NELCAR-DAM SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DURALIA CARMEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 415 728 | 505 363 | 2 470 325 | — | — | — | 16 |
| 2024 | 11 092 725 | 829 565 | 1 335 501 | 1 398 383 | 3 031 787 | 3 099 993 | 18 |
| 2023 | 9 910 874 | 525 320 | 2 692 858 | 1 556 467 | 3 406 819 | 2 270 428 | 15 |
| 2022 | 11 740 972 | 828 173 | 2 123 197 | 1 545 461 | 2 544 582 | 1 966 846 | 16 |
| 2021 | 11 865 737 | 893 247 | 717 629 | 1 321 806 | 3 448 294 | 4 052 471 | 17 |
| 2020 | 9 276 744 | 719 614 | 706 111 | 1 484 319 | 2 381 016 | 3 159 224 | 15 |
| 2019 | 8 594 982 | 337 882 | 764 141 | 1 469 501 | 1 734 249 | 2 439 609 | 15 |
| 2018 | 7 576 029 | 340 535 | 582 446 | 764 069 | 2 131 769 | 2 313 392 | 17 |
| 2017 | 6 029 949 | 231 131 | 478 049 | 647 904 | 2 012 390 | 2 182 245 | 16 |
| 2016 | 6 511 595 | 294 503 | 356 890 | 734 245 | 1 573 759 | 1 951 114 | 19 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 415 728 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NELCAR-DAM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4730 Rev. 2 (echivalent: 4730 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Gorj , domeniul 4520: Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NELCAR-DAM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NELCAR-DAM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NELCAR-DAM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.398.383 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.031.787 |
| Stocuri | 1.469.890 |
| Creante | 1.233.843 |
| Casa si conturi la banci | 328.054 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.324 |
| DATORII | 1.335.501 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.099.993 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.092.725 |
| VENITURI TOTALE | 11.300.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.350.913 |
| Profitul brut | 949.645 |
| Profitul net | 829.565 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.556.467 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.406.819 |
| Stocuri | 1.008.795 |
| Creante | 926.330 |
| Casa si conturi la banci | 1.471.694 |
| DATORII | 2.692.858 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.270.428 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.910.874 |
| VENITURI TOTALE | 10.017.924 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.415.730 |
| Profitul brut | 602.194 |
| Profitul net | 525.320 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.545.461 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.544.582 |
| Stocuri | 989.516 |
| Creante | 581.883 |
| Casa si conturi la banci | 973.183 |
| DATORII | 2.123.197 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.966.846 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.740.972 |
| VENITURI TOTALE | 12.060.216 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.092.582 |
| Profitul brut | 967.634 |
| Profitul net | 828.173 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.321.806 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.448.294 |
| Stocuri | 690.251 |
| Creante | 858.967 |
| Casa si conturi la banci | 1.899.076 |
| DATORII | 717.629 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.052.471 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.865.737 |
| VENITURI TOTALE | 11.932.453 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.908.925 |
| Profitul brut | 1.023.528 |
| Profitul net | 893.247 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.484.319 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.381.016 |
| Stocuri | 498.754 |
| Creante | 918.641 |
| Casa si conturi la banci | 963.621 |
| DATORII | 706.111 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.159.224 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.276.744 |
| VENITURI TOTALE | 9.376.351 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.543.403 |
| Profitul brut | 832.948 |
| Profitul net | 719.614 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.469.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.734.249 |
| Stocuri | 482.795 |
| Creante | 952.570 |
| Casa si conturi la banci | 298.884 |
| DATORII | 764.141 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.439.609 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.594.982 |
| VENITURI TOTALE | 8.977.783 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.573.685 |
| Profitul brut | 404.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 337.882 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 764.069 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.131.769 |
| Stocuri | 454.465 |
| Creante | 1.190.802 |
| Casa si conturi la banci | 486.502 |
| DATORII | 582.446 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.313.392 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.576.029 |
| VENITURI TOTALE | 7.919.392 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.510.426 |
| Profitul brut | 408.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 340.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 647.904 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.012.390 |
| Stocuri | 417.164 |
| Creante | 724.391 |
| Casa si conturi la banci | 870.835 |
| DATORII | 478.049 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.182.245 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.029.949 |
| VENITURI TOTALE | 6.058.842 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.755.850 |
| Profitul brut | 302.992 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 231.131 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 734.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.573.759 |
| Stocuri | 400.424 |
| Creante | 499.731 |
| Casa si conturi la banci | 673.604 |
| DATORII | 356.890 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.951.114 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.511.595 |
| VENITURI TOTALE | 6.512.832 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.155.384 |
| Profitul brut | 357.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 294.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |