ALPLAINDUSTRIAL ROMANIA S.R.L.
| Denumire | ALPLAINDUSTRIAL ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 15151338 |
| Nr. Reg. Com. | J2007003516233 |
| EUID | ROONRC.J40/999/2003 |
| CAEN | 2222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-01-24 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STERE DAN-MARIAN | - | România |
| ROLAND BAUMANN | - | Austria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 083 338 | -3 669 072 | 35 091 836 | 25 646 760 | 17 377 064 | 7 787 837 | 57 |
| 2024 | 42 925 761 | -1 508 426 | 34 803 972 | 26 931 256 | 19 427 832 | 11 456 909 | 59 |
| 2023 | 44 177 155 | -2 971 093 | 40 347 738 | 23 850 241 | 27 502 225 | 10 903 940 | 64 |
| 2022 | 50 840 187 | -246 693 | 32 949 772 | 22 301 792 | 24 593 058 | 13 875 034 | 59 |
| 2021 | 51 353 258 | 1 555 562 | 27 262 496 | 23 398 542 | 18 076 117 | 14 115 835 | 67 |
| 2020 | 41 426 216 | 47 211 | 18 164 561 | 18 122 427 | 12 617 123 | 12 560 274 | 73 |
| 2019 | 38 116 729 | -966 774 | 19 223 563 | 19 765 737 | 11 979 452 | 12 513 063 | 76 |
| 2018 | 32 317 926 | -1 528 924 | 14 459 564 | — | — | — | 56 |
| 2017 | 28 675 211 | -400 717 | 14 984 194 | — | — | — | 51 |
Statistics
Commercial networks and enterprises37 083 338 lei
-14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALPLAINDUSTRIAL ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2222 Rev. 2 (echivalent: 2222 Rev. 1, 2222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 2222: Alte activități de tipărire
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALPLAINDUSTRIAL ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALPLAINDUSTRIAL ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALPLAINDUSTRIAL ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.931.256 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.427.832 |
| Stocuri | 6.075.215 |
| Creante | 8.484.387 |
| Casa si conturi la banci | 4.868.230 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.484 |
| DATORII | 34.803.972 |
| PROVIZIOANE | 112.691 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.456.909 |
| Capital subscris varsat | 9.028.430 |
| Cifra de afaceri neta | 42.925.761 |
| VENITURI TOTALE | 43.710.667 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.219.093 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.508.426 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.508.426 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.850.241 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.502.225 |
| Stocuri | 6.912.077 |
| Creante | 8.265.316 |
| Casa si conturi la banci | 12.324.832 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.321 |
| DATORII | 40.347.738 |
| PROVIZIOANE | 114.109 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.903.940 |
| Capital subscris varsat | 9.028.430 |
| Cifra de afaceri neta | 44.177.155 |
| VENITURI TOTALE | 44.649.201 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.620.294 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.971.093 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.971.093 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.301.792 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.593.058 |
| Stocuri | 7.848.972 |
| Creante | 8.968.748 |
| Casa si conturi la banci | 7.775.338 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.878 |
| DATORII | 32.949.772 |
| PROVIZIOANE | 82.922 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.875.034 |
| Capital subscris varsat | 9.028.430 |
| Cifra de afaceri neta | 50.840.187 |
| VENITURI TOTALE | 51.526.818 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.757.749 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 230.931 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 246.693 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.398.542 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.076.117 |
| Stocuri | 9.551.522 |
| Creante | 7.063.372 |
| Casa si conturi la banci | 1.461.223 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.774 |
| DATORII | 27.262.496 |
| PROVIZIOANE | 118.102 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.115.835 |
| Capital subscris varsat | 9.028.430 |
| Cifra de afaceri neta | 51.353.258 |
| VENITURI TOTALE | 53.598.519 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.959.535 |
| Profitul brut | 1.638.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.555.562 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.122.427 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.617.123 |
| Stocuri | 6.103.681 |
| Creante | 5.492.846 |
| Casa si conturi la banci | 1.020.596 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.562 |
| DATORII | 18.164.561 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 36.277 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.560.274 |
| Capital subscris varsat | 9.028.430 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 41.426.216 |
| VENITURI TOTALE | 40.774.090 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.726.879 |
| Profitul brut | 47.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 47.211 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.765.737 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.979.452 |
| Stocuri | 6.650.973 |
| Creante | 4.979.567 |
| Casa si conturi la banci | 348.912 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.844 |
| DATORII | 19.223.563 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 59.407 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.513.063 |
| Capital subscris varsat | 9.028.430 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 38.116.729 |
| VENITURI TOTALE | 38.341.432 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.308.206 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 966.774 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 966.774 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.133.496 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.352.781 |
| Stocuri | 5.719.222 |
| Creante | 2.393.439 |
| Casa si conturi la banci | 1.240.120 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.318 |
| DATORII | 14.459.564 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 42.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.025.739 |
| Capital subscris varsat | 9.028.430 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 32.317.926 |
| VENITURI TOTALE | 33.007.685 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.536.609 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.528.924 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.528.924 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.760.600 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.791.334 |
| Stocuri | 5.335.038 |
| Creante | 4.772.880 |
| Casa si conturi la banci | 683.416 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.423 |
| DATORII | 14.984.194 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 41.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.554.663 |
| Capital subscris varsat | 9.028.430 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 28.675.211 |
| VENITURI TOTALE | 29.344.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.745.298 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 400.717 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 400.717 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.546.159 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.789.916 |
| Stocuri | 4.728.016 |
| Creante | 3.915.756 |
| Casa si conturi la banci | 146.144 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.597 |
| DATORII | 8.278.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.085.080 |
| Capital subscris varsat | 9.028.430 |
| Cifra de afaceri neta | 30.074.109 |
| VENITURI TOTALE | 30.876.634 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.503.322 |
| Profitul brut | 2.373.312 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.971.124 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |