RECOND-COM-IMPEX SRL
| Denumire | RECOND-COM-IMPEX SRL |
| CUI | 1408653 |
| Nr. Reg. Com. | J1992000945340 |
| EUID | ROONRC.J1992000945340 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-05-25 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARA ELENA ANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 153 884 552 | 828 001 | 128 501 985 | 101 279 448 | 124 165 839 | 91 915 308 | 46 |
| 2024 | 51 547 358 | 2 034 238 | 83 302 298 | 61 714 907 | 117 702 692 | 91 087 307 | 97 |
| 2023 | 57 347 218 | 8 634 817 | 104 232 675 | 68 947 812 | 131 297 926 | 90 985 069 | 100 |
| 2022 | 125 670 566 | 15 952 313 | 72 251 618 | 68 020 146 | 92 306 561 | 82 276 249 | 100 |
| 2021 | 84 041 367 | 8 809 885 | 65 181 538 | 58 536 081 | 89 528 556 | 76 949 359 | 30 |
| 2020 | 55 896 793 | 3 069 132 | 71 554 089 | 55 118 776 | 78 326 033 | 55 759 474 | 41 |
| 2019 | 51 581 329 | 1 813 284 | 42 880 685 | 17 938 203 | 83 764 070 | 52 690 342 | 45 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises153 884 552 lei
199%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RECOND-COM-IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Teleorman , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RECOND-COM-IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RECOND-COM-IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RECOND-COM-IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.714.907 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 117.702.692 |
| Stocuri | 13.442.407 |
| Creante | 104.211.762 |
| Casa si conturi la banci | 48.523 |
| DATORII | 83.302.298 |
| VENITURI IN AVANS | 5.027.994 |
| CAPITALURI - TOTAL | 91.087.307 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 51.547.358 |
| VENITURI TOTALE | 56.137.342 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.715.630 |
| Profitul brut | 2.421.712 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.034.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 97 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.947.812 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 131.297.926 |
| Stocuri | 29.331.686 |
| Creante | 95.099.035 |
| Casa si conturi la banci | 6.867.205 |
| DATORII | 104.232.675 |
| VENITURI IN AVANS | 5.027.994 |
| CAPITALURI - TOTAL | 90.985.069 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.347.218 |
| VENITURI TOTALE | 72.089.563 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.324.746 |
| Profitul brut | 8.764.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.634.817 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.020.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 92.306.561 |
| Stocuri | 15.057.810 |
| Creante | 74.853.190 |
| Casa si conturi la banci | 2.395.561 |
| DATORII | 72.251.618 |
| VENITURI IN AVANS | 5.798.840 |
| CAPITALURI - TOTAL | 82.276.249 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 125.670.566 |
| VENITURI TOTALE | 131.880.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 115.361.701 |
| Profitul brut | 16.518.305 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.952.313 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.536.081 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 89.528.556 |
| Stocuri | 10.106.358 |
| Creante | 79.264.339 |
| Casa si conturi la banci | 157.859 |
| DATORII | 65.181.538 |
| VENITURI IN AVANS | 5.933.740 |
| CAPITALURI - TOTAL | 76.949.359 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 84.041.367 |
| VENITURI TOTALE | 73.458.776 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.455.695 |
| Profitul brut | 9.003.081 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.809.885 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.118.776 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 78.326.033 |
| Stocuri | 15.496.467 |
| Creante | 62.803.623 |
| Casa si conturi la banci | 25.943 |
| DATORII | 71.554.089 |
| VENITURI IN AVANS | 6.131.246 |
| CAPITALURI - TOTAL | 55.759.474 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 55.896.793 |
| VENITURI TOTALE | 60.765.097 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.615.028 |
| Profitul brut | 3.150.069 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.069.132 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.938.203 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 83.764.070 |
| Stocuri | 8.420.274 |
| Creante | 68.775.236 |
| Casa si conturi la banci | 6.568.560 |
| DATORII | 42.880.685 |
| VENITURI IN AVANS | 6.131.246 |
| CAPITALURI - TOTAL | 52.690.342 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 51.581.329 |
| VENITURI TOTALE | 48.926.022 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.789.158 |
| Profitul brut | 2.136.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.813.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.162.169 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 85.767.706 |
| Stocuri | 27.361.322 |
| Creante | 58.178.415 |
| Casa si conturi la banci | 227.969 |
| DATORII | 51.793.059 |
| VENITURI IN AVANS | 6.259.757 |
| CAPITALURI - TOTAL | 50.877.059 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.217.146 |
| VENITURI TOTALE | 54.726.725 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.416.748 |
| Profitul brut | 6.309.977 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.068.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.548.906 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.866.062 |
| Stocuri | 26.803.432 |
| Creante | 42.573.684 |
| Casa si conturi la banci | 488.946 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18 |
| DATORII | 53.808.920 |
| VENITURI IN AVANS | 6.444.753 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.161.313 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.876.692 |
| VENITURI TOTALE | 50.714.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.940.985 |
| Profitul brut | 12.773.116 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.719.124 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.079.641 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.976.204 |
| Stocuri | 4.171.980 |
| Creante | 49.532.701 |
| Casa si conturi la banci | 271.523 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18 |
| DATORII | 49.719.758 |
| VENITURI IN AVANS | 6.708.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.627.638 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.255.671 |
| VENITURI TOTALE | 49.149.435 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.037.366 |
| Profitul brut | 5.112.069 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.914.281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |