ROCARS TRAVELLING SRL
| Denumire | ROCARS TRAVELLING SRL |
| CUI | 15620272 |
| Nr. Reg. Com. | J40/10196/2003 |
| EUID | ROONRC.J40/10196/2003 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-07-25 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IONESCU DAN CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -329 | 402 950 | 0 | 6 933 | -396 017 | 0 |
| 2024 | 0 | -1 324 | 403 657 | 0 | 7 969 | -395 688 | 0 |
| 2023 | 0 | -1 186 | 403 274 | 0 | 8 910 | -394 364 | 0 |
| 2022 | 0 | -1 201 | 397 327 | 0 | 4 149 | -393 178 | 0 |
| 2021 | 0 | -1 251 | 396 328 | 0 | 4 351 | -391 977 | 0 |
| 2020 | 0 | -2 149 | 395 270 | 0 | 4 544 | -390 726 | 0 |
| 2019 | 0 | -10 149 | 392 772 | 0 | 4 051 | -388 577 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROCARS TRAVELLING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROCARS TRAVELLING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROCARS TRAVELLING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROCARS TRAVELLING SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-09-23 |
| Data reactivare | 2017-02-02 |
| Data publicare | 2016-11-16 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 7.969 |
| Creante | 4.369 |
| Disponibilitati | 3.600 |
| Datorii | 403.657 |
| Capitaluri proprii | -395.688 |
| Capital social | 500 |
| Venituri totale | 1 |
| Cheltuieli totale | 1.325 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.324 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.324 |
| Active circulante | 8.910 |
| Creante | 4.241 |
| Disponibilitati | 4.669 |
| Datorii | 403.274 |
| Capitaluri proprii | -394.364 |
| Capital social | 500 |
| Venituri totale | 1 |
| Cheltuieli totale | 1.187 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.186 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.186 |
| Active circulante | 4.149 |
| Creante | 4.139 |
| Disponibilitati | 10 |
| Datorii | 397.327 |
| Capitaluri proprii | -393.178 |
| Capital social | 500 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.201 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.201 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.201 |
| Active circulante | 4.351 |
| Creante | 4.039 |
| Disponibilitati | 312 |
| Datorii | 396.328 |
| Capitaluri proprii | -391.977 |
| Capital social | 500 |
| Venituri totale | 1 |
| Cheltuieli totale | 1.252 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.251 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.251 |
| Active circulante | 4.544 |
| Creante | 3.930 |
| Disponibilitati | 614 |
| Datorii | 395.270 |
| Capitaluri proprii | -390.726 |
| Capital social | 500 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.149 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.149 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.149 |
| Active circulante | 4.051 |
| Creante | 3.831 |
| Disponibilitati | 220 |
| Cheltuieli in avans | 144 |
| Datorii | 392.772 |
| Capitaluri proprii | -388.577 |
| Capital social | 500 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 10.149 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.149 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.149 |
| Active imobilizate | 7.472 |
| Active circulante | 4.785 |
| Creante | 3.741 |
| Disponibilitati | 1.044 |
| Datorii | 390.685 |
| Capitaluri proprii | -378.428 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.023 |
| Venituri totale | 1.023 |
| Cheltuieli totale | 28.294 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 27.271 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 27.302 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 18.679 |
| Active circulante | 4.169 |
| Creante | 3.762 |
| Disponibilitati | 407 |
| Datorii | 373.973 |
| Capitaluri proprii | -351.125 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 2.553 |
| Venituri totale | 3.553 |
| Cheltuieli totale | 30.120 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.567 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.674 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 28.018 |
| Active circulante | 4.187 |
| Creante | 4.168 |
| Disponibilitati | 19 |
| Datorii | 356.656 |
| Capitaluri proprii | -324.451 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 3.870 |
| Venituri totale | 3.935 |
| Cheltuieli totale | 50.848 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 46.913 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 46.992 |
| Nr. salariati | 1 |