CET GRIVITA S.A.
| Denumire | CET GRIVITA S.A. |
| CUI | 15811175 |
| Nr. Reg. Com. | J2003013669408 |
| EUID | ROONRC.J2003013669408 |
| CAEN | 3530 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-10-14 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VOICU MIHAI ALEXANDRU | - | România |
| ŢURCANU MĂDĂLINA MIRUNA | - | România |
| DOGARU IOAN - VICTOR | - | România |
| COSTIN LUMINIȚA-MARINELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 613 733 | -26 079 836 | 49 965 440 | 52 298 157 | 18 120 187 | -9 373 482 | 84 |
| 2024 | 50 783 730 | -27 035 688 | 35 262 399 | 56 090 204 | 16 520 436 | 16 706 353 | 87 |
| 2023 | 44 992 549 | -39 338 129 | 30 686 305 | 58 671 249 | 87 068 612 | 103 742 041 | 87 |
| 2022 | 77 992 985 | -562 690 | 19 061 304 | 62 814 050 | 59 244 174 | 103 080 172 | 87 |
| 2021 | 34 433 990 | -8 407 289 | 31 822 570 | 57 471 457 | 37 949 711 | 63 642 861 | 90 |
| 2020 | 35 323 596 | 3 008 192 | 6 679 737 | 38 166 600 | 40 542 087 | 72 050 149 | 93 |
| 2019 | 19 809 955 | -4 824 971 | 8 620 668 | 17 534 137 | 60 097 798 | 69 041 957 | 94 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises43 613 733 lei
-14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CET GRIVITA S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 3530 Rev. 2 (echivalent: 3530 Rev. 1, 3530 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Furnizarea de abur și aer condiționat |
| Descriere Activitate | Furnizarea de abur și aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 35 Furnizarea de abur și aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 3530: Construcții și reparații de aeronave și nave
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CET GRIVITA S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CET GRIVITA S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CET GRIVITA S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 56.090.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.520.436 |
| Stocuri | 67.880 |
| Creante | 9.015.428 |
| Casa si conturi la banci | 7.437.128 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 96.499 |
| DATORII | 35.262.399 |
| VENITURI IN AVANS | 49.620 |
| PROVIZIOANE | 20.688.767 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.706.353 |
| Capital subscris varsat | 89.631.100 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 50.783.730 |
| VENITURI TOTALE | 51.383.106 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.418.794 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 27.035.688 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 27.035.688 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.671.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 87.068.612 |
| Stocuri | 10.155.145 |
| Creante | 72.986.949 |
| Casa si conturi la banci | 3.926.518 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 92.714 |
| DATORII | 30.686.305 |
| VENITURI IN AVANS | 48.038 |
| PROVIZIOANE | 11.356.191 |
| CAPITALURI - TOTAL | 103.742.041 |
| Capital subscris varsat | 69.631.100 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 44.992.549 |
| VENITURI TOTALE | 45.385.215 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.723.344 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.338.129 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 39.338.129 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.814.050 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 59.244.174 |
| Stocuri | 118.031 |
| Creante | 52.564.252 |
| Casa si conturi la banci | 6.561.891 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 174.071 |
| DATORII | 19.061.304 |
| VENITURI IN AVANS | 77.471 |
| PROVIZIOANE | 13.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 103.080.172 |
| Capital subscris varsat | 69.631.100 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 77.992.985 |
| VENITURI TOTALE | 84.791.052 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.353.742 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 562.690 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 562.690 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.471.457 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.949.711 |
| Stocuri | 26.433 |
| Creante | 19.100.857 |
| Casa si conturi la banci | 18.822.421 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 90.642 |
| DATORII | 31.822.570 |
| VENITURI IN AVANS | 46.379 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 63.642.861 |
| Capital subscris varsat | 69.631.100 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 34.433.990 |
| VENITURI TOTALE | 39.400.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.807.551 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.407.289 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.407.289 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.166.600 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.542.087 |
| Stocuri | 59.535 |
| Creante | 16.657.546 |
| Casa si conturi la banci | 23.825.006 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 87.078 |
| DATORII | 6.679.737 |
| VENITURI IN AVANS | 65.879 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 72.050.149 |
| Capital subscris varsat | 69.631.100 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 35.323.596 |
| VENITURI TOTALE | 36.418.651 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.410.459 |
| Profitul brut | 3.008.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.008.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.534.137 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 60.097.798 |
| Stocuri | 2.377.576 |
| Creante | 7.364.970 |
| Casa si conturi la banci | 50.355.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.031 |
| DATORII | 8.620.668 |
| VENITURI IN AVANS | 34.341 |
| CAPITALURI - TOTAL | 69.041.957 |
| Capital subscris varsat | 69.631.100 |
| Cifra de afaceri neta | 19.809.955 |
| VENITURI TOTALE | 20.715.272 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.540.243 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.824.971 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.824.971 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.627.787 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 64.365.374 |
| Stocuri | 2.879.541 |
| Creante | 10.672.088 |
| Casa si conturi la banci | 50.813.745 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 78.947 |
| DATORII | 9.151.323 |
| VENITURI IN AVANS | 53.857 |
| CAPITALURI - TOTAL | 73.866.928 |
| Capital subscris varsat | 69.631.100 |
| Cifra de afaceri neta | 33.383.237 |
| VENITURI TOTALE | 34.173.423 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.975.599 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.802.176 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.802.176 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.746.014 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 124.071.306 |
| Stocuri | 2.291.043 |
| Creante | 13.480.925 |
| Casa si conturi la banci | 108.299.338 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 71.395 |
| DATORII | 102.174.216 |
| VENITURI IN AVANS | 45.395 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.669.104 |
| Capital subscris varsat | 34.631.100 |
| Cifra de afaceri neta | 35.538.458 |
| VENITURI TOTALE | 35.794.288 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.776.077 |
| Profitul brut | 3.018.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.737.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.841.127 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.172.431 |
| Stocuri | 1.850.286 |
| Creante | 5.010.514 |
| Casa si conturi la banci | 17.311.631 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.025 |
| DATORII | 6.105.364 |
| VENITURI IN AVANS | 44.091 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.931.128 |
| Capital subscris varsat | 34.631.100 |
| Cifra de afaceri neta | 35.978.951 |
| VENITURI TOTALE | 36.188.357 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.791.769 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.603.412 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.945.930 |
| Numar mediu de salariati | 100 |