CONNECT GROUP ROMANIA S.R.L.
| Denumire | CONNECT GROUP ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 15087723 |
| Nr. Reg. Com. | J2002001277050 |
| EUID | ROONRC.J2002001277050 |
| CAEN | 2611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-12-12 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| JEROEN TUIK BV | - | Belgia |
| ADFINCON BV | - | Belgia |
| DEVOOGHT ARNAUD MICHEL | - | Belgia |
| TUIK JEROEN BERTIL | - | Olanda |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 424 984 387 | -125 325 | 239 460 900 | 53 834 165 | 223 495 599 | 36 898 883 | 1 161 |
| 2024 | 423 757 382 | 3 982 | 268 848 723 | 68 455 636 | 238 353 275 | 37 024 208 | 1 223 |
| 2023 | 433 379 422 | 9 692 514 | 244 219 555 | 61 319 243 | 220 877 519 | 37 020 226 | 1 318 |
| 2022 | 331 302 359 | 849 004 | 233 800 622 | 33 737 892 | 205 708 041 | 2 472 508 | 1 309 |
| 2021 | 261 178 886 | 1 281 895 | 169 084 526 | 28 788 501 | 143 704 262 | 1 623 504 | 1 237 |
| 2020 | 219 544 155 | -3 685 549 | 175 779 136 | 19 386 889 | 135 341 924 | -20 702 844 | 1 068 |
| 2019 | 252 735 723 | -109 841 | 217 722 672 | 21 290 408 | 179 251 977 | -17 017 296 | 1 195 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises424 984 387 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONNECT GROUP ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2611 Rev. 2 (echivalent: 2611 Rev. 1, 2611 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea subansamblurilor electronice (module) |
| Descriere Activitate | Fabricarea subansamblurilor electronice (module) |
| Cod CAEN principal | 26 Fabricarea subansamblurilor electronice (module) |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea calculatoarelor și a produselor electronice și optice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere foarte mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi foarte mari , Bihor , domeniul 2611: Fabricarea sticlei plate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONNECT GROUP ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONNECT GROUP ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONNECT GROUP ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.455.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 238.353.275 |
| Stocuri | 150.385.760 |
| Creante | 85.825.210 |
| Casa si conturi la banci | 2.142.305 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 551.855 |
| DATORII | 268.848.723 |
| VENITURI IN AVANS | 1.129.668 |
| PROVIZIOANE | 358.167 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.024.208 |
| Capital subscris varsat | 45.933.115 |
| Cifra de afaceri neta | 423.757.382 |
| VENITURI TOTALE | 448.254.232 |
| CHELTUIELI TOTALE | 443.758.773 |
| Profitul brut | 4.495.459 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.982 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.223 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.319.243 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 220.877.519 |
| Stocuri | 169.777.467 |
| Creante | 47.190.373 |
| Casa si conturi la banci | 3.909.679 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 575.781 |
| DATORII | 244.219.555 |
| VENITURI IN AVANS | 1.176.684 |
| PROVIZIOANE | 356.078 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.020.226 |
| Capital subscris varsat | 45.933.115 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 433.379.422 |
| VENITURI TOTALE | 444.683.532 |
| CHELTUIELI TOTALE | 434.550.301 |
| Profitul brut | 10.133.231 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.692.514 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.318 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.737.892 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 205.708.041 |
| Stocuri | 161.377.158 |
| Creante | 43.399.072 |
| Casa si conturi la banci | 931.811 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 411.694 |
| DATORII | 233.800.622 |
| VENITURI IN AVANS | 3.229.191 |
| PROVIZIOANE | 355.306 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.472.508 |
| Capital subscris varsat | 21.077.910 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 331.302.359 |
| VENITURI TOTALE | 375.036.599 |
| CHELTUIELI TOTALE | 374.187.595 |
| Profitul brut | 849.004 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 849.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.309 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.788.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 143.704.262 |
| Stocuri | 106.314.224 |
| Creante | 33.421.368 |
| Casa si conturi la banci | 3.968.670 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 462.552 |
| DATORII | 169.084.526 |
| VENITURI IN AVANS | 2.247.285 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.623.504 |
| Capital subscris varsat | 21.077.910 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 261.178.886 |
| VENITURI TOTALE | 273.143.742 |
| CHELTUIELI TOTALE | 271.861.847 |
| Profitul brut | 1.281.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.281.895 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.237 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.386.889 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 135.341.924 |
| Stocuri | 64.468.926 |
| Creante | 70.128.059 |
| Casa si conturi la banci | 744.939 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 381.218 |
| DATORII | 175.779.136 |
| VENITURI IN AVANS | 33.739 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -20.702.844 |
| Capital subscris varsat | 33.457 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 219.544.155 |
| VENITURI TOTALE | 230.483.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 234.168.919 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.685.549 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.685.549 |
| Numar mediu de salariati | 1.068 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.290.408 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 179.251.977 |
| Stocuri | 63.836.769 |
| Creante | 114.607.610 |
| Casa si conturi la banci | 807.598 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 212.606 |
| DATORII | 217.722.672 |
| VENITURI IN AVANS | 49.615 |
| CAPITALURI - TOTAL | -17.017.296 |
| Capital subscris varsat | 33.457 |
| Cifra de afaceri neta | 252.735.723 |
| VENITURI TOTALE | 259.390.628 |
| CHELTUIELI TOTALE | 259.500.469 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 109.841 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 109.841 |
| Numar mediu de salariati | 1.195 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.082.282 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 133.416.089 |
| Stocuri | 71.624.370 |
| Creante | 59.343.358 |
| Casa si conturi la banci | 2.448.361 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 161.922 |
| DATORII | 168.532.592 |
| VENITURI IN AVANS | 35.156 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -16.907.455 |
| Capital subscris varsat | 33.457 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 255.131.811 |
| VENITURI TOTALE | 270.006.430 |
| CHELTUIELI TOTALE | 262.458.625 |
| Profitul brut | 7.547.805 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.547.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.230 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.060.563 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 99.793.996 |
| Stocuri | 70.353.421 |
| Creante | 29.160.651 |
| Casa si conturi la banci | 279.924 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 117.692 |
| DATORII | 134.267.446 |
| VENITURI IN AVANS | 160.065 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -24.455.260 |
| Capital subscris varsat | 33.457 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 193.338.304 |
| VENITURI TOTALE | 208.716.666 |
| CHELTUIELI TOTALE | 216.529.920 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.813.254 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.813.254 |
| Numar mediu de salariati | 1.147 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.638.074 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 64.684.771 |
| Stocuri | 42.493.600 |
| Creante | 22.141.880 |
| Casa si conturi la banci | 49.291 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 143.816 |
| DATORII | 90.308.343 |
| VENITURI IN AVANS | 800.324 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -16.642.006 |
| Capital subscris varsat | 33.457 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 136.710.161 |
| VENITURI TOTALE | 146.739.333 |
| CHELTUIELI TOTALE | 150.224.362 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.485.029 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.485.029 |
| Numar mediu de salariati | 928 |