FERMA PISCICOLĂ COMANA S.R.L.
| Denumire | FERMA PISCICOLĂ COMANA S.R.L. |
| CUI | 15494662 |
| Nr. Reg. Com. | J2003007639408 |
| EUID | ROONRC.J40/7639/2003 |
| CAEN | 322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-06-09 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHIOALDĂ BOGDAN-LUCIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 635 966 | -1 950 474 | 10 629 428 | — | — | — | 12 |
| 2024 | 2 101 079 | 770 696 | 10 455 771 | 8 749 864 | 2 772 563 | -1 886 728 | 15 |
| 2023 | 2 443 093 | -1 022 101 | 9 555 640 | 8 999 862 | 1 180 011 | -2 657 424 | 16 |
| 2022 | 2 594 687 | -1 684 028 | 8 959 570 | 9 336 525 | 1 420 462 | -1 635 322 | 17 |
| 2021 | 2 409 302 | 71 718 | 9 211 203 | 9 928 054 | 3 095 191 | 48 706 | 17 |
| 2020 | 2 416 506 | 16 507 | 8 469 511 | 10 580 638 | 2 658 038 | -23 012 | 15 |
| 2019 | 2 057 734 | -1 482 537 | 11 296 480 | 11 244 955 | 5 266 362 | 17 111 | 23 |
| 2018 | 2 099 049 | -1 361 882 | 10 686 808 | 11 966 129 | 2 979 200 | -1 350 352 | 24 |
| 2017 | 5 678 879 | 60 329 | 13 016 206 | 12 258 404 | 6 736 688 | 11 531 | 22 |
| 2016 | 2 207 477 | 61 190 | 11 585 559 | 12 404 768 | 5 512 556 | -48 799 | 22 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 635 966 lei
-22%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FERMA PISCICOLĂ COMANA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 322 Rev. 2 (echivalent: 322 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Fabricarea instrumentelor muzicale |
| Descriere Activitate | Fabricarea instrumentelor muzicale |
| Cod CAEN principal | 32 Fabricarea instrumentelor muzicale |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități industriale n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 322: Producția de emițătoare radio - televiziune, echipamente și aparate telefonice și telegrafice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FERMA PISCICOLĂ COMANA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FERMA PISCICOLĂ COMANA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FERMA PISCICOLĂ COMANA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.749.864 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.772.563 |
| Stocuri | 2.460.457 |
| Creante | 306.216 |
| Casa si conturi la banci | 5.890 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.842 |
| DATORII | 10.455.771 |
| VENITURI IN AVANS | 2.975.226 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.886.728 |
| Capital subscris varsat | 2.855.100 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.101.079 |
| VENITURI TOTALE | 4.171.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.360.893 |
| Profitul brut | 810.707 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 770.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.999.862 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.180.011 |
| Stocuri | 741.372 |
| Creante | 139.356 |
| Casa si conturi la banci | 299.283 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.775 |
| DATORII | 9.555.640 |
| VENITURI IN AVANS | 3.296.432 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.657.424 |
| Capital subscris varsat | 2.855.100 |
| Cifra de afaceri neta | 2.443.093 |
| VENITURI TOTALE | 2.336.995 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.359.096 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.022.101 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.022.101 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.336.525 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.420.462 |
| Stocuri | 1.038.130 |
| Creante | 33.286 |
| Casa si conturi la banci | 349.046 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.365 |
| DATORII | 8.959.570 |
| VENITURI IN AVANS | 3.452.104 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.635.322 |
| Capital subscris varsat | 2.855.100 |
| Cifra de afaceri neta | 2.594.687 |
| VENITURI TOTALE | 2.070.560 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.754.588 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.684.028 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.684.028 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.928.054 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.095.191 |
| Stocuri | 2.402.051 |
| Creante | 296.506 |
| Casa si conturi la banci | 396.634 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.207 |
| DATORII | 9.211.203 |
| VENITURI IN AVANS | 3.767.543 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.706 |
| Capital subscris varsat | 2.855.100 |
| Cifra de afaceri neta | 2.409.302 |
| VENITURI TOTALE | 3.086.183 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.001.890 |
| Profitul brut | 84.293 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 71.718 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.580.638 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.658.038 |
| Stocuri | 2.181.183 |
| Creante | 388.443 |
| Casa si conturi la banci | 88.412 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.116 |
| DATORII | 8.469.511 |
| VENITURI IN AVANS | 4.793.293 |
| CAPITALURI - TOTAL | -23.012 |
| Capital subscris varsat | 2.855.100 |
| Cifra de afaceri neta | 2.416.506 |
| VENITURI TOTALE | 3.636.847 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.616.040 |
| Profitul brut | 20.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.244.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.266.362 |
| Stocuri | 1.407.842 |
| Creante | 3.440.473 |
| Casa si conturi la banci | 418.047 |
| DATORII | 11.296.480 |
| VENITURI IN AVANS | 5.197.726 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.111 |
| Capital subscris varsat | 5.100 |
| Cifra de afaceri neta | 2.057.734 |
| VENITURI TOTALE | 1.969.634 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.432.128 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.462.494 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.482.537 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.966.129 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.979.200 |
| Stocuri | 2.128.716 |
| Creante | 509.216 |
| Casa si conturi la banci | 341.268 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 769 |
| DATORII | 10.686.808 |
| VENITURI IN AVANS | 5.609.642 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.350.352 |
| Capital subscris varsat | 5.100 |
| Cifra de afaceri neta | 2.099.049 |
| VENITURI TOTALE | 2.293.022 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.634.014 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.340.992 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.361.882 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.258.404 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.736.688 |
| Stocuri | 2.386.028 |
| Creante | 4.107.156 |
| Casa si conturi la banci | 243.504 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 96.554 |
| DATORII | 13.016.206 |
| VENITURI IN AVANS | 6.063.909 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.531 |
| Capital subscris varsat | 5.100 |
| Cifra de afaceri neta | 5.678.879 |
| VENITURI TOTALE | 5.276.372 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.209.743 |
| Profitul brut | 66.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 60.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.404.768 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.512.556 |
| Stocuri | 4.229.974 |
| Creante | 1.122.267 |
| Casa si conturi la banci | 160.315 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.111 |
| DATORII | 11.585.559 |
| VENITURI IN AVANS | 6.381.675 |
| CAPITALURI - TOTAL | -48.799 |
| Capital subscris varsat | 5.100 |
| Cifra de afaceri neta | 2.207.477 |
| VENITURI TOTALE | 3.534.640 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.473.450 |
| Profitul brut | 61.190 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 61.190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |