FARLAN TRANS SRL
| Denumire | FARLAN TRANS SRL |
| CUI | 15776825 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000872332 |
| EUID | ROONRC.J2003000872332 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-09-29 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VOLANSCHI CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 642 856 | 549 040 | 9 767 422 | — | — | — | 27 |
| 2024 | 13 154 230 | 515 165 | 6 052 117 | 5 866 679 | 1 350 096 | 1 164 658 | 21 |
| 2023 | 13 720 790 | 73 972 | 5 091 100 | 4 664 254 | 1 486 348 | 921 231 | 17 |
| 2022 | 11 294 605 | 621 151 | 3 231 960 | 2 754 975 | 1 782 478 | 1 029 875 | 15 |
| 2021 | 10 874 773 | 713 984 | 1 983 649 | 2 020 725 | 1 664 787 | 1 287 050 | 20 |
| 2020 | 10 947 136 | 309 186 | 2 529 710 | 2 582 656 | 1 294 413 | 874 530 | 19 |
| 2019 | 8 974 798 | 92 868 | 3 786 222 | 3 372 484 | 1 561 894 | 569 964 | 18 |
| 2018 | 9 315 838 | 245 915 | 5 004 350 | 4 478 291 | 1 988 624 | 766 736 | 17 |
| 2017 | 8 750 991 | 268 665 | 4 476 444 | 3 673 210 | 1 077 641 | 521 197 | 13 |
| 2016 | 4 442 709 | 118 988 | 2 378 248 | 1 787 795 | 814 012 | 344 953 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 642 856 lei
49%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FARLAN TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FARLAN TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FARLAN TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FARLAN TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.866.679 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.350.096 |
| Stocuri | 132.021 |
| Creante | 869.198 |
| Casa si conturi la banci | 348.877 |
| DATORII | 6.052.117 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.164.658 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.154.230 |
| VENITURI TOTALE | 14.407.448 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.795.900 |
| Profitul brut | 611.548 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 515.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.664.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.486.348 |
| Stocuri | 100.786 |
| Creante | 960.931 |
| Casa si conturi la banci | 424.631 |
| DATORII | 5.091.100 |
| VENITURI IN AVANS | 138.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | 921.231 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.720.790 |
| VENITURI TOTALE | 14.437.586 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.339.452 |
| Profitul brut | 98.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 73.972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.754.975 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.782.478 |
| Stocuri | 82.517 |
| Creante | 866.370 |
| Casa si conturi la banci | 833.591 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 924 |
| DATORII | 3.231.960 |
| VENITURI IN AVANS | 276.542 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.029.875 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.294.605 |
| VENITURI TOTALE | 12.394.529 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.674.633 |
| Profitul brut | 719.896 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 621.151 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.020.725 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.664.787 |
| Stocuri | 61.529 |
| Creante | 1.199.138 |
| Casa si conturi la banci | 404.120 |
| DATORII | 1.983.649 |
| VENITURI IN AVANS | 414.813 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.287.050 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.874.773 |
| VENITURI TOTALE | 12.044.922 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.224.210 |
| Profitul brut | 820.712 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 713.984 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.582.656 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.294.413 |
| Stocuri | 28.556 |
| Creante | 503.785 |
| Casa si conturi la banci | 762.072 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.255 |
| DATORII | 2.529.710 |
| VENITURI IN AVANS | 553.084 |
| CAPITALURI - TOTAL | 874.530 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.947.136 |
| VENITURI TOTALE | 11.190.594 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.827.945 |
| Profitul brut | 362.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 309.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.372.484 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.561.894 |
| Stocuri | 2.003 |
| Creante | 1.061.150 |
| Casa si conturi la banci | 498.741 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 113.163 |
| DATORII | 3.786.222 |
| VENITURI IN AVANS | 691.355 |
| CAPITALURI - TOTAL | 569.964 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.974.798 |
| VENITURI TOTALE | 9.257.527 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.134.376 |
| Profitul brut | 123.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 92.868 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.478.291 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.988.624 |
| Stocuri | 20.733 |
| Creante | 1.253.858 |
| Casa si conturi la banci | 714.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 198.603 |
| DATORII | 5.004.350 |
| VENITURI IN AVANS | 894.432 |
| CAPITALURI - TOTAL | 766.736 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.315.838 |
| VENITURI TOTALE | 9.538.577 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.249.108 |
| Profitul brut | 289.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 245.915 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.673.210 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.077.641 |
| Stocuri | 6.152 |
| Creante | 540.965 |
| Casa si conturi la banci | 530.524 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 246.790 |
| DATORII | 4.476.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | 521.197 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.750.991 |
| VENITURI TOTALE | 9.118.757 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.805.470 |
| Profitul brut | 313.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 268.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.787.795 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 814.012 |
| Stocuri | 19.904 |
| Creante | 558.785 |
| Casa si conturi la banci | 235.323 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 121.394 |
| DATORII | 2.378.248 |
| CAPITALURI - TOTAL | 344.953 |
| Capital subscris varsat | 100.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.442.709 |
| VENITURI TOTALE | 4.661.706 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.521.796 |
| Profitul brut | 139.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 118.988 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |