LUGERA & MAKLER SRL
| Denumire | LUGERA & MAKLER SRL |
| CUI | 13861487 |
| Nr. Reg. Com. | J2001004327407 |
| EUID | ROONRC.J2001004327407 |
| CAEN | 7820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-05-03 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRISTINA ADRIANA SAVUICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 257 288 101 | 2 029 080 | 42 469 533 | 1 414 556 | 56 509 294 | 12 698 075 | 1 847 |
| 2024 | 301 346 708 | 2 226 446 | 42 410 676 | 1 814 720 | 58 310 888 | 14 826 061 | 2 367 |
| 2023 | 403 563 730 | 5 929 835 | 59 754 327 | 2 443 270 | 77 361 918 | 15 492 554 | 3 961 |
| 2022 | 372 836 639 | 1 565 186 | 69 798 715 | 2 958 745 | 84 030 953 | 12 142 550 | 3 923 |
| 2021 | 318 762 500 | 4 185 785 | 58 166 577 | 3 599 807 | 71 136 808 | 11 208 943 | 4 217 |
| 2020 | 277 942 975 | 2 300 213 | 62 837 187 | 1 533 867 | 72 870 222 | 7 220 229 | 4 081 |
| 2019 | 310 343 122 | 2 898 210 | 61 469 463 | 1 182 922 | 75 454 123 | 11 651 258 | 4 975 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises257 288 101 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LUGERA & MAKLER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7820 Rev. 2 (echivalent: 7820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului |
| Descriere Activitate | Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului |
| Cod CAEN principal | 78 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii privind forța de muncă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere foarte mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi foarte mari , Bucureşti , domeniul 7820: Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LUGERA & MAKLER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LUGERA & MAKLER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LUGERA & MAKLER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.814.720 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.310.888 |
| Creante | 57.813.638 |
| Casa si conturi la banci | 497.250 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 491.628 |
| DATORII | 42.410.676 |
| VENITURI IN AVANS | 3.380.499 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.826.061 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 301.346.708 |
| VENITURI TOTALE | 303.374.891 |
| CHELTUIELI TOTALE | 298.333.378 |
| Profitul brut | 5.041.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.226.446 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.367 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.443.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 77.361.918 |
| Creante | 75.507.712 |
| Casa si conturi la banci | 1.854.206 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 258.440 |
| DATORII | 59.754.327 |
| VENITURI IN AVANS | 4.816.747 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.492.554 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 403.563.730 |
| VENITURI TOTALE | 404.203.347 |
| CHELTUIELI TOTALE | 397.067.612 |
| Profitul brut | 7.135.735 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.929.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3.961 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.958.745 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 84.030.953 |
| Creante | 83.385.579 |
| Casa si conturi la banci | 645.374 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 591.026 |
| DATORII | 69.798.715 |
| VENITURI IN AVANS | 5.639.459 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.142.550 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 372.836.639 |
| VENITURI TOTALE | 373.809.257 |
| CHELTUIELI TOTALE | 371.701.758 |
| Profitul brut | 2.107.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.565.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3.923 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.599.807 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 71.136.808 |
| Creante | 69.658.272 |
| Casa si conturi la banci | 1.478.536 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 314.471 |
| DATORII | 58.166.577 |
| VENITURI IN AVANS | 5.675.566 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.208.943 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 318.762.500 |
| VENITURI TOTALE | 319.324.434 |
| CHELTUIELI TOTALE | 314.404.710 |
| Profitul brut | 4.919.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.185.785 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4.217 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.533.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 72.870.222 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 72.017.844 |
| Casa si conturi la banci | 852.378 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 406.195 |
| DATORII | 62.837.187 |
| VENITURI IN AVANS | 4.752.868 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.220.229 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 277.942.975 |
| VENITURI TOTALE | 278.541.201 |
| CHELTUIELI TOTALE | 275.691.198 |
| Profitul brut | 2.850.003 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.300.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4.081 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.182.922 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 75.454.123 |
| Stocuri | 4.688.337 |
| Creante | 70.018.855 |
| Casa si conturi la banci | 746.931 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 438.035 |
| DATORII | 61.469.463 |
| VENITURI IN AVANS | 3.954.359 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.651.258 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 310.343.122 |
| VENITURI TOTALE | 312.136.313 |
| CHELTUIELI TOTALE | 308.470.299 |
| Profitul brut | 3.666.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.898.210 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4.975 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.394.209 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 82.552.493 |
| Stocuri | 3.631.827 |
| Creante | 78.469.039 |
| Casa si conturi la banci | 451.627 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 225.549 |
| DATORII | 71.013.869 |
| VENITURI IN AVANS | 2.986.484 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.171.898 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 321.720.362 |
| VENITURI TOTALE | 324.390.755 |
| CHELTUIELI TOTALE | 319.963.933 |
| Profitul brut | 4.426.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.720.296 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5.633 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.470.228 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 64.794.423 |
| Creante | 64.564.978 |
| Casa si conturi la banci | 229.445 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 247.006 |
| DATORII | 58.102.601 |
| VENITURI IN AVANS | 1.189.035 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.220.021 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 274.343.545 |
| VENITURI TOTALE | 276.186.342 |
| CHELTUIELI TOTALE | 273.325.697 |
| Profitul brut | 2.860.645 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.337.030 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5.357 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 707.999 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.849.827 |
| Creante | 58.409.247 |
| Casa si conturi la banci | 440.580 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 191.814 |
| DATORII | 52.795.434 |
| VENITURI IN AVANS | 275.182 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.679.024 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 238.561.704 |
| VENITURI TOTALE | 240.615.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 238.033.932 |
| Profitul brut | 2.581.378 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.129.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5.194 |