NINA BEAUTY SALON SRL
| Denumire | NINA BEAUTY SALON SRL |
| CUI | 15897932 |
| Nr. Reg. Com. | J2003015208409 |
| EUID | ROONRC.J2003015208409 |
| CAEN | 9621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-11-13 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DRAGNEA WOLF | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 2 120 | 0 | 149 831 | 147 711 | 0 |
| 2024 | 99 280 | -14 050 | 3 676 | 0 | 151 387 | 147 711 | 3 |
| 2023 | 147 360 | 5 651 | 10 770 | 0 | 171 939 | 161 760 | 3 |
| 2022 | 188 193 | 60 049 | 7 607 | 0 | 163 126 | 156 110 | 3 |
| 2021 | 178 685 | 35 774 | 6 941 | 0 | 102 410 | 96 060 | 4 |
| 2020 | 176 405 | 36 844 | 16 326 | 0 | 76 021 | 60 286 | 5 |
| 2019 | 207 218 | -15 702 | 15 675 | 0 | 38 525 | 23 441 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NINA BEAUTY SALON SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9621 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de coafură și frizerie |
| Descriere Activitate | Activități de coafură și frizerie |
| Cod CAEN principal | 96 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NINA BEAUTY SALON SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NINA BEAUTY SALON SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NINA BEAUTY SALON SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 151.387 |
| Creante | 776 |
| Disponibilitati | 150.611 |
| Datorii | 3.676 |
| Capitaluri proprii | 147.711 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 99.280 |
| Venituri totale | 99.280 |
| Cheltuieli totale | 112.337 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.057 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.050 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 171.939 |
| Stocuri | 56 |
| Creante | 528 |
| Disponibilitati | 171.355 |
| Cheltuieli in avans | 591 |
| Datorii | 10.770 |
| Capitaluri proprii | 161.760 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 147.360 |
| Venituri totale | 147.360 |
| Cheltuieli totale | 140.235 |
| Profit brut | 7.125 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.651 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 163.126 |
| Creante | 1.200 |
| Disponibilitati | 161.926 |
| Cheltuieli in avans | 591 |
| Datorii | 7.607 |
| Capitaluri proprii | 156.110 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 188.193 |
| Venituri totale | 188.305 |
| Cheltuieli totale | 126.373 |
| Profit brut | 61.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 102.410 |
| Stocuri | 91 |
| Creante | 760 |
| Disponibilitati | 101.559 |
| Cheltuieli in avans | 591 |
| Datorii | 6.941 |
| Capitaluri proprii | 96.060 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 178.685 |
| Venituri totale | 178.685 |
| Cheltuieli totale | 141.132 |
| Profit brut | 37.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.774 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 76.021 |
| Stocuri | 147 |
| Creante | 5.978 |
| Disponibilitati | 69.896 |
| Cheltuieli in avans | 591 |
| Datorii | 16.326 |
| Capitaluri proprii | 60.286 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 176.405 |
| Venituri totale | 207.194 |
| Cheltuieli totale | 168.647 |
| Profit brut | 38.547 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.844 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 38.525 |
| Stocuri | 2.068 |
| Creante | 5.883 |
| Disponibilitati | 30.574 |
| Cheltuieli in avans | 591 |
| Datorii | 15.675 |
| Capitaluri proprii | 23.441 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 207.218 |
| Venituri totale | 207.218 |
| Cheltuieli totale | 220.848 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.630 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.702 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 52.706 |
| Stocuri | 147 |
| Creante | 563 |
| Disponibilitati | 51.996 |
| Cheltuieli in avans | 591 |
| Datorii | 14.154 |
| Capitaluri proprii | 39.143 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 192.402 |
| Venituri totale | 192.402 |
| Cheltuieli totale | 198.441 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.039 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.963 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 60.339 |
| Stocuri | 31 |
| Creante | 1.168 |
| Disponibilitati | 59.140 |
| Datorii | 13.233 |
| Capitaluri proprii | 47.106 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 174.301 |
| Venituri totale | 174.301 |
| Cheltuieli totale | 157.607 |
| Profit brut | 16.694 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 36.172 |
| Stocuri | 269 |
| Creante | 164 |
| Disponibilitati | 35.739 |
| Cheltuieli in avans | 591 |
| Datorii | 4.609 |
| Capitaluri proprii | 32.154 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 151.613 |
| Venituri totale | 151.922 |
| Cheltuieli totale | 102.325 |
| Profit brut | 49.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.078 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |