CONTROL-UNION ROMANIA SRL
| Denumire | CONTROL-UNION ROMANIA SRL |
| CUI | 14669413 |
| Nr. Reg. Com. | J2002001324132 |
| EUID | ROONRC.J2002001324132 |
| CAEN | 7120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-05-31 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 642 971 | 460 882 | 2 320 393 | 1 768 130 | 9 753 238 | 7 619 618 | 208 |
| 2024 | 47 102 903 | 327 134 | 2 119 311 | 2 464 025 | 9 647 259 | 7 166 517 | 234 |
| 2023 | 67 878 848 | 13 705 285 | 7 772 072 | 2 995 742 | 24 744 800 | 20 267 085 | 226 |
| 2022 | 45 450 804 | 4 234 932 | 3 406 006 | 2 959 294 | 14 976 573 | 14 131 900 | 215 |
| 2021 | 44 751 111 | 8 851 258 | 3 584 995 | 2 933 437 | 20 820 243 | 19 792 955 | 199 |
| 2020 | 29 253 605 | 837 225 | 952 606 | 2 848 761 | 19 487 988 | 20 838 197 | 201 |
| 2019 | 32 818 822 | 2 830 739 | 1 414 701 | 2 519 979 | 19 455 048 | 20 000 972 | 191 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 642 971 lei
-18%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONTROL-UNION ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7120 Rev. 2 (echivalent: 7120 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Constanţa , domeniul 7120: Activități de testări și analize tehnice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONTROL-UNION ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONTROL-UNION ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONTROL-UNION ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.464.025 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.647.259 |
| Creante | 5.390.029 |
| Casa si conturi la banci | 4.257.230 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 370.079 |
| DATORII | 2.119.311 |
| VENITURI IN AVANS | 101.345 |
| PROVIZIOANE | 3.094.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.166.517 |
| Capital subscris varsat | 334.220 |
| Cifra de afaceri neta | 47.102.903 |
| VENITURI TOTALE | 48.337.815 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.934.703 |
| Profitul brut | 403.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 327.134 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 234 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.995.742 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.744.800 |
| Creante | 14.147.258 |
| Casa si conturi la banci | 10.597.542 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 303.002 |
| DATORII | 7.772.072 |
| PROVIZIOANE | 4.387 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.267.085 |
| Capital subscris varsat | 334.220 |
| Cifra de afaceri neta | 67.878.848 |
| VENITURI TOTALE | 68.485.063 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.104.714 |
| Profitul brut | 16.380.349 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.705.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 226 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.959.294 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.976.573 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 7.433.052 |
| Casa si conturi la banci | 7.543.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 242.176 |
| DATORII | 3.406.006 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 640.137 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.131.900 |
| Capital subscris varsat | 334.220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 45.450.804 |
| VENITURI TOTALE | 46.118.198 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.151.543 |
| Profitul brut | 4.966.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.234.932 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 215 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.933.437 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.820.243 |
| Creante | 6.906.237 |
| Casa si conturi la banci | 13.914.006 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 267.129 |
| DATORII | 3.584.995 |
| PROVIZIOANE | 642.859 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.792.955 |
| Capital subscris varsat | 334.220 |
| Cifra de afaceri neta | 44.751.111 |
| VENITURI TOTALE | 45.350.452 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.926.729 |
| Profitul brut | 10.423.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.851.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 199 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.848.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.487.988 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 2.835.692 |
| Casa si conturi la banci | 16.652.296 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 235.994 |
| DATORII | 952.606 |
| PROVIZIOANE | 781.940 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.838.197 |
| Capital subscris varsat | 334.220 |
| Cifra de afaceri neta | 29.253.605 |
| VENITURI TOTALE | 29.661.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.699.509 |
| Profitul brut | 962.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 837.225 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 201 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.519.979 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.455.048 |
| Creante | 4.429.200 |
| Casa si conturi la banci | 15.025.848 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 239.344 |
| DATORII | 1.414.701 |
| PROVIZIOANE | 798.698 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.000.972 |
| Capital subscris varsat | 334.220 |
| Cifra de afaceri neta | 32.818.822 |
| VENITURI TOTALE | 33.279.678 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.841.824 |
| Profitul brut | 3.437.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.830.739 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 191 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.902.504 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.556.327 |
| Creante | 3.868.876 |
| Casa si conturi la banci | 12.687.451 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 281.827 |
| DATORII | 1.570.425 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.170.233 |
| Capital subscris varsat | 334.220 |
| Cifra de afaceri neta | 26.404.579 |
| VENITURI TOTALE | 26.777.096 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.461.713 |
| Profitul brut | 3.315.383 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.847.939 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 169 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.493.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.607.964 |
| Creante | 3.738.019 |
| Casa si conturi la banci | 16.869.945 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 249.776 |
| DATORII | 1.065.228 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.286.494 |
| Capital subscris varsat | 334.220 |
| Cifra de afaceri neta | 22.407.331 |
| VENITURI TOTALE | 23.043.329 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.391.569 |
| Profitul brut | 2.651.760 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.260.599 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.490.138 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.199.857 |
| Creante | 3.866.438 |
| Casa si conturi la banci | 14.333.419 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 269.240 |
| DATORII | 933.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.025.895 |
| Capital subscris varsat | 334.220 |
| Cifra de afaceri neta | 18.903.007 |
| VENITURI TOTALE | 19.677.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.005.013 |
| Profitul brut | 2.672.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.355.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |