ESOLUTIONS GRUP SRL
| Denumire | ESOLUTIONS GRUP SRL |
| CUI | 13846142 |
| Nr. Reg. Com. | J2001004103409 |
| EUID | ROONRC.J2001004103409 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-04-24 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SÎMPETRU MARIAN | - | România |
| COMSA IONUT LIVIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 406 166 | 1 430 711 | 9 560 946 | 1 140 316 | 8 078 471 | -345 309 | 92 |
| 2024 | 29 215 554 | -2 842 955 | 7 618 574 | 151 182 | 5 713 086 | -1 776 019 | 108 |
| 2023 | 38 610 568 | 3 883 | 7 401 706 | 337 959 | 8 126 478 | 1 066 935 | 124 |
| 2022 | 32 402 671 | 1 852 923 | 8 323 745 | 504 356 | 8 930 360 | 1 093 901 | 115 |
| 2021 | 23 302 813 | -1 610 251 | 6 102 184 | 514 667 | 5 991 424 | 422 033 | 105 |
| 2020 | 23 436 606 | 1 312 284 | 3 564 264 | 896 674 | 7 001 928 | 4 420 091 | 112 |
| 2019 | 23 825 943 | 2 615 355 | 1 959 726 | 703 433 | 5 863 412 | 4 699 677 | 104 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises35 406 166 lei
21%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ESOLUTIONS GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ESOLUTIONS GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ESOLUTIONS GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ESOLUTIONS GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 151.182 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.713.086 |
| Stocuri | 683.597 |
| Creante | 4.136.812 |
| Casa si conturi la banci | 892.677 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.522 |
| DATORII | 7.618.574 |
| VENITURI IN AVANS | 70.235 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.776.019 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.215.554 |
| VENITURI TOTALE | 29.992.183 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.835.138 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.842.955 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.842.955 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 337.959 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.126.478 |
| Creante | 5.197.495 |
| Casa si conturi la banci | 2.928.983 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 97.513 |
| DATORII | 7.401.706 |
| VENITURI IN AVANS | 93.309 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.066.935 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.610.568 |
| VENITURI TOTALE | 38.801.837 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.743.344 |
| Profitul brut | 58.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.883 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 504.356 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.930.360 |
| Stocuri | 242.991 |
| Creante | 6.160.462 |
| Casa si conturi la banci | 2.526.907 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.223 |
| DATORII | 8.323.745 |
| VENITURI IN AVANS | 91.293 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.093.901 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.402.671 |
| VENITURI TOTALE | 32.579.760 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.625.979 |
| Profitul brut | 1.953.781 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.852.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 514.667 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.991.424 |
| Stocuri | 250.246 |
| Creante | 4.954.379 |
| Casa si conturi la banci | 786.799 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.504 |
| DATORII | 6.102.184 |
| VENITURI IN AVANS | 17.378 |
| CAPITALURI - TOTAL | 422.033 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.302.813 |
| VENITURI TOTALE | 23.434.868 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.045.119 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.610.251 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.610.251 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 896.674 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.001.928 |
| Stocuri | 1.439 |
| Creante | 5.212.118 |
| Casa si conturi la banci | 1.788.371 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.753 |
| DATORII | 3.564.264 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.420.091 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.436.606 |
| VENITURI TOTALE | 23.755.097 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.207.678 |
| Profitul brut | 1.547.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.312.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 703.433 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.863.412 |
| Creante | 5.141.932 |
| Casa si conturi la banci | 721.480 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 120.216 |
| DATORII | 1.959.726 |
| VENITURI IN AVANS | 27.658 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.699.677 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.825.943 |
| VENITURI TOTALE | 23.869.533 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.792.435 |
| Profitul brut | 3.077.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.615.355 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 788.192 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.141.153 |
| Stocuri | 1.650 |
| Creante | 3.549.011 |
| Casa si conturi la banci | 590.492 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 122.542 |
| DATORII | 2.956.396 |
| VENITURI IN AVANS | 11.169 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.084.322 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.557.374 |
| VENITURI TOTALE | 14.664.992 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.021.295 |
| Profitul brut | 1.643.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.364.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 804.384 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.500.699 |
| Stocuri | 5.478 |
| Creante | 2.229.378 |
| Casa si conturi la banci | 1.265.843 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 97.210 |
| DATORII | 1.924.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.477.953 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.654.018 |
| VENITURI TOTALE | 10.813.752 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.748.813 |
| Profitul brut | 2.064.939 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.757.953 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 400.863 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.095.754 |
| Creante | 2.086.342 |
| Casa si conturi la banci | 1.009.412 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98.092 |
| DATORII | 538.967 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.055.742 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.974.267 |
| VENITURI TOTALE | 9.109.498 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.311.381 |
| Profitul brut | 2.798.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.377.158 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |