B&K ELECTRO SYSTEM SRL
| Denumire | B&K ELECTRO SYSTEM SRL |
| CUI | 15539454 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000673241 |
| EUID | ROONRC.J2003000673241 |
| CAEN | 4664 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-06-24 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BLASKO LILIANA MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 86 092 463 | 4 917 207 | 10 618 887 | 5 079 667 | 48 409 719 | 42 849 658 | 65 |
| 2023 | 102 417 747 | 7 350 316 | 8 529 294 | 5 088 170 | 41 987 772 | 38 479 866 | 65 |
| 2022 | 87 136 602 | 7 257 719 | 27 391 526 | 5 014 826 | 54 231 388 | 31 824 706 | 61 |
| 2021 | 49 960 857 | 3 199 654 | 15 422 703 | 4 890 420 | 35 677 139 | 25 159 778 | 58 |
| 2020 | 38 906 473 | 1 478 270 | 8 666 411 | 4 890 639 | 25 771 015 | 22 015 123 | 64 |
| 2019 | 42 263 054 | 1 468 020 | 5 701 972 | 4 834 501 | 21 575 102 | 20 716 300 | 62 |
| 2018 | 44 852 273 | 1 650 118 | 11 247 684 | 4 894 631 | 25 771 333 | 19 418 280 | 56 |
| 2017 | 47 812 004 | 1 715 037 | 16 799 320 | 4 366 677 | 30 801 090 | 17 918 162 | 53 |
| 2016 | 41 569 021 | 1 692 966 | 10 417 104 | 4 447 941 | 22 760 573 | 16 341 125 | 32 |
Statistics
Commercial networks and enterprises86 092 463 lei
-16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “B&K ELECTRO SYSTEM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4664 Rev. 2 (echivalent: 4664 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Maramureş , domeniul 4664: Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „B&K ELECTRO SYSTEM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „B&K ELECTRO SYSTEM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „B&K ELECTRO SYSTEM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.079.667 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.409.719 |
| Stocuri | 11.622.006 |
| Creante | 18.902.181 |
| Casa si conturi la banci | 17.885.532 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.854 |
| DATORII | 10.618.887 |
| VENITURI IN AVANS | 30.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.849.658 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 86.092.463 |
| VENITURI TOTALE | 89.380.671 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.894.286 |
| Profitul brut | 5.486.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.917.207 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.088.170 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.987.772 |
| Stocuri | 13.652.128 |
| Creante | 24.968.352 |
| Casa si conturi la banci | 3.367.292 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.903 |
| DATORII | 8.529.294 |
| VENITURI IN AVANS | 83.685 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.479.866 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 102.417.747 |
| VENITURI TOTALE | 105.859.679 |
| CHELTUIELI TOTALE | 97.552.486 |
| Profitul brut | 8.307.193 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.350.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.014.826 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.231.388 |
| Stocuri | 21.498.777 |
| Creante | 29.138.131 |
| Casa si conturi la banci | 3.594.480 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.441 |
| DATORII | 27.391.526 |
| VENITURI IN AVANS | 47.423 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.824.706 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 87.136.602 |
| VENITURI TOTALE | 89.946.466 |
| CHELTUIELI TOTALE | 81.686.517 |
| Profitul brut | 8.259.949 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.257.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.890.420 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.677.139 |
| Stocuri | 8.521.799 |
| Creante | 19.326.045 |
| Casa si conturi la banci | 7.829.295 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.922 |
| DATORII | 15.422.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.159.778 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 49.960.857 |
| VENITURI TOTALE | 51.570.535 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.933.410 |
| Profitul brut | 3.637.125 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.199.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.890.639 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.771.015 |
| Stocuri | 6.342.529 |
| Creante | 14.166.536 |
| Casa si conturi la banci | 5.261.950 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.880 |
| DATORII | 8.666.411 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.015.123 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 38.906.473 |
| VENITURI TOTALE | 40.374.729 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.617.537 |
| Profitul brut | 1.757.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.478.270 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.834.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.575.102 |
| Stocuri | 5.881.159 |
| Creante | 15.198.918 |
| Casa si conturi la banci | 495.025 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.669 |
| DATORII | 5.701.972 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.716.300 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 42.263.054 |
| VENITURI TOTALE | 43.937.235 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.229.958 |
| Profitul brut | 1.707.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.468.020 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.894.631 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.771.333 |
| Stocuri | 6.962.037 |
| Creante | 18.654.959 |
| Casa si conturi la banci | 154.337 |
| DATORII | 11.247.684 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.418.280 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 44.852.273 |
| VENITURI TOTALE | 44.868.238 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.924.916 |
| Profitul brut | 1.943.322 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.650.118 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.366.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.801.090 |
| Stocuri | 6.554.316 |
| Creante | 24.119.191 |
| Casa si conturi la banci | 127.583 |
| DATORII | 16.799.320 |
| PROVIZIOANE | 450.285 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.918.162 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 47.812.004 |
| VENITURI TOTALE | 48.337.339 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.300.837 |
| Profitul brut | 2.036.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.715.037 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.447.941 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.760.573 |
| Stocuri | 5.497.575 |
| Creante | 15.386.371 |
| Casa si conturi la banci | 1.876.627 |
| DATORII | 10.417.104 |
| PROVIZIOANE | 450.285 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.341.125 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 41.569.021 |
| VENITURI TOTALE | 41.860.080 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.988.064 |
| Profitul brut | 1.872.016 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.692.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |