DIMI SRL
| Denumire | DIMI SRL |
| CUI | 14192011 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000224072 |
| EUID | ROONRC.J2001000224072 |
| CAEN | 4762 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-09-24 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 498 033 | 218 098 | 2 234 791 | — | — | — | 20 |
| 2024 | 7 754 784 | 518 401 | 2 260 787 | 2 877 944 | 3 080 433 | 3 685 962 | 19 |
| 2023 | 6 979 766 | 427 344 | 2 289 013 | — | — | — | 19 |
| 2022 | 9 046 051 | 410 446 | 3 034 717 | 2 832 558 | 3 206 879 | 2 993 710 | 20 |
| 2021 | 5 719 121 | 911 051 | 2 382 798 | 2 683 838 | 2 372 936 | 2 673 976 | 19 |
| 2020 | 5 636 048 | 369 101 | 2 994 057 | 2 723 851 | 2 824 699 | 1 810 062 | 18 |
| 2019 | 6 295 515 | 218 933 | 2 929 669 | 2 739 633 | 1 741 516 | 1 566 251 | 19 |
| 2018 | 5 262 383 | 203 318 | 3 345 164 | 2 738 917 | 2 005 728 | 1 413 048 | — |
| 2017 | 4 798 546 | 314 297 | 2 701 059 | 2 082 377 | 1 964 490 | 1 366 717 | 20 |
| 2016 | 4 314 996 | 151 510 | 2 616 777 | 1 884 039 | 1 939 654 | 1 235 407 | 18 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 498 033 lei
-3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DIMI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4762 Rev. 2 (echivalent: 4762 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Botoşani , domeniul 4762: Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DIMI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DIMI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DIMI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.877.944 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.080.433 |
| Stocuri | 1.738.763 |
| Creante | 1.191.558 |
| Casa si conturi la banci | 150.112 |
| DATORII | 2.260.787 |
| VENITURI IN AVANS | 11.628 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.685.962 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.754.784 |
| VENITURI TOTALE | 8.864.055 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.256.458 |
| Profitul brut | 607.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 518.401 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| Active imobilizate | 2.742.317 |
| Active circulante | 2.899.880 |
| Stocuri | 1.481.764 |
| Creante | 1.086.875 |
| Disponibilitati | 331.241 |
| Datorii | 2.289.013 |
| Venituri in avans | 21.463 |
| Capitaluri proprii | 3.331.721 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 6.979.766 |
| Venituri totale | 7.905.501 |
| Cheltuieli totale | 7.399.598 |
| Profit brut | 505.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 427.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.832.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.206.879 |
| Stocuri | 1.304.995 |
| Creante | 1.588.163 |
| Casa si conturi la banci | 313.721 |
| DATORII | 3.034.717 |
| VENITURI IN AVANS | 11.010 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.993.710 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.046.051 |
| VENITURI TOTALE | 10.054.430 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.576.155 |
| Profitul brut | 478.275 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 410.446 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.683.838 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.372.936 |
| Stocuri | 1.107.662 |
| Creante | 1.009.682 |
| Casa si conturi la banci | 255.592 |
| DATORII | 2.382.798 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.673.976 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.719.121 |
| VENITURI TOTALE | 7.070.743 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.966.721 |
| Profitul brut | 1.104.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 911.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.723.851 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.824.699 |
| Stocuri | 836.693 |
| Creante | 1.087.004 |
| Casa si conturi la banci | 901.002 |
| DATORII | 2.994.057 |
| VENITURI IN AVANS | 744.431 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.810.062 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.636.048 |
| VENITURI TOTALE | 6.533.649 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.105.714 |
| Profitul brut | 427.935 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 369.101 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.739.633 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.741.516 |
| Stocuri | 628.748 |
| Creante | 944.766 |
| Casa si conturi la banci | 168.002 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.491 |
| DATORII | 2.929.669 |
| VENITURI IN AVANS | 13.720 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.566.251 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.295.515 |
| VENITURI TOTALE | 7.093.276 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.829.541 |
| Profitul brut | 263.735 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 218.933 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.738.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.005.728 |
| Stocuri | 943.496 |
| Creante | 927.295 |
| Casa si conturi la banci | 134.937 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.491 |
| DATORII | 3.345.164 |
| VENITURI IN AVANS | 14.924 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.413.048 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.262.383 |
| VENITURI TOTALE | 5.853.563 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.617.043 |
| Profitul brut | 236.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 203.318 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.082.377 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.964.490 |
| Stocuri | 844.921 |
| Creante | 864.454 |
| Casa si conturi la banci | 255.115 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.491 |
| DATORII | 2.701.059 |
| VENITURI IN AVANS | 7.582 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.366.717 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.798.546 |
| VENITURI TOTALE | 5.215.923 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.850.399 |
| Profitul brut | 365.524 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 314.297 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.884.039 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.939.654 |
| Stocuri | 795.303 |
| Creante | 796.568 |
| Casa si conturi la banci | 347.783 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.491 |
| DATORII | 2.616.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.235.407 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.314.996 |
| VENITURI TOTALE | 4.717.054 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.545.260 |
| Profitul brut | 171.794 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 151.510 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |