FINANCIAR URBAN SRL
| Denumire | FINANCIAR URBAN SRL |
| CUI | 15343880 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000471034 |
| EUID | ROONRC.J2003000471034 |
| CAEN | 3811 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-04-04 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COSTACHE MIHAIL-PARTENIE-TEOCTIST | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 873 189 | 3 358 134 | 20 226 390 | 35 460 260 | 38 487 501 | 54 130 929 | 250 |
| 2024 | 57 733 105 | -3 684 654 | 25 687 455 | 32 478 688 | 43 189 595 | 50 772 795 | 404 |
| 2023 | 58 021 647 | 86 489 | 20 444 920 | 35 137 503 | 39 357 134 | 54 846 287 | 426 |
| 2022 | 62 571 898 | 4 282 635 | 25 843 491 | 40 278 329 | 39 490 292 | 54 759 798 | 420 |
| 2021 | 61 505 139 | 10 330 229 | 24 235 109 | 41 847 593 | 38 941 724 | 57 096 256 | 412 |
| 2020 | 64 439 937 | 9 542 054 | 26 894 274 | 41 605 404 | 31 613 906 | 46 766 027 | 399 |
| 2019 | 50 998 166 | 7 717 466 | 30 062 666 | 40 242 018 | 26 236 736 | 37 223 973 | 352 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises49 873 189 lei
-14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FINANCIAR URBAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3811 Rev. 2 (echivalent: 3811 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Argeş , domeniul 3811: Colectarea deșeurilor nepericuloase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FINANCIAR URBAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FINANCIAR URBAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FINANCIAR URBAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.478.688 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.189.595 |
| Stocuri | 3.686.324 |
| Creante | 32.693.893 |
| Casa si conturi la banci | 6.809.378 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 791.967 |
| DATORII | 25.687.455 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 50.772.795 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.733.105 |
| VENITURI TOTALE | 59.566.575 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.251.229 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.684.654 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.684.654 |
| Numar mediu de salariati | 404 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.137.503 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.357.134 |
| Stocuri | 3.814.576 |
| Creante | 26.858.221 |
| Casa si conturi la banci | 8.684.337 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 815.344 |
| DATORII | 20.444.920 |
| VENITURI IN AVANS | 18.774 |
| CAPITALURI - TOTAL | 54.846.287 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.021.647 |
| VENITURI TOTALE | 62.756.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.584.276 |
| Profitul brut | 171.897 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 86.489 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 426 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.278.329 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.490.292 |
| Stocuri | 3.769.538 |
| Creante | 31.226.769 |
| Casa si conturi la banci | 4.493.985 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 888.854 |
| DATORII | 25.843.491 |
| VENITURI IN AVANS | 54.186 |
| CAPITALURI - TOTAL | 54.759.798 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.571.898 |
| VENITURI TOTALE | 66.176.864 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.692.393 |
| Profitul brut | 4.484.471 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.282.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 420 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.847.593 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.941.724 |
| Stocuri | 3.786.435 |
| Creante | 29.001.624 |
| Casa si conturi la banci | 6.153.665 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 667.167 |
| DATORII | 24.235.109 |
| VENITURI IN AVANS | 125.119 |
| CAPITALURI - TOTAL | 57.096.256 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 61.505.139 |
| VENITURI TOTALE | 63.476.957 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.798.989 |
| Profitul brut | 11.677.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.330.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 412 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.605.404 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.613.906 |
| Stocuri | 3.830.354 |
| Creante | 22.162.334 |
| Casa si conturi la banci | 5.621.218 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 568.036 |
| DATORII | 26.894.274 |
| VENITURI IN AVANS | 127.045 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.766.027 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.439.937 |
| VENITURI TOTALE | 65.526.518 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.105.151 |
| Profitul brut | 10.421.367 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.542.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 399 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.242.018 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.236.736 |
| Stocuri | 3.597.819 |
| Creante | 19.383.095 |
| Casa si conturi la banci | 3.255.822 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 823.340 |
| DATORII | 30.062.666 |
| VENITURI IN AVANS | 15.455 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.223.973 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.998.166 |
| VENITURI TOTALE | 51.420.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.544.606 |
| Profitul brut | 8.875.627 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.717.466 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 352 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.014.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.316.499 |
| Stocuri | 1.748.872 |
| Creante | 16.614.687 |
| Casa si conturi la banci | 952.940 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.127.037 |
| DATORII | 22.952.225 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.505.869 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.030.446 |
| VENITURI TOTALE | 34.345.531 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.126.233 |
| Profitul brut | 219.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 184.587 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 338 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.623.208 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.500.399 |
| Stocuri | 1.667.021 |
| Creante | 18.555.137 |
| Casa si conturi la banci | 1.278.241 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 797.983 |
| DATORII | 18.769.782 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.151.808 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.250.956 |
| VENITURI TOTALE | 30.605.934 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.071.310 |
| Profitul brut | 534.624 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 458.955 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 326 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.666.485 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.973.519 |
| Stocuri | 800.442 |
| Creante | 20.691.316 |
| Casa si conturi la banci | 481.761 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 506.273 |
| DATORII | 16.619.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.527.177 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.137.474 |
| VENITURI TOTALE | 32.777.936 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.219.323 |
| Profitul brut | 558.613 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 438.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 410 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-20 17:10:39 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-20 17:10:39 |