ECKERLE AUTOMOTIVE SRL
| Denumire | ECKERLE AUTOMOTIVE SRL |
| CUI | 15154407 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000150128 |
| EUID | ROONRC.J2003000150128 |
| CAEN | 2931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-01-23 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TROMBITAȘ ANDREI DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 260 284 619 | 2 495 378 | 74 742 117 | 32 746 104 | 74 790 139 | 29 778 716 | 670 |
| 2024 | 265 499 209 | -1 929 194 | 62 044 801 | 27 636 381 | 64 824 998 | 27 283 339 | 808 |
| 2023 | 270 662 276 | 291 919 | 62 341 559 | 27 685 189 | 68 058 433 | 29 212 534 | 816 |
| 2022 | 253 335 677 | 1 720 929 | 56 667 009 | 23 701 788 | 64 990 520 | 28 920 614 | 786 |
| 2021 | 229 730 133 | 1 438 691 | 59 920 987 | 24 911 415 | 69 695 059 | 27 199 684 | 891 |
| 2020 | 191 125 931 | 10 176 369 | 46 302 893 | 32 881 730 | 43 712 482 | 28 799 383 | 1 036 |
| 2019 | 230 700 856 | 2 942 382 | 44 507 233 | 32 219 929 | 31 573 879 | 18 623 015 | 983 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises260 284 619 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ECKERLE AUTOMOTIVE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2931 Rev. 2 (echivalent: 2931 Rev. 1, 2931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Descriere Activitate | Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Cod CAEN principal | 29 Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea autovehiculelor de transport rutier, a remorcilor și semiremorcilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Cluj , domeniul 2931: Fabricarea tractoarelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ECKERLE AUTOMOTIVE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ECKERLE AUTOMOTIVE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ECKERLE AUTOMOTIVE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.636.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 64.824.998 |
| Stocuri | 38.442.257 |
| Creante | 25.885.572 |
| Casa si conturi la banci | 497.169 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 366.361 |
| DATORII | 62.044.801 |
| VENITURI IN AVANS | 3.333.393 |
| PROVIZIOANE | 166.207 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.283.339 |
| Capital subscris varsat | 813.810 |
| Cifra de afaceri neta | 265.499.209 |
| VENITURI TOTALE | 276.700.253 |
| CHELTUIELI TOTALE | 275.975.074 |
| Profitul brut | 725.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.929.194 |
| Numar mediu de salariati | 808 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.685.189 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 68.058.433 |
| Stocuri | 41.880.118 |
| Creante | 26.018.806 |
| Casa si conturi la banci | 159.509 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 363.800 |
| DATORII | 62.341.559 |
| VENITURI IN AVANS | 3.377.976 |
| PROVIZIOANE | 1.175.353 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.212.534 |
| Capital subscris varsat | 813.810 |
| Cifra de afaceri neta | 270.662.276 |
| VENITURI TOTALE | 280.874.385 |
| CHELTUIELI TOTALE | 280.223.193 |
| Profitul brut | 651.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 291.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 816 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.701.788 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 64.990.520 |
| Stocuri | 38.055.293 |
| Creante | 25.441.358 |
| Casa si conturi la banci | 1.493.869 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 555.231 |
| DATORII | 56.667.009 |
| VENITURI IN AVANS | 3.034.557 |
| PROVIZIOANE | 625.359 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.920.614 |
| Capital subscris varsat | 813.810 |
| Cifra de afaceri neta | 253.335.677 |
| VENITURI TOTALE | 269.493.877 |
| CHELTUIELI TOTALE | 267.476.856 |
| Profitul brut | 2.017.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.720.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 786 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.911.415 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.695.059 |
| Stocuri | 35.567.201 |
| Creante | 33.359.563 |
| Casa si conturi la banci | 768.295 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 440.171 |
| DATORII | 59.920.987 |
| VENITURI IN AVANS | 6.151.898 |
| PROVIZIOANE | 1.774.076 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.199.684 |
| Capital subscris varsat | 813.810 |
| Cifra de afaceri neta | 229.730.133 |
| VENITURI TOTALE | 265.271.496 |
| CHELTUIELI TOTALE | 261.266.841 |
| Profitul brut | 4.004.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.438.691 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 891 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.881.730 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.712.482 |
| Stocuri | 25.670.026 |
| Creante | 12.749.908 |
| Casa si conturi la banci | 5.292.548 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 218.203 |
| DATORII | 46.302.893 |
| VENITURI IN AVANS | 417.024 |
| PROVIZIOANE | 1.293.115 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.799.383 |
| Capital subscris varsat | 813.810 |
| Cifra de afaceri neta | 191.125.931 |
| VENITURI TOTALE | 203.214.549 |
| CHELTUIELI TOTALE | 191.211.574 |
| Profitul brut | 12.002.975 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.176.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.036 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.219.929 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.573.879 |
| Stocuri | 20.237.266 |
| Creante | 10.965.306 |
| Casa si conturi la banci | 371.307 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 432.092 |
| DATORII | 44.507.233 |
| VENITURI IN AVANS | 225.167 |
| PROVIZIOANE | 870.485 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.623.015 |
| Capital subscris varsat | 813.810 |
| Cifra de afaceri neta | 230.700.856 |
| VENITURI TOTALE | 233.477.332 |
| CHELTUIELI TOTALE | 230.193.875 |
| Profitul brut | 3.283.457 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.942.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 983 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.348.121 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.662.225 |
| Stocuri | 30.012.688 |
| Creante | 20.465.382 |
| Casa si conturi la banci | 184.155 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 320.837 |
| DATORII | 60.167.763 |
| PROVIZIOANE | 739.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.423.567 |
| Capital subscris varsat | 813.810 |
| Cifra de afaceri neta | 231.414.315 |
| VENITURI TOTALE | 238.256.275 |
| CHELTUIELI TOTALE | 237.477.347 |
| Profitul brut | 778.928 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 778.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.009 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.257.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.419.069 |
| Stocuri | 19.655.716 |
| Creante | 20.708.272 |
| Casa si conturi la banci | 55.081 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 240.742 |
| DATORII | 50.276.051 |
| PROVIZIOANE | 996.539 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.644.640 |
| Capital subscris varsat | 813.810 |
| Cifra de afaceri neta | 206.313.688 |
| VENITURI TOTALE | 210.814.362 |
| CHELTUIELI TOTALE | 217.315.869 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.501.507 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.501.507 |
| Numar mediu de salariati | 928 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.405.048 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.386.344 |
| Stocuri | 12.429.098 |
| Creante | 11.935.810 |
| Casa si conturi la banci | 21.436 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 213.229 |
| DATORII | 25.409.676 |
| PROVIZIOANE | 448.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.146.145 |
| Capital subscris varsat | 813.810 |
| Cifra de afaceri neta | 179.436.738 |
| VENITURI TOTALE | 181.941.923 |
| CHELTUIELI TOTALE | 181.544.917 |
| Profitul brut | 397.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 293.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 857 |