DBV MEDIA HOUSE SRL
| Denumire | DBV MEDIA HOUSE SRL |
| CUI | 14982150 |
| Nr. Reg. Com. | J2002010973402 |
| EUID | ROONRC.J2002010973402 |
| CAEN | 7311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-11-01 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PĂCURARU DANIELA - MADI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53 013 714 | 1 994 118 | 163 966 526 | 42 357 182 | 117 460 323 | -4 116 070 | 1 |
| 2024 | 82 650 665 | 305 925 | 117 697 473 | 20 749 369 | 90 756 354 | -6 110 188 | 1 |
| 2023 | 32 033 959 | -27 393 572 | 93 854 459 | 2 129 914 | 65 282 894 | -26 263 967 | 2 |
| 2022 | 26 835 981 | 60 762 | 104 231 299 | 2 641 760 | 102 802 024 | 1 129 606 | 2 |
| 2021 | 23 078 310 | 60 668 | 100 164 648 | 983 625 | 100 302 279 | 1 068 843 | 3 |
| 2020 | 28 874 968 | 31 539 | 22 519 402 | 1 363 753 | 22 219 450 | 1 008 176 | 4 |
| 2019 | 20 635 072 | -602 436 | 7 827 189 | 9 505 | 8 826 602 | 976 638 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises53 013 714 lei
-36%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DBV MEDIA HOUSE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7311 Rev. 2 (echivalent: 7311 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Cod CAEN principal | 73 Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere activitate (principal) | Publicitate și activități de studiere a pieței |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 7311: Activități ale agențiilor de publicitate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DBV MEDIA HOUSE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DBV MEDIA HOUSE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DBV MEDIA HOUSE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.749.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 90.756.354 |
| Stocuri | 833.441 |
| Creante | 63.533.472 |
| Casa si conturi la banci | 26.389.441 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 180.962 |
| DATORII | 117.697.473 |
| VENITURI IN AVANS | 99.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.110.188 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 82.650.665 |
| VENITURI TOTALE | 82.816.866 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.419.680 |
| Profitul brut | 397.186 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 305.925 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.129.914 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 65.282.894 |
| Stocuri | 1.034.394 |
| Creante | 55.133.193 |
| Casa si conturi la banci | 9.115.307 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 177.684 |
| DATORII | 93.854.459 |
| CAPITALURI - TOTAL | -26.263.967 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.033.959 |
| VENITURI TOTALE | 33.186.734 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.580.306 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 27.393.572 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 27.393.572 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.641.760 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 102.802.024 |
| Stocuri | 1.027.311 |
| Creante | 97.311.424 |
| Casa si conturi la banci | 4.463.289 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.219 |
| DATORII | 104.231.299 |
| PROVIZIOANE | 87.098 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.129.606 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.835.981 |
| VENITURI TOTALE | 27.222.150 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.161.388 |
| Profitul brut | 60.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 60.762 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 983.625 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 100.302.279 |
| Stocuri | 777.311 |
| Creante | 96.637.523 |
| Casa si conturi la banci | 2.887.445 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.685 |
| DATORII | 100.164.648 |
| PROVIZIOANE | 87.098 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.068.843 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.078.310 |
| VENITURI TOTALE | 23.158.099 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.097.431 |
| Profitul brut | 60.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 60.668 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.363.753 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.219.450 |
| Stocuri | 25.141 |
| Creante | 16.212.881 |
| Casa si conturi la banci | 5.981.428 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.473 |
| DATORII | 22.519.402 |
| PROVIZIOANE | 87.098 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.008.176 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.874.968 |
| VENITURI TOTALE | 30.024.112 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.992.573 |
| Profitul brut | 31.539 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.539 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.505 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.826.602 |
| Stocuri | 15 |
| Creante | 8.370.129 |
| Casa si conturi la banci | 456.458 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.818 |
| DATORII | 7.827.189 |
| PROVIZIOANE | 87.098 |
| CAPITALURI - TOTAL | 976.638 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.635.072 |
| VENITURI TOTALE | 20.656.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.259.001 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 602.436 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 602.436 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.740 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.244.747 |
| Stocuri | 15 |
| Creante | 9.095.729 |
| Casa si conturi la banci | 1.149.003 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.017 |
| DATORII | 8.596.975 |
| VENITURI IN AVANS | 1.608 |
| PROVIZIOANE | 88.848 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.579.073 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.447.190 |
| VENITURI TOTALE | 19.403.606 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.131.782 |
| Profitul brut | 6.271.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.961.058 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.475 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.455.066 |
| Stocuri | 115.569 |
| Creante | 14.552.315 |
| Casa si conturi la banci | 787.182 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.448 |
| DATORII | 19.780.815 |
| VENITURI IN AVANS | 233 |
| PROVIZIOANE | 89.927 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.381.986 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.955.995 |
| VENITURI TOTALE | 10.964.549 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.614.486 |
| Profitul brut | 350.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 350.063 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.405 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.938.082 |
| Stocuri | 115.598 |
| Creante | 11.726.140 |
| Casa si conturi la banci | 1.096.344 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.152 |
| DATORII | 17.692.995 |
| VENITURI IN AVANS | 1.950 |
| PROVIZIOANE | 94.845 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.820.151 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.030.488 |
| VENITURI TOTALE | 7.170.621 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.026.589 |
| Profitul brut | 144.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 108.056 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |