AL KASTAL CHARTERING SRL
| Denumire | AL KASTAL CHARTERING SRL |
| CUI | 14225828 |
| Nr. Reg. Com. | J2001001788135 |
| EUID | ROONRC.J2001001788135 |
| CAEN | 4623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-10-10 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KARAZI MAHMOUD | - | România |
| ALI KARAZI | - | Republica Arabă Siria |
| ALI KARAZI | - | Republica Arabă Siria |
| ARDELEANU VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 247 823 450 | -4 793 195 | 79 980 438 | 14 510 064 | 102 890 289 | 37 314 355 | 27 |
| 2024 | 198 891 892 | -5 127 077 | 92 656 937 | 13 867 778 | 120 970 774 | 42 107 544 | 30 |
| 2023 | 372 917 957 | 2 021 542 | 87 073 552 | 12 442 034 | 123 863 095 | 49 256 164 | 29 |
| 2022 | 445 731 966 | 6 354 147 | 173 371 466 | 13 209 520 | 207 370 002 | 47 234 621 | 24 |
| 2021 | 390 184 750 | 5 405 592 | 94 854 959 | 10 590 785 | 125 122 166 | 40 880 475 | 24 |
| 2020 | 445 135 687 | -9 167 411 | 127 387 573 | 10 538 251 | 152 617 692 | 35 793 571 | 27 |
| 2019 | 353 136 503 | 9 689 728 | 77 774 513 | 10 152 884 | 112 555 700 | 44 960 982 | 27 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises247 823 450 lei
25%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AL KASTAL CHARTERING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4623 Rev. 2 (echivalent: 4623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al animalelor vii |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al animalelor vii |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al animalelor vii |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Constanţa , domeniul 4623: Comerț cu ridicata al animalelor vii
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AL KASTAL CHARTERING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AL KASTAL CHARTERING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AL KASTAL CHARTERING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.867.778 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 120.970.774 |
| Stocuri | 38.675.318 |
| Creante | 81.642.546 |
| Casa si conturi la banci | 652.910 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.521 |
| DATORII | 92.656.937 |
| VENITURI IN AVANS | 103.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.107.544 |
| Capital subscris varsat | 175.655 |
| Cifra de afaceri neta | 198.891.892 |
| VENITURI TOTALE | 202.241.230 |
| CHELTUIELI TOTALE | 205.365.805 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.124.575 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.127.077 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.442.034 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 123.863.095 |
| Stocuri | 57.624.883 |
| Creante | 65.922.181 |
| Casa si conturi la banci | 316.031 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.587 |
| DATORII | 87.073.552 |
| CAPITALURI - TOTAL | 49.256.164 |
| Capital subscris varsat | 175.655 |
| Cifra de afaceri neta | 372.917.957 |
| VENITURI TOTALE | 378.134.465 |
| CHELTUIELI TOTALE | 375.595.189 |
| Profitul brut | 2.539.276 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.021.542 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.209.520 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 207.370.002 |
| Stocuri | 34.368.499 |
| Creante | 172.537.054 |
| Casa si conturi la banci | 464.449 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.565 |
| DATORII | 173.371.466 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.234.621 |
| Capital subscris varsat | 175.655 |
| Cifra de afaceri neta | 445.731.966 |
| VENITURI TOTALE | 459.673.132 |
| CHELTUIELI TOTALE | 452.791.588 |
| Profitul brut | 6.881.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.354.147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.590.785 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 125.122.166 |
| Stocuri | 12.858.077 |
| Creante | 106.882.469 |
| Casa si conturi la banci | 5.381.620 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.483 |
| DATORII | 94.854.959 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.880.475 |
| Capital subscris varsat | 175.655 |
| Cifra de afaceri neta | 390.184.750 |
| VENITURI TOTALE | 395.396.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 389.990.503 |
| Profitul brut | 5.405.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.405.592 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.538.251 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 152.617.692 |
| Stocuri | 11.558.577 |
| Creante | 138.154.517 |
| Casa si conturi la banci | 2.904.598 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.201 |
| DATORII | 127.387.573 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.793.571 |
| Capital subscris varsat | 175.655 |
| Cifra de afaceri neta | 445.135.687 |
| VENITURI TOTALE | 451.944.640 |
| CHELTUIELI TOTALE | 461.112.051 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.167.411 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.167.411 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.152.884 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 112.555.700 |
| Stocuri | 11.204.364 |
| Creante | 98.305.982 |
| Casa si conturi la banci | 3.045.354 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.911 |
| DATORII | 77.774.513 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.960.982 |
| Capital subscris varsat | 175.655 |
| Cifra de afaceri neta | 353.136.503 |
| VENITURI TOTALE | 360.074.984 |
| CHELTUIELI TOTALE | 348.514.951 |
| Profitul brut | 11.560.033 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.689.728 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.456.065 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 170.705.188 |
| Stocuri | 4.306.417 |
| Creante | 166.247.653 |
| Casa si conturi la banci | 151.118 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.710 |
| DATORII | 140.910.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.271.254 |
| Capital subscris varsat | 175.655 |
| Cifra de afaceri neta | 288.764.401 |
| VENITURI TOTALE | 296.745.813 |
| CHELTUIELI TOTALE | 275.426.660 |
| Profitul brut | 21.319.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.908.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.733.942 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.948.117 |
| Stocuri | 2.593.431 |
| Creante | 56.092.460 |
| Casa si conturi la banci | 262.226 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.690 |
| DATORII | 45.324.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.363.040 |
| Capital subscris varsat | 175.655 |
| Cifra de afaceri neta | 185.333.833 |
| VENITURI TOTALE | 191.871.666 |
| CHELTUIELI TOTALE | 175.979.289 |
| Profitul brut | 15.892.377 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.355.368 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.182.279 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.588.167 |
| Stocuri | 8.314.368 |
| Creante | 23.743.580 |
| Casa si conturi la banci | 2.530.219 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.204 |
| DATORII | 33.770.977 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.007.673 |
| Capital subscris varsat | 175.655 |
| Cifra de afaceri neta | 168.189.850 |
| VENITURI TOTALE | 172.978.834 |
| CHELTUIELI TOTALE | 170.577.044 |
| Profitul brut | 2.401.790 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.007.436 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |