AGRICOLA CINTEI SRL
| Denumire | AGRICOLA CINTEI SRL |
| CUI | 14811797 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000633022 |
| EUID | ROONRC.J02/633/2002 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-08-12 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARTIN ROZALIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -2 640 | 235 852 | 9 579 | 250 638 | 24 365 | 0 |
| 2024 | 0 | -2 640 | 234 533 | 9 579 | 251 959 | 27 005 | 0 |
| 2023 | 0 | -3 061 | 234 533 | 9 579 | 254 598 | 29 644 | 0 |
| 2022 | 0 | -3 522 | 229 488 | 9 579 | 252 615 | 32 706 | 0 |
| 2021 | 0 | -3 388 | 225 489 | 9 579 | 252 137 | 36 227 | 0 |
| 2020 | 0 | -6 310 | 222 143 | 9 579 | 252 179 | 39 615 | 0 |
| 2019 | 0 | -5 963 | 213 796 | 9 579 | 250 142 | 45 925 | 0 |
| 2018 | 156 036 | 107 218 | 232 078 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 153 099 | 141 302 | 555 694 | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRICOLA CINTEI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRICOLA CINTEI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRICOLA CINTEI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRICOLA CINTEI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 9.579 |
| Active circulante | 251.959 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 249.921 |
| Disponibilitati | 2.038 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 234.533 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 27.005 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.640 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.640 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.640 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 9.579 |
| Active circulante | 254.598 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 249.921 |
| Disponibilitati | 4.677 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 234.533 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 29.644 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.061 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.061 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.061 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 9.579 |
| Active circulante | 252.615 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 249.921 |
| Disponibilitati | 2.694 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 229.488 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 32.706 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.522 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.522 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.522 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 9.579 |
| Active circulante | 252.137 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 249.921 |
| Disponibilitati | 2.216 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 225.489 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 36.227 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.388 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.388 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.388 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 9.579 |
| Active circulante | 252.179 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 249.921 |
| Disponibilitati | 2.258 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 222.143 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 39.615 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 6.310 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.310 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.310 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 9.579 |
| Active circulante | 250.142 |
| Creante | 249.921 |
| Disponibilitati | 221 |
| Datorii | 213.796 |
| Capitaluri proprii | 45.925 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 1 |
| Cheltuieli totale | 5.964 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.963 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.963 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 9.579 |
| Active circulante | 274.387 |
| Creante | 249.921 |
| Disponibilitati | 24.466 |
| Datorii | 232.078 |
| Capitaluri proprii | 51.888 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 156.036 |
| Venituri totale | 156.041 |
| Cheltuieli totale | 47.263 |
| Profit brut | 108.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.218 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.579 |
| Active circulante | 490.785 |
| Creante | 255.483 |
| Disponibilitati | 235.302 |
| Datorii | 555.694 |
| Capitaluri proprii | -55.330 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 153.099 |
| Venituri totale | 279.805 |
| Cheltuieli totale | 135.705 |
| Profit brut | 144.100 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 141.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 278.801 |
| Active circulante | 161.248 |
| Creante | 123.772 |
| Disponibilitati | 37.476 |
| Datorii | 593.263 |
| Capitaluri proprii | -153.214 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 106.038 |
| Cheltuieli totale | 49.909 |
| Profit brut | 56.129 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-20 21:25:06 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-20 21:25:06 |