058 | 846 987 | 19 769 384 | 10 855 612 | 7 235 978 | 9 038 245 | 3 |
| 2023 | 2 474 859 | 1 348 588 | 27 233 578 | 13 284 558 | 7 096 100 | 8 191 257 | 8 |
| 2022 | 3 378 003 | 1 898 591 | 23 307 598 | 9 695 152 | 5 421 044 | 6 842 669 | 9 |
| 2021 | 2 329 088 | 769 506 | 24 385 774 | 9 746 396 | 4 549 384 | 4 944 078 | 8 |
| 2020 | 2 164 695 | 493 185 | 25 485 595 | 10 038 865 | 4 613 661 | 4 174 572 | 18 |
| 2019 | 3 825 400 | 251 901 | 26 896 507 | — | — | — | 18 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | 8 489 450 | 446 971 | 9 792 841 | 11 667 435 | 4 319 375 | 5 603 313 | 30 |
| 2016 | 12 031 208 | 422 813 | 9 404 849 | 12 217 116 | 3 259 405 | 5 156 341 | 30 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 361 984 lei
-39%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ASSA GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4613 Rev. 2 (echivalent: 4613 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții |
| Descriere Activitate | Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții |
| Cod CAEN principal | 46 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4613: Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ASSA GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ASSA GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ASSA GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.855.612 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.235.978 |
| Stocuri | 3.356.796 |
| Creante | 2.323.255 |
| Casa si conturi la banci | 1.555.927 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.057.632 |
| DATORII | 19.769.384 |
| VENITURI IN AVANS | 2.341.593 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.038.245 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.869.058 |
| VENITURI TOTALE | 4.352.771 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.196.809 |
| Profitul brut | 1.155.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 846.987 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.284.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.096.100 |
| Stocuri | 3.439.446 |
| Creante | 1.618.156 |
| Casa si conturi la banci | 2.038.498 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.143.706 |
| DATORII | 27.233.578 |
| VENITURI IN AVANS | 99.529 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.191.257 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.474.859 |
| VENITURI TOTALE | 2.550.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.184.396 |
| Profitul brut | 1.365.969 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.348.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.695.152 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.421.044 |
| Stocuri | 3.056.968 |
| Creante | 2.185.652 |
| Casa si conturi la banci | 178.424 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.143.706 |
| DATORII | 23.307.598 |
| VENITURI IN AVANS | 109.635 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.842.669 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.378.003 |
| VENITURI TOTALE | 3.699.872 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.769.093 |
| Profitul brut | 1.930.779 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.898.591 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.746.396 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.549.384 |
| Stocuri | 3.055.703 |
| Creante | 1.427.143 |
| Casa si conturi la banci | 66.538 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.143.707 |
| DATORII | 24.385.774 |
| VENITURI IN AVANS | 109.635 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.944.078 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.329.088 |
| VENITURI TOTALE | 2.231.182 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.413.182 |
| Profitul brut | 818.000 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 769.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.038.865 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.613.661 |
| Stocuri | 3.445.540 |
| Creante | 1.088.180 |
| Casa si conturi la banci | 79.941 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.121.661 |
| DATORII | 25.485.595 |
| VENITURI IN AVANS | 114.020 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.174.572 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.164.695 |
| VENITURI TOTALE | 2.278.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.719.122 |
| Profitul brut | 559.333 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 493.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.667.435 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.319.375 |
| Stocuri | 2.866.407 |
| Creante | 1.162.333 |
| Casa si conturi la banci | 290.635 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.000 |
| DATORII | 9.792.841 |
| VENITURI IN AVANS | 640.656 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.603.313 |
| Capital subscris varsat | 2.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.489.450 |
| VENITURI TOTALE | 8.875.694 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.408.929 |
| Profitul brut | 466.765 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 446.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.217.116 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.259.405 |
| Stocuri | 2.448.801 |
| Creante | 499.109 |
| Casa si conturi la banci | 311.495 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60.795 |
| DATORII | 9.404.849 |
| VENITURI IN AVANS | 976.126 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.156.341 |
| Capital subscris varsat | 2.900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.031.208 |
| VENITURI TOTALE | 12.188.022 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.707.297 |
| Profitul brut | 480.725 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 422.813 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |