FERAL IMPEX SRL
| Denumire | FERAL IMPEX SRL |
| CUI | 15871851 |
| Nr. Reg. Com. | J2003003133133 |
| EUID | ROONRC.J2003003133133 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-11-04 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FLOREA LUMINIȚA-MĂDĂLINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 45 674 949 | 4 749 579 | 2 296 669 | 6 084 011 | 11 173 394 | 14 974 300 | 67 |
| 2023 | 42 341 867 | 4 114 518 | 3 581 431 | 5 668 334 | 10 076 844 | 12 181 247 | 67 |
| 2022 | 35 770 967 | 3 468 588 | 3 398 203 | 5 703 941 | 7 645 665 | 9 968 903 | 65 |
| 2021 | 31 176 665 | 2 927 377 | 2 589 322 | — | — | — | 69 |
| 2020 | 30 008 520 | 2 584 716 | 2 919 181 | — | — | — | 62 |
| 2019 | 28 126 118 | 2 302 861 | 3 011 903 | 3 825 707 | 4 667 040 | 5 568 238 | 71 |
| 2018 | 24 072 774 | 1 676 604 | 4 032 025 | 3 106 277 | 5 689 143 | 4 765 979 | 65 |
| 2017 | 20 029 901 | 1 299 740 | 2 165 018 | 1 855 591 | 3 522 367 | 3 215 690 | 50 |
| 2016 | 13 817 824 | 972 918 | 3 024 727 | 2 013 918 | 2 924 177 | 1 916 144 | 34 |
Statistics
Commercial networks and enterprises45 674 949 lei
8%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FERAL IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Constanţa , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FERAL IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FERAL IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FERAL IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.084.011 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.173.394 |
| Stocuri | 9.091.500 |
| Creante | 278.854 |
| Casa si conturi la banci | 1.803.040 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.500 |
| DATORII | 2.296.669 |
| VENITURI IN AVANS | 3.936 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.974.300 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 45.674.949 |
| VENITURI TOTALE | 45.803.763 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.431.455 |
| Profitul brut | 5.372.308 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.749.579 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.668.334 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.076.844 |
| Stocuri | 7.076.688 |
| Creante | 194.845 |
| Casa si conturi la banci | 2.805.311 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.500 |
| DATORII | 3.581.431 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.181.247 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 42.341.867 |
| VENITURI TOTALE | 42.343.251 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.746.891 |
| Profitul brut | 4.596.360 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.114.518 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.703.941 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.645.665 |
| Stocuri | 5.868.270 |
| Creante | 292.892 |
| Casa si conturi la banci | 1.484.503 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.500 |
| DATORII | 3.398.203 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.968.903 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 35.770.967 |
| VENITURI TOTALE | 36.069.707 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.124.187 |
| Profitul brut | 3.945.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.468.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.825.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.667.040 |
| Stocuri | 3.575.428 |
| Creante | 365.971 |
| Casa si conturi la banci | 725.641 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 87.394 |
| DATORII | 3.011.903 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.568.238 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.126.118 |
| VENITURI TOTALE | 28.126.603 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.440.649 |
| Profitul brut | 2.685.954 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.302.861 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.106.277 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.689.143 |
| Stocuri | 4.082.948 |
| Creante | 912.947 |
| Casa si conturi la banci | 693.248 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.584 |
| DATORII | 4.032.025 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.765.979 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.072.774 |
| VENITURI TOTALE | 24.073.244 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.142.787 |
| Profitul brut | 1.930.457 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.676.604 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.855.591 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.522.367 |
| Stocuri | 2.303.633 |
| Creante | 87.181 |
| Casa si conturi la banci | 1.131.553 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.750 |
| DATORII | 2.165.018 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.215.690 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.029.901 |
| VENITURI TOTALE | 20.031.263 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.529.054 |
| Profitul brut | 1.502.209 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.299.740 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.013.918 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.924.177 |
| Stocuri | 2.355.966 |
| Creante | 338.061 |
| Casa si conturi la banci | 230.150 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.776 |
| DATORII | 3.024.727 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.916.144 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.817.824 |
| VENITURI TOTALE | 13.817.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.722.936 |
| Profitul brut | 1.095.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 972.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |