COMPTA NETSCAN SYSTEM - CNS INTERNATIONAL SRL
| Denumire | COMPTA NETSCAN SYSTEM - CNS INTERNATIONAL SRL |
| CUI | 15047230 |
| Nr. Reg. Com. | J40/12206/2002 |
| EUID | ROONRC.J40/12206/2002 |
| CAEN | 6311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-11-28 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STOICA FILIP | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 5 059 | 1 627 662 | 0 | 1 704 874 | 77 212 | 0 |
| 2024 | 0 | 3 055 428 | 2 285 014 | 0 | 5 339 167 | 3 054 153 | 0 |
| 2023 | 2 435 792 | 548 752 | 543 567 | 1 150 100 | 761 381 | 1 367 914 | 12 |
| 2022 | 2 691 161 | 732 768 | 1 014 924 | 1 150 562 | 1 020 524 | 819 162 | 12 |
| 2021 | 2 421 327 | 702 479 | 490 285 | 1 152 167 | 1 488 880 | 1 814 053 | 12 |
| 2020 | 2 309 574 | 555 541 | 691 150 | 1 155 056 | 983 880 | 1 111 575 | 13 |
| 2019 | 2 200 714 | 556 105 | 410 107 | 1 153 449 | 1 029 655 | 1 774 284 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMPTA NETSCAN SYSTEM - CNS INTERNATIONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6311 Rev. 2 (echivalent: 6311 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe |
| Descriere Activitate | Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe |
| Cod CAEN principal | 63 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii informatice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMPTA NETSCAN SYSTEM - CNS INTERNATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMPTA NETSCAN SYSTEM - CNS INTERNATIONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMPTA NETSCAN SYSTEM - CNS INTERNATIONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 5.339.167 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 5.255.272 |
| Disponibilitati | 83.895 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 2.285.014 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 3.054.153 |
| Capital social | 3.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 3.422.422 |
| Cheltuieli totale | 116.278 |
| Profit brut | 3.306.144 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.055.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 1.150.100 |
| Active circulante | 761.381 |
| Stocuri | 174 |
| Creante | 315.986 |
| Disponibilitati | 445.221 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 543.567 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.367.914 |
| Capital social | 3.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.435.792 |
| Venituri totale | 2.479.756 |
| Cheltuieli totale | 1.914.131 |
| Profit brut | 565.625 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 548.752 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 1.150.562 |
| Active circulante | 1.020.524 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 720.150 |
| Disponibilitati | 300.374 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.014.924 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 337.000 |
| Capitaluri proprii | 819.162 |
| Capital social | 3.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.691.161 |
| Venituri totale | 2.961.494 |
| Cheltuieli totale | 2.207.367 |
| Profit brut | 754.127 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 732.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 1.152.167 |
| Active circulante | 1.488.880 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.304.636 |
| Disponibilitati | 184.244 |
| Cheltuieli in avans | 291 |
| Datorii | 490.285 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 337.000 |
| Capitaluri proprii | 1.814.053 |
| Capital social | 3.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.421.327 |
| Venituri totale | 2.441.462 |
| Cheltuieli totale | 1.721.924 |
| Profit brut | 719.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 702.479 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 1.155.056 |
| Active circulante | 983.880 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 783.655 |
| Disponibilitati | 200.225 |
| Cheltuieli in avans | 789 |
| Datorii | 691.150 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 337.000 |
| Capitaluri proprii | 1.111.575 |
| Capital social | 3.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.309.574 |
| Venituri totale | 2.431.722 |
| Cheltuieli totale | 1.858.858 |
| Profit brut | 572.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 555.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 1.153.449 |
| Active circulante | 1.029.655 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 870.430 |
| Disponibilitati | 159.225 |
| Cheltuieli in avans | 1.287 |
| Datorii | 410.107 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.774.284 |
| Capital social | 3.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.200.714 |
| Venituri totale | 2.244.896 |
| Cheltuieli totale | 1.671.756 |
| Profit brut | 573.140 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 556.105 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 1.280.695 |
| Active circulante | 1.441.027 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 784.894 |
| Disponibilitati | 656.133 |
| Cheltuieli in avans | 860 |
| Datorii | 1.505.629 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.216.953 |
| Capital social | 3.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.011.011 |
| Venituri totale | 2.041.576 |
| Cheltuieli totale | 1.596.939 |
| Profit brut | 444.637 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 424.527 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 1.281.482 |
| Active circulante | 1.491.801 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.183.775 |
| Disponibilitati | 308.026 |
| Cheltuieli in avans | 841 |
| Datorii | 1.450.885 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.323.239 |
| Capital social | 3.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.338.883 |
| Venituri totale | 2.401.604 |
| Cheltuieli totale | 1.894.914 |
| Profit brut | 506.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 478.306 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 1.361.027 |
| Active circulante | 1.432.162 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.023.114 |
| Disponibilitati | 409.048 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.948.256 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 844.933 |
| Capital social | 3.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.809.655 |
| Venituri totale | 1.912.279 |
| Cheltuieli totale | 1.634.672 |
| Profit brut | 277.607 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 217.145 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |