FUJIKURA AUTOMOTIVE ROMANIA SRL
| Denumire | FUJIKURA AUTOMOTIVE ROMANIA SRL |
| CUI | 14297530 |
| Nr. Reg. Com. | J2001001522120 |
| EUID | ROONRC.J2001001522120 |
| CAEN | 2931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-11-16 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90 703 867 | -2 081 953 | 6 811 292 | 14 198 319 | 23 942 460 | 19 749 517 | 477 |
| 2024 | 100 079 953 | 2 649 701 | 18 890 933 | 16 854 255 | 30 428 554 | 21 831 474 | 758 |
| 2023 | 103 584 860 | 2 860 713 | 28 114 828 | 19 842 728 | 34 059 999 | 19 181 774 | 829 |
| 2022 | 99 766 273 | 1 228 312 | 39 337 960 | 22 697 531 | 39 590 374 | 16 321 061 | 929 |
| 2021 | 129 794 086 | 666 207 | 56 923 274 | 30 838 331 | 47 815 049 | 15 092 749 | 1 030 |
| 2020 | 127 927 416 | -5 660 070 | 91 264 624 | 64 360 167 | 54 437 880 | 27 921 575 | 1 605 |
| 2019 | 241 203 445 | 6 357 692 | 134 777 378 | 88 163 839 | 80 469 341 | 33 581 645 | 2 697 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises90 703 867 lei
-9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FUJIKURA AUTOMOTIVE ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2931 Rev. 2 (echivalent: 2931 Rev. 1, 2931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Descriere Activitate | Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Cod CAEN principal | 29 Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea autovehiculelor de transport rutier, a remorcilor și semiremorcilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Cluj , domeniul 2931: Fabricarea tractoarelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FUJIKURA AUTOMOTIVE ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FUJIKURA AUTOMOTIVE ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FUJIKURA AUTOMOTIVE ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.854.255 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.428.554 |
| Stocuri | 4.619.747 |
| Creante | 25.692.724 |
| Casa si conturi la banci | 116.083 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 334.738 |
| DATORII | 18.890.933 |
| PROVIZIOANE | 6.895.140 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.831.474 |
| Capital subscris varsat | 15.517.220 |
| Cifra de afaceri neta | 100.079.953 |
| VENITURI TOTALE | 100.017.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 97.164.573 |
| Profitul brut | 2.853.113 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.649.701 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 758 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.842.728 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.059.999 |
| Stocuri | 5.096.324 |
| Creante | 28.796.789 |
| Casa si conturi la banci | 166.886 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 289.015 |
| DATORII | 28.114.828 |
| PROVIZIOANE | 6.895.140 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.181.774 |
| Capital subscris varsat | 15.517.220 |
| Cifra de afaceri neta | 103.584.860 |
| VENITURI TOTALE | 104.436.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 101.246.822 |
| Profitul brut | 3.189.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.860.713 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 829 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 88.163.839 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.469.341 |
| Stocuri | 14.094.070 |
| Creante | 65.667.253 |
| Casa si conturi la banci | 708.018 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 465.987 |
| DATORII | 134.777.378 |
| PROVIZIOANE | 740.144 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.581.645 |
| Capital subscris varsat | 15.517.220 |
| Cifra de afaceri neta | 241.203.445 |
| VENITURI TOTALE | 248.666.150 |
| CHELTUIELI TOTALE | 242.308.458 |
| Profitul brut | 6.357.692 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.357.692 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.697 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 123.400.222 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 102.773.693 |
| Stocuri | 16.894.102 |
| Creante | 85.180.656 |
| Casa si conturi la banci | 698.935 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 654.763 |
| DATORII | 197.964.159 |
| PROVIZIOANE | 1.640.566 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.223.953 |
| Capital subscris varsat | 15.517.220 |
| Cifra de afaceri neta | 303.694.887 |
| VENITURI TOTALE | 309.090.748 |
| CHELTUIELI TOTALE | 294.431.456 |
| Profitul brut | 14.659.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.226.183 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3.766 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 159.781.416 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 114.650.244 |
| Stocuri | 19.134.516 |
| Creante | 94.829.472 |
| Casa si conturi la banci | 686.256 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 510.595 |
| DATORII | 252.615.197 |
| PROVIZIOANE | 6.329.288 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.997.770 |
| Capital subscris varsat | 15.517.220 |
| Cifra de afaceri neta | 475.157.130 |
| VENITURI TOTALE | 485.039.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 432.058.204 |
| Profitul brut | 52.981.635 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 52.981.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4.188 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 165.746.290 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 144.810.157 |
| Stocuri | 21.831.648 |
| Creante | 121.433.058 |
| Casa si conturi la banci | 1.545.451 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 558.643 |
| DATORII | 345.173.045 |
| PROVIZIOANE | 1.894.466 |
| CAPITALURI - TOTAL | -35.952.421 |
| Capital subscris varsat | 15.517.220 |
| Cifra de afaceri neta | 331.242.776 |
| VENITURI TOTALE | 341.192.332 |
| CHELTUIELI TOTALE | 364.944.045 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.751.713 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 23.751.713 |
| Numar mediu de salariati | 5.033 |