PASOCOM SRL
| Denumire | PASOCOM SRL |
| CUI | 15182954 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000246124 |
| EUID | ROONRC.J2003000246124 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-02-04 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 265 773 | 561 050 | 320 334 | — | — | — | 7 |
| 2024 | 1 435 503 | 838 062 | 115 092 | — | — | — | 7 |
| 2023 | 1 171 240 | 627 725 | 407 775 | — | — | — | 8 |
| 2022 | 1 182 552 | 792 237 | 103 130 | — | — | — | 7 |
| 2021 | 1 048 864 | 735 033 | 349 673 | — | — | — | 7 |
| 2020 | 918 670 | 613 660 | 43 585 | — | — | — | 7 |
| 2019 | 774 071 | 463 747 | 185 045 | — | — | — | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 265 773 lei
-12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PASOCOM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PASOCOM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PASOCOM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PASOCOM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 18.462 |
| Active circulante | 942.525 |
| Creante | 717.216 |
| Disponibilitati | 225.309 |
| Datorii | 115.092 |
| Capitaluri proprii | 845.895 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.435.503 |
| Venituri totale | 1.435.503 |
| Cheltuieli totale | 560.000 |
| Profit brut | 875.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 838.062 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 133.352 |
| Active circulante | 909.981 |
| Creante | 820.600 |
| Disponibilitati | 89.381 |
| Datorii | 407.775 |
| Capitaluri proprii | 635.558 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.171.240 |
| Venituri totale | 1.171.240 |
| Cheltuieli totale | 531.802 |
| Profit brut | 639.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 627.725 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 248.228 |
| Active circulante | 654.972 |
| Creante | 486.842 |
| Disponibilitati | 168.130 |
| Datorii | 103.130 |
| Capitaluri proprii | 800.070 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.182.552 |
| Venituri totale | 1.182.552 |
| Cheltuieli totale | 378.488 |
| Profit brut | 804.064 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 792.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 353.424 |
| Active circulante | 739.115 |
| Creante | 439.402 |
| Disponibilitati | 299.713 |
| Datorii | 349.673 |
| Capitaluri proprii | 742.866 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.048.864 |
| Venituri totale | 1.201.847 |
| Cheltuieli totale | 454.795 |
| Profit brut | 747.052 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 735.033 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 100.947 |
| Active circulante | 564.131 |
| Creante | 269.420 |
| Disponibilitati | 294.711 |
| Datorii | 43.585 |
| Capitaluri proprii | 621.493 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 918.670 |
| Venituri totale | 918.670 |
| Cheltuieli totale | 296.016 |
| Profit brut | 622.654 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 613.660 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 151.599 |
| Active circulante | 505.026 |
| Creante | 394.828 |
| Disponibilitati | 110.198 |
| Datorii | 185.045 |
| Capitaluri proprii | 471.580 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 774.071 |
| Venituri totale | 774.071 |
| Cheltuieli totale | 302.583 |
| Profit brut | 471.488 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 463.747 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 194.133 |
| Active circulante | 307.491 |
| Creante | 232.597 |
| Disponibilitati | 74.894 |
| Datorii | 143.745 |
| Capitaluri proprii | 357.879 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 663.362 |
| Venituri totale | 663.362 |
| Cheltuieli totale | 306.683 |
| Profit brut | 356.679 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 350.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 244.785 |
| Active circulante | 556.246 |
| Stocuri | 2.064 |
| Creante | 494.519 |
| Disponibilitati | 59.663 |
| Datorii | 84.927 |
| Capitaluri proprii | 716.104 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 987.411 |
| Venituri totale | 987.411 |
| Cheltuieli totale | 268.658 |
| Profit brut | 718.753 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 708.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 295.437 |
| Active circulante | 540.313 |
| Creante | 405.387 |
| Disponibilitati | 134.926 |
| Datorii | 150.893 |
| Capitaluri proprii | 684.857 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.056.006 |
| Venituri totale | 1.293.851 |
| Cheltuieli totale | 479.871 |
| Profit brut | 813.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 675.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |