MEGATITAN SRL
| Denumire | MEGATITAN SRL |
| CUI | 14168293 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000277069 |
| EUID | ROONRC.J2001000277069 |
| CAEN | 3100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-09-11 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82 975 895 | 9 336 054 | 46 338 036 | 73 993 956 | 24 703 713 | 48 866 512 | 148 |
| 2024 | 76 126 173 | 11 155 553 | 58 159 298 | 71 792 878 | 30 733 430 | 41 094 454 | 157 |
| 2023 | 56 350 134 | 8 012 185 | 42 299 728 | 53 159 190 | 25 592 479 | 32 488 901 | 120 |
| 2022 | 64 285 150 | 9 916 774 | 24 007 091 | 36 289 685 | 16 702 581 | 27 026 716 | 116 |
| 2021 | 52 811 817 | 6 025 282 | 11 572 009 | 22 023 652 | 16 534 343 | 23 691 245 | 105 |
| 2020 | 38 037 316 | 5 010 377 | 7 004 220 | 19 773 594 | 12 692 520 | 20 823 857 | 104 |
| 2019 | 33 669 611 | 4 939 346 | 8 580 211 | 20 179 855 | 11 037 193 | 16 642 367 | 105 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises82 975 895 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEGATITAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3100 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Cod CAEN principal | 31 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bistriţa-Năsăud , domeniul 3100: Fabricarea de mobilă
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MEGATITAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEGATITAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEGATITAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 71.792.878 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.733.430 |
| Stocuri | 13.146.435 |
| Creante | 13.462.250 |
| Casa si conturi la banci | 4.124.745 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 58.159.298 |
| VENITURI IN AVANS | 3.272.556 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.094.454 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 76.126.173 |
| VENITURI TOTALE | 82.301.801 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.146.248 |
| Profitul brut | 11.155.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.155.553 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 157 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.159.190 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.592.479 |
| Stocuri | 9.370.528 |
| Creante | 10.757.898 |
| Casa si conturi la banci | 5.464.053 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 42.299.728 |
| VENITURI IN AVANS | 3.963.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.488.901 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 56.350.134 |
| VENITURI TOTALE | 58.616.255 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.209.344 |
| Profitul brut | 8.406.911 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.012.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.289.685 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.702.581 |
| Stocuri | 8.614.230 |
| Creante | 4.690.271 |
| Casa si conturi la banci | 3.398.080 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 24.007.091 |
| VENITURI IN AVANS | 1.958.459 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.026.716 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.285.150 |
| VENITURI TOTALE | 65.817.024 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.581.566 |
| Profitul brut | 10.235.458 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.916.774 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.023.652 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.534.343 |
| Stocuri | 7.567.088 |
| Creante | 7.289.145 |
| Casa si conturi la banci | 1.678.110 |
| DATORII | 11.572.009 |
| VENITURI IN AVANS | 3.294.741 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.691.245 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.811.817 |
| VENITURI TOTALE | 55.433.127 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.632.603 |
| Profitul brut | 6.800.524 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.025.282 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.773.594 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.692.520 |
| Stocuri | 6.402.801 |
| Creante | 4.668.123 |
| Casa si conturi la banci | 1.621.596 |
| DATORII | 7.004.220 |
| VENITURI IN AVANS | 4.638.037 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.823.857 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.037.316 |
| VENITURI TOTALE | 39.703.588 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.982.039 |
| Profitul brut | 5.721.549 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.010.377 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.179.855 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.037.193 |
| Stocuri | 6.194.762 |
| Creante | 4.771.030 |
| Casa si conturi la banci | 71.401 |
| DATORII | 8.580.211 |
| VENITURI IN AVANS | 5.994.470 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.642.367 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.669.611 |
| VENITURI TOTALE | 35.231.918 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.957.062 |
| Profitul brut | 5.274.856 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.939.346 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.735.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.052.818 |
| Stocuri | 4.098.631 |
| Creante | 8.717.717 |
| Casa si conturi la banci | 1.236.470 |
| DATORII | 11.996.178 |
| VENITURI IN AVANS | 7.194.324 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.597.758 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.156.468 |
| VENITURI TOTALE | 35.834.060 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.143.182 |
| Profitul brut | 7.690.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.265.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.210.920 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.631.949 |
| Stocuri | 1.837.436 |
| Creante | 6.301.783 |
| Casa si conturi la banci | 492.730 |
| DATORII | 9.270.853 |
| VENITURI IN AVANS | 3.239.265 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.332.751 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.112.600 |
| VENITURI TOTALE | 22.690.415 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.476.019 |
| Profitul brut | 3.214.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.214.396 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.708.269 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.824.837 |
| Stocuri | 1.474.156 |
| Creante | 4.830.833 |
| Casa si conturi la banci | 1.519.848 |
| DATORII | 6.492.331 |
| VENITURI IN AVANS | 3.704.746 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.336.029 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.547.485 |
| VENITURI TOTALE | 14.950.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.365.138 |
| Profitul brut | 2.584.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.233.120 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |