FOAMOTIVE SRL
| Denumire | FOAMOTIVE SRL |
| CUI | 15851714 |
| Nr. Reg. Com. | J35/2505/2003 |
| EUID | ROONRC.J2003002505359 |
| CAEN | 2016 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-10-28 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CNAANI TAL | - | Israel |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 613 224 | 133 693 | 6 130 616 | 15 084 749 | 34 389 817 | 43 449 775 | 147 |
| 2024 | 45 494 657 | -631 107 | 5 979 096 | 13 967 150 | 35 211 592 | 43 316 082 | 157 |
| 2023 | 42 373 983 | 2 776 569 | 6 675 557 | 16 367 977 | 34 087 063 | 43 947 189 | 144 |
| 2022 | 34 595 244 | 629 693 | 3 834 538 | 20 263 949 | 24 636 010 | 41 170 620 | 113 |
| 2021 | 31 157 396 | 2 057 493 | 1 971 497 | 22 607 961 | 19 821 209 | 40 540 927 | 143 |
| 2020 | 29 366 526 | 1 863 164 | 2 348 420 | 18 938 821 | 21 809 848 | 38 483 434 | 122 |
| 2019 | 33 999 832 | 3 942 217 | 2 363 861 | 20 723 746 | 18 182 469 | 36 613 911 | 114 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises43 613 224 lei
-4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FOAMOTIVE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2016 Rev. 2 (echivalent: 2016 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea materialelor plastice în forme primare |
| Descriere Activitate | Fabricarea materialelor plastice în forme primare |
| Cod CAEN principal | 20 Fabricarea materialelor plastice în forme primare |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea substanțelor și a produselor chimice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 2016: Fabricarea materialelor plastice în forme primare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FOAMOTIVE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FOAMOTIVE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FOAMOTIVE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.967.150 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.211.592 |
| Stocuri | 5.105.245 |
| Creante | 18.600.596 |
| Casa si conturi la banci | 3.405.189 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 126.259 |
| DATORII | 5.979.096 |
| VENITURI IN AVANS | 9.823 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.316.082 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 45.494.657 |
| VENITURI TOTALE | 49.789.087 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.420.194 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 631.107 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 631.107 |
| Numar mediu de salariati | 157 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.367.977 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.087.063 |
| Stocuri | 5.256.416 |
| Creante | 19.144.303 |
| Casa si conturi la banci | 3.278.301 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 136.099 |
| DATORII | 6.675.557 |
| VENITURI IN AVANS | -31.607 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.947.189 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 42.373.983 |
| VENITURI TOTALE | 45.889.046 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.674.980 |
| Profitul brut | 3.214.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.776.569 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 144 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.263.949 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.636.010 |
| Stocuri | 5.716.834 |
| Creante | 9.023.164 |
| Casa si conturi la banci | 3.719.430 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 105.199 |
| DATORII | 3.834.538 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.170.620 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 34.595.244 |
| VENITURI TOTALE | 38.934.494 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.285.160 |
| Profitul brut | 649.334 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 629.693 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.607.961 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.821.209 |
| Stocuri | 4.880.000 |
| Creante | 6.844.817 |
| Casa si conturi la banci | 1.943.430 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 83.254 |
| DATORII | 1.971.497 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.540.927 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 31.157.396 |
| VENITURI TOTALE | 33.642.775 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.259.608 |
| Profitul brut | 2.383.167 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.057.493 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 143 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.938.821 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.809.848 |
| Stocuri | 3.937.222 |
| Creante | 6.266.881 |
| Casa si conturi la banci | 5.565.028 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 83.185 |
| DATORII | 2.348.420 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.483.434 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 29.366.526 |
| VENITURI TOTALE | 29.528.125 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.339.939 |
| Profitul brut | 2.188.186 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.863.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.723.746 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.182.469 |
| Stocuri | 5.071.828 |
| Creante | 8.350.253 |
| Casa si conturi la banci | 1.708.425 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 71.557 |
| DATORII | 2.363.861 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.613.911 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 33.999.832 |
| VENITURI TOTALE | 35.566.631 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.036.595 |
| Profitul brut | 4.530.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.942.217 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.916.358 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.596.185 |
| Stocuri | 5.693.145 |
| Creante | 6.067.959 |
| Casa si conturi la banci | 2.532.823 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 132.648 |
| DATORII | 3.973.497 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.671.694 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 30.431.041 |
| VENITURI TOTALE | 33.000.800 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.897.194 |
| Profitul brut | 2.103.606 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.877.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 145 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.233.116 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.356.925 |
| Stocuri | 4.361.928 |
| Creante | 6.950.260 |
| Casa si conturi la banci | 1.782.955 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.984 |
| DATORII | 2.849.228 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.793.797 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 25.234.891 |
| VENITURI TOTALE | 27.619.099 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.809.870 |
| Profitul brut | 4.809.229 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.023.611 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.999.627 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.327.238 |
| Stocuri | 3.096.642 |
| Creante | 5.246.562 |
| Casa si conturi la banci | 3.010.399 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.862 |
| DATORII | 1.599.541 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.770.186 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 22.490.749 |
| VENITURI TOTALE | 24.338.208 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.912.015 |
| Profitul brut | 5.426.193 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.587.586 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |