HELBERT SRL
| Denumire | HELBERT SRL |
| CUI | 15299777 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000193305 |
| EUID | ROONRC.J2003000193305 |
| CAEN | 9531 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-03-19 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LIEB ZOLTAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 140 414 | 193 822 | 3 365 344 | 778 162 | 2 481 870 | -176 284 | 8 |
| 2024 | 5 266 330 | 31 315 | 1 496 698 | 801 154 | 325 438 | -370 106 | 7 |
| 2023 | 10 487 088 | 142 959 | 1 624 153 | 835 790 | 385 960 | -402 403 | 8 |
| 2022 | 12 317 231 | 301 497 | 2 168 844 | 887 185 | 829 224 | -545 362 | 9 |
| 2021 | 11 828 926 | 131 619 | 2 208 181 | 943 158 | 418 164 | -846 859 | 10 |
| 2020 | 10 397 406 | -99 375 | 2 480 938 | 1 012 695 | 489 070 | -979 173 | 14 |
| 2019 | 14 255 837 | 34 179 | 2 937 313 | 1 084 501 | 977 112 | -875 700 | 15 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 140 414 lei
643%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HELBERT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9531 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 95 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Satu Mare , domeniul 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HELBERT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HELBERT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HELBERT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 801.154 |
| Active circulante | 325.438 |
| Stocuri | 85.205 |
| Creante | 225.454 |
| Disponibilitati | 14.779 |
| Datorii | 1.496.698 |
| Capitaluri proprii | -370.106 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 5.266.330 |
| Venituri totale | 5.270.264 |
| Cheltuieli totale | 5.232.950 |
| Profit brut | 37.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.315 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 835.790 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 385.960 |
| Stocuri | 72.505 |
| Creante | 299.032 |
| Casa si conturi la banci | 14.423 |
| DATORII | 1.624.153 |
| CAPITALURI - TOTAL | -402.403 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 10.487.088 |
| VENITURI TOTALE | 10.530.257 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.377.643 |
| Profitul brut | 152.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 142.959 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 887.185 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 829.224 |
| Stocuri | 52.064 |
| Creante | 749.601 |
| Casa si conturi la banci | 27.559 |
| DATORII | 2.168.844 |
| PROVIZIOANE | 92.927 |
| CAPITALURI - TOTAL | -545.362 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 12.317.231 |
| VENITURI TOTALE | 12.351.126 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.998.413 |
| Profitul brut | 352.713 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 301.497 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 943.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 418.164 |
| Stocuri | 30.405 |
| Creante | 346.656 |
| Casa si conturi la banci | 41.103 |
| DATORII | 2.208.181 |
| CAPITALURI - TOTAL | -846.859 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 11.828.926 |
| VENITURI TOTALE | 11.840.220 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.708.601 |
| Profitul brut | 131.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 131.619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.012.695 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 489.070 |
| Stocuri | 61.941 |
| Creante | 329.944 |
| Casa si conturi la banci | 97.185 |
| DATORII | 2.480.938 |
| CAPITALURI - TOTAL | -979.173 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 10.397.406 |
| VENITURI TOTALE | 10.432.751 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.532.126 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 99.375 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 99.375 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.084.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 977.112 |
| Stocuri | 103.543 |
| Creante | 843.146 |
| Casa si conturi la banci | 30.423 |
| DATORII | 2.937.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | -875.700 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 14.255.837 |
| VENITURI TOTALE | 14.305.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.270.999 |
| Profitul brut | 34.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 34.179 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.165.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.144.608 |
| Stocuri | 130.717 |
| Creante | 905.175 |
| Casa si conturi la banci | 108.716 |
| DATORII | 3.220.164 |
| CAPITALURI - TOTAL | -909.879 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 14.571.027 |
| VENITURI TOTALE | 14.600.134 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.591.119 |
| Profitul brut | 9.015 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.015 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.207.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 566.455 |
| Stocuri | 132.986 |
| Creante | 317.630 |
| Casa si conturi la banci | 115.839 |
| DATORII | 2.692.376 |
| CAPITALURI - TOTAL | -918.894 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 10.312.217 |
| VENITURI TOTALE | 10.335.518 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.348.095 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.577 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 12.577 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.306.149 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.275.239 |
| Stocuri | 429.865 |
| Creante | 417.495 |
| Casa si conturi la banci | 427.879 |
| DATORII | 3.001.122 |
| CAPITALURI - TOTAL | -419.734 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 10.426.295 |
| VENITURI TOTALE | 10.467.311 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.441.480 |
| Profitul brut | 25.831 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 25.831 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |