TOP LADY BUSINESS S.R.L.
| Denumire | TOP LADY BUSINESS S.R.L. |
| CUI | 15801414 |
| Nr. Reg. Com. | J23/3828/2022 |
| EUID | ROONRC.J23/3828/2022 |
| CAEN | 4775 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-06-14 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AL HAMAMI CRISTINA CARMEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -1 528 | 1 221 004 | 0 | 559 169 | -661 835 | 0 |
| 2024 | 0 | -2 277 | 1 220 229 | 0 | 559 922 | -660 307 | 0 |
| 2023 | 0 | -18 582 | 1 218 229 | 0 | 560 200 | -658 029 | 1 |
| 2022 | 50 758 | -22 432 | 1 200 155 | 0 | 560 707 | -639 448 | 1 |
| 2021 | 245 167 | -62 871 | 1 221 626 | 0 | 645 497 | -576 129 | 3 |
| 2020 | 218 752 | -61 200 | 1 160 657 | 0 | 647 840 | -512 817 | 3 |
| 2019 | 309 370 | -66 687 | 1 101 598 | 0 | 649 981 | -451 617 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOP LADY BUSINESS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4775 Rev. 2 (echivalent: 4775 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOP LADY BUSINESS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOP LADY BUSINESS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOP LADY BUSINESS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2020-03-10 |
| Data reactivare | 2021-02-23 |
| Data publicare | 2020-03-12 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 559.922 |
| Stocuri | 523.456 |
| Creante | 36.477 |
| Disponibilitati | -11 |
| Datorii | 1.220.229 |
| Capitaluri proprii | -660.307 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.277 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.277 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.277 |
| Active circulante | 560.200 |
| Stocuri | 523.456 |
| Creante | 36.425 |
| Disponibilitati | 319 |
| Datorii | 1.218.229 |
| Capitaluri proprii | -658.029 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 18.582 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.582 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.582 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 560.707 |
| Stocuri | 524.677 |
| Creante | 35.951 |
| Disponibilitati | 79 |
| Datorii | 1.200.155 |
| Capitaluri proprii | -639.448 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 50.758 |
| Venituri totale | 50.758 |
| Cheltuieli totale | 71.591 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.833 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.432 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 645.497 |
| Stocuri | 553.601 |
| Creante | 82.632 |
| Disponibilitati | 9.264 |
| Datorii | 1.221.626 |
| Capitaluri proprii | -576.129 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 245.167 |
| Venituri totale | 249.066 |
| Cheltuieli totale | 309.373 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 60.307 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 62.871 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 647.840 |
| Stocuri | 571.003 |
| Creante | 65.350 |
| Disponibilitati | 11.487 |
| Datorii | 1.160.657 |
| Capitaluri proprii | -512.817 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 218.752 |
| Venituri totale | 230.422 |
| Cheltuieli totale | 289.406 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 58.984 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 61.200 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 649.981 |
| Stocuri | 573.824 |
| Creante | 66.134 |
| Disponibilitati | 10.023 |
| Datorii | 1.101.598 |
| Capitaluri proprii | -451.617 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 309.370 |
| Venituri totale | 309.370 |
| Cheltuieli totale | 372.933 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 63.563 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 66.687 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 665.759 |
| Stocuri | 572.996 |
| Creante | 73.926 |
| Disponibilitati | 18.837 |
| Cheltuieli in avans | 3.296 |
| Datorii | 1.049.968 |
| Capitaluri proprii | -380.913 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 331.572 |
| Venituri totale | 334.601 |
| Cheltuieli totale | 397.249 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 62.648 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 66.021 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 630.355 |
| Stocuri | 544.262 |
| Creante | 67.154 |
| Disponibilitati | 18.939 |
| Cheltuieli in avans | 3.396 |
| Datorii | 948.643 |
| Capitaluri proprii | -314.892 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 338.502 |
| Venituri totale | 338.502 |
| Cheltuieli totale | 659.129 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 320.627 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 324.093 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 79 |
| Active circulante | 920.607 |
| Stocuri | 808.080 |
| Creante | 101.368 |
| Disponibilitati | 11.159 |
| Cheltuieli in avans | 3.346 |
| Datorii | 883.984 |
| Capitaluri proprii | 40.048 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 418.170 |
| Venituri totale | 418.171 |
| Cheltuieli totale | 442.494 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.323 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.570 |
| Nr. salariati | 3 |