HS TIMBER PRODUCTIONS S.R.L.
| Denumire | HS TIMBER PRODUCTIONS S.R.L. |
| CUI | 14554103 |
| Nr. Reg. Com. | J2017006416405 |
| EUID | ROONRC.J2017006416405 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-05 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BĂNACU DAN MIHAIL | - | România |
| VALERIAN GHEAȚĂ | Depline, numai impreuna cu dl. HOREA MITREA., vor respecta restrictiile și limitarile impuse prin Hotarârea din 28.09.2016 și reflectatein Actul Constitutiv și Statutul Sucursalei Siret : a) preluarea atribuţiilor manageriale ale unei intreprinderi ; b) | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 398 336 704 | 6 178 274 | 24 295 023 | 126 081 203 | 200 195 695 | 298 364 254 | 264 |
| 2024 | 414 448 084 | -20 723 716 | 20 958 089 | 187 041 327 | 174 680 173 | 336 625 059 | 262 |
| 2023 | 381 028 016 | -24 943 090 | 14 984 577 | 215 593 320 | 169 083 939 | 357 355 960 | 296 |
| 2022 | 2 159 412 708 | 109 568 864 | 156 371 778 | 449 624 633 | 531 822 457 | 795 394 596 | 1 070 |
| 2021 | 3 136 574 457 | 624 626 795 | 278 308 187 | 560 362 335 | 672 745 980 | 893 527 674 | 1 575 |
| 2020 | 2 432 400 254 | 339 044 950 | 333 988 478 | 1 135 147 649 | 682 490 315 | 1 474 819 798 | 2 137 |
| 2019 | 1 872 526 743 | 78 197 151 | 376 413 686 | 1 070 325 561 | 597 352 823 | 1 261 246 322 | 1 913 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises398 336 704 lei
-4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HS TIMBER PRODUCTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Alba , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HS TIMBER PRODUCTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HS TIMBER PRODUCTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HS TIMBER PRODUCTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 187.041.327 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 174.680.173 |
| Stocuri | 62.821.029 |
| Creante | 110.789.264 |
| Casa si conturi la banci | 1.069.880 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 574.595 |
| DATORII | 20.958.089 |
| VENITURI IN AVANS | 915.415 |
| PROVIZIOANE | 3.797.532 |
| CAPITALURI - TOTAL | 336.625.059 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 414.448.084 |
| VENITURI TOTALE | 438.128.899 |
| CHELTUIELI TOTALE | 454.398.982 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.270.083 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 20.723.716 |
| Numar mediu de salariati | 262 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 215.593.320 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 169.083.939 |
| Stocuri | 40.925.916 |
| Creante | 122.809.341 |
| Casa si conturi la banci | 5.348.682 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 683.635 |
| DATORII | 14.984.577 |
| VENITURI IN AVANS | 3.520.778 |
| PROVIZIOANE | 9.499.579 |
| CAPITALURI - TOTAL | 357.355.960 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 381.028.016 |
| VENITURI TOTALE | 337.307.717 |
| CHELTUIELI TOTALE | 362.294.405 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.986.688 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 24.943.090 |
| Numar mediu de salariati | 296 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 449.624.633 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 531.822.457 |
| Stocuri | 276.890.158 |
| Creante | 184.543.979 |
| Casa si conturi la banci | 70.388.320 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 603.030 |
| DATORII | 156.371.778 |
| VENITURI IN AVANS | 17.665.935 |
| PROVIZIOANE | 12.617.811 |
| CAPITALURI - TOTAL | 795.394.596 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.159.412.708 |
| VENITURI TOTALE | 2.204.888.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.067.973.991 |
| Profitul brut | 136.914.860 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 109.568.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.070 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.135.147.649 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 682.490.315 |
| Stocuri | 213.577.544 |
| Creante | 426.995.987 |
| Casa si conturi la banci | 41.916.784 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 555.518 |
| DATORII | 333.988.478 |
| VENITURI IN AVANS | 1.596.316 |
| PROVIZIOANE | 7.788.890 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.474.819.798 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.432.400.254 |
| VENITURI TOTALE | 2.468.597.668 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.076.837.201 |
| Profitul brut | 391.760.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 339.044.950 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.137 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.070.325.561 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 597.352.823 |
| Stocuri | 285.281.438 |
| Creante | 280.287.391 |
| Casa si conturi la banci | 31.783.994 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 486.665 |
| DATORII | 376.413.686 |
| VENITURI IN AVANS | 2.518.841 |
| PROVIZIOANE | 27.986.200 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.261.246.322 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.872.526.743 |
| VENITURI TOTALE | 1.890.413.911 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.797.142.095 |
| Profitul brut | 93.271.816 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 78.197.151 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.913 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.190.682.702 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 731.636.287 |
| Stocuri | 372.045.998 |
| Creante | 307.806.207 |
| Casa si conturi la banci | 51.784.082 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 733.359 |
| DATORII | 619.278.294 |
| PROVIZIOANE | 27.761.983 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.276.012.071 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.787.246.002 |
| VENITURI TOTALE | 1.928.718.985 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.893.796.837 |
| Profitul brut | 34.922.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 34.565.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.779 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.301.806.869 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 654.311.930 |
| Stocuri | 300.085.771 |
| Creante | 335.240.535 |
| Casa si conturi la banci | 14.133.950 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.000.339 |
| DATORII | 597.684.277 |
| PROVIZIOANE | 138.881.579 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.220.553.282 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.769.381.279 |
| VENITURI TOTALE | 1.835.504.228 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.817.585.144 |
| Profitul brut | 17.919.084 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.919.084 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.945 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.426.296.762 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 626.566.247 |
| Stocuri | 286.260.900 |
| Creante | 305.933.781 |
| Casa si conturi la banci | 30.423.264 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.228.657 |
| DATORII | 605.354.887 |
| PROVIZIOANE | 4.984.157 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.445.752.622 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.948.747.614 |
| VENITURI TOTALE | 2.201.756.016 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.007.995.542 |
| Profitul brut | 193.760.474 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 189.646.748 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.170 |