ELESAN SERV-COM SRL
| Denumire | ELESAN SERV-COM SRL |
| CUI | 15816482 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000557376 |
| EUID | ROONRC.J2003000557376 |
| CAEN | 4712 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-10-14 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STÂNGĂ DANIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 667 874 | 531 003 | 7 638 863 | — | — | — | 20 |
| 2024 | 13 215 818 | 819 027 | 6 601 011 | 2 725 353 | 8 435 005 | 4 559 347 | 22 |
| 2023 | 13 594 279 | 551 988 | 7 479 020 | 2 386 085 | 9 545 026 | 4 452 091 | 30 |
| 2022 | 16 798 134 | 1 702 890 | 7 450 217 | 2 739 546 | 9 858 254 | 5 147 583 | 29 |
| 2021 | 13 889 606 | 1 769 661 | 6 244 834 | 2 394 123 | 8 582 140 | 4 731 429 | 27 |
| 2020 | 11 506 621 | 1 818 724 | 5 754 934 | 2 151 840 | 7 655 395 | 4 052 301 | 25 |
| 2019 | 10 276 844 | 1 075 279 | 5 140 824 | 1 729 735 | 6 589 245 | 3 178 156 | 25 |
| 2018 | 9 295 123 | 907 551 | 4 405 203 | 1 445 915 | 5 913 849 | 2 954 561 | 22 |
| 2017 | 7 132 742 | 704 360 | 2 563 762 | 1 499 570 | 3 456 886 | 2 392 694 | 21 |
| 2016 | 5 461 539 | 346 096 | 2 213 248 | 1 244 130 | 2 806 312 | 1 837 194 | 18 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 667 874 lei
-4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELESAN SERV-COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4712 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Cod CAEN principal | 47 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Vaslui , domeniul 4712: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELESAN SERV-COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELESAN SERV-COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELESAN SERV-COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.725.353 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.435.005 |
| Stocuri | 7.173.233 |
| Creante | 819.481 |
| Casa si conturi la banci | 442.291 |
| DATORII | 6.601.011 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.559.347 |
| Capital subscris varsat | 300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.215.818 |
| VENITURI TOTALE | 13.257.495 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.262.999 |
| Profitul brut | 994.496 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 819.027 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.386.085 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.545.026 |
| Stocuri | 8.900.607 |
| Creante | 175.775 |
| Casa si conturi la banci | 468.644 |
| DATORII | 7.479.020 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.452.091 |
| Capital subscris varsat | 300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.594.279 |
| VENITURI TOTALE | 13.673.150 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.028.879 |
| Profitul brut | 644.271 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 551.988 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.739.546 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.858.254 |
| Stocuri | 8.903.895 |
| Creante | 670.009 |
| Casa si conturi la banci | 284.350 |
| DATORII | 7.450.217 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.147.583 |
| Capital subscris varsat | 300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.798.134 |
| VENITURI TOTALE | 16.875.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.950.208 |
| Profitul brut | 1.925.305 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.702.890 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.394.123 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.582.140 |
| Stocuri | 7.873.560 |
| Creante | 383.146 |
| Casa si conturi la banci | 325.434 |
| DATORII | 6.244.834 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.731.429 |
| Capital subscris varsat | 300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.889.606 |
| VENITURI TOTALE | 13.995.926 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.986.587 |
| Profitul brut | 2.009.339 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.769.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.151.840 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.655.395 |
| Stocuri | 6.850.801 |
| Creante | 140.215 |
| Casa si conturi la banci | 664.379 |
| DATORII | 5.754.934 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.052.301 |
| Capital subscris varsat | 300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.506.621 |
| VENITURI TOTALE | 11.820.739 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.715.262 |
| Profitul brut | 2.105.477 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.818.724 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.729.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.589.245 |
| Stocuri | 6.100.011 |
| Creante | 177.448 |
| Casa si conturi la banci | 311.786 |
| DATORII | 5.140.824 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.178.156 |
| Capital subscris varsat | 300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.276.844 |
| VENITURI TOTALE | 10.319.790 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.069.608 |
| Profitul brut | 1.250.182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.075.279 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.445.915 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.913.849 |
| Stocuri | 5.276.332 |
| Creante | 197.152 |
| Casa si conturi la banci | 440.365 |
| DATORII | 4.405.203 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.954.561 |
| Capital subscris varsat | 300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.295.123 |
| VENITURI TOTALE | 9.335.548 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.278.384 |
| Profitul brut | 1.057.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 907.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.499.570 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.456.886 |
| Stocuri | 3.270.631 |
| Creante | 124.413 |
| Casa si conturi la banci | 61.842 |
| DATORII | 2.563.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.392.694 |
| Capital subscris varsat | 300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.132.742 |
| VENITURI TOTALE | 7.229.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.398.704 |
| Profitul brut | 830.793 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 704.360 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.244.130 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.806.312 |
| Stocuri | 2.533.902 |
| Creante | 169.258 |
| Casa si conturi la banci | 103.152 |
| DATORII | 2.213.248 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.837.194 |
| Capital subscris varsat | 300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.461.539 |
| VENITURI TOTALE | 5.492.494 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.066.786 |
| Profitul brut | 425.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 346.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |